Karta zgłoszeniowa

KONCEPCJA PRACY PRZEDSZKOLA

Nadrzędnym celem naszego przedszkola jest zapewnienie dzieciom bezpiecznych i optymalnych warunków dla prawidłowego rozwoju oraz wspieranie i kształtowanie aktywności wychowanków wobec otaczającego świata.

Jako przedszkole muzyczno-językowe wprowadzamy dzieci w szeroko pojęty świat muzyki oraz rozwijamy zdolności językowe poprzez zwiększoną ilość zajęć rytmiczno-muzycznych oraz języka angielskiego.

Witamy w nowym roku przedszkolnym. Czeka nas kolejny rok wspaniałej przygody. Zapraszamy wszystkie dzieci. Oto kilka rad na dobry początek.

Czytaj

Zostań naszym znajomym na

Dziękujemy za udział w głosowaniu na najlepsze przedszkole.

Wyniki

Propagujemy program „5 porcji dziennie” promując wśród dzieci dobre nawyki żywieniowe.

W naszym przedszkolu o zdrową i bezpieczną atmosferę dba oczyszczacz powietrza.

 

Zapraszamy serdecznie wszystkie maluszki

Naszą witrynę przegląda teraz 7 gości 

Witamy w naszej galerii. Serdecznie zapraszamy do oglądnięcia zdjęć.

Majsterkowanie 7.01.2019

Dzisiaj dzieciaki wzięły udział w kolejnych zajęciach z majsterkowania. Praca z użyciem młotków, wkrętów i innych narzędzi sprawiła nam wiele radości.

 

Kolędowanie 21.12.2018

Ostatniego dnia przed świętami w naszym przedszkolu odbyło się kolędowanie. Śpiewaliśmy nasze ulubione kolędy i miło spędziliśmy czas w świątecznej atmosferze.

 

Wigilia 20.12.2018

Nasze przedszkolaki zasiadły razem do świątecznego obiadu. Zgodnie ze świąteczną tradycją wysłuchaliśmy fragmentu z pisma świętego o narodzeniu Jezusa i połamaliśmy sie opłatkiem składając sobie życzenia. Potem ze smakiem zjedliśmy wigilijne potrawy.

 

Robimy pierniczki 17.12.2018

Zbliżają się święta. W naszym przedszkolu to intensywny czas przygotowywania świątecznych dekoracji. dzisiaj robiliśmy świąteczne pierniczki. Wyrabialiśmy ciasto, wykrawaliśmy wzory a potem pięknie dekorowaliśmy. Sprawiło nam to wiele radości.

 

Basen 13.12.2018

Dzisiaj odbyły się ostatnie w tym semestrze zajęcia z nauki pływania. Nasi dzielni pływacy robią duże postępy, ale przede wszystkim wspaniale się bawią. do zobaczenia w kolejnym semestrze.

 

Mikołajkowe przedstawienie 4.12.2018

Dzisiaj rano odwiedził na s święty Mikołaj, a po południu czekała nas kolejna mikołajkowa niespodzianka. Do naszego przedszkola przybyli aktorzy z tajemniczymi walizkami, w których jak się okazało mieściły się świąteczne bajki.

 

Spotkanie z Mikołajem 4.12.2018

Wszystkie grzeczne przedszkolaki od rana z wielkim przejęciem czekały na najważniejszego grudniowego  gościa. Właśnie dzisiaj odwiedził nas Święty Mikołaj. Bardzo się ucieszyliśmy z tego spotkania, a szczególne z prezentów, które dostaliśmy. Dziękujemy i mamy nadzieję, że za rok znowu sie spotkamy.

 

Zajęcia cyrkowe 5.12.2018

Nasze przedszkolaki wzięły udział w niezwykłych zajęciach cyrkowych. Poznaliśmy bliżej tą sztukę i mogliśmy samodzielnie spróbować swoich sił w byciu artystą cyrkowym.

 

Barbórka 4.12.2018

Z okazji Barbórki rozmawialiśmy dzisiaj o pracy górników. Dowiedzieliśmy się czym dokładnie się zajmują i jak niebezpieczna jest praca w kopalni. Wszystkim górnikom życzymy wszystkiego najlepszego.

 

Ubieramy choinkę

Przygotowania do świąt rozpoczęły się pełną parą. Nasze przedszkole zmieniło dekorację na świąteczną a my pomagaliśmy ubrać choinkę.

 

Urodziny Łucji

Dzisiaj byliśmy zaproszeni na przyjecie urodzinowe naszej koleżanki Łucji. Zabawa udała się wspaniale. Nie zabrakło życzeń, uścisków, prezentów i gromkiego sto lat.  Życzymy spełnienia marzeń.