Szanowni Państwo

Ważne informacje na temat funkcjonowania przedszkola w reżimie sanitarnym
dostępne są po zalogowaniu.

Prosimy o pilne zapoznanie się
z nimi.

Materiały do edukacji zdalnej

 Karta zgłoszeniowa

KONCEPCJA PRACY PRZEDSZKOLA

Nadrzędnym celem naszego przedszkola jest zapewnienie dzieciom bezpiecznych i optymalnych warunków dla prawidłowego rozwoju oraz wspieranie i kształtowanie aktywności wychowanków wobec otaczającego świata.

Jako przedszkole muzyczno-językowe wprowadzamy dzieci w szeroko pojęty świat muzyki oraz rozwijamy zdolności językowe poprzez zwiększoną ilość zajęć rytmiczno-muzycznych oraz języka angielskiego.

Zostań naszym znajomym na

W naszym przedszkolu o zdrową i bezpieczną atmosferę dba oczyszczacz powietrza.

 

Zapraszamy serdecznie wszystkie maluszki

Naszą witrynę przegląda teraz 6 gości 

Witamy w naszej galerii. Serdecznie zapraszamy do oglądnięcia zdjęć.

Urodziny Piotrusia

Dzisiaj swoje urodzinki świętował Piotruś. Przyjęcie udało się wspaniale. Złożyliśmy naszemu koledze serdeczne życzenia, zaśpiewaliśmy głośne sto lat i mocno go uściskaliśmy. Oczywiście nie zabrakło też prezentów, ale najwięcej radości sprawiła nam wspólna zabawa. Sto lat.

 

Urodziny Kuby

Dzisiaj gościliśmy na urodzinach Kubusia.  Z tej okazji złożyliśmy mu serdeczne życzenia, wręczyliśmy prezenty i zaśpiewaliśmy gromkie sto lat.  Staraliśmy się, aby ten dzień był dla Niego wyjątkowy i pełen dobrej zabawy. Życzymy spełnienia marzeń.

 

Nasze zabawy

Dzisiaj w naszym przedszkolu urządziliśmy sobie prawdziwy tor sprawnościowy.  Były skoki, rzuty, ćwiczenia  równoważne, czołganie się w tunelu i inne ciekawe ćwiczenia.

 

Spacer

Gdy za oknem świeci letnie słońce bardzo chętnie spędzamy czas na zabawie na świeżym powietrzu. Chodzimy na długie spacery, malujemy kredą i wspólnie się bawimy.

 

Dzień dziecka 1.06.2020

Dzisiaj święto wszystkich dzieciaków. W naszym przedszkolu to bardzo ważny i wesoły dzień.  Zobaczcie jak go świętowaliśmy.

 

Pierwsze chwile po przerwie 15.05.2020

Po kilkutygodniowej przerwie związanej z epidemią  w tym tygodniu mogliśmy otworzyć drzwi naszego przedszkola dla części naszych przedszkolaków. Cieszymy się, że  znowu możemy zobaczyć ich uśmiechnięte twarze. Jednocześnie cały czas pamiętamy o zasadach bezpieczeństwa i higieny podczas wspólnych zajęć i zabaw.

 

Domowe przedszkole (kwiecień)

Kochane przedszkolaki, bardzo dziękujemy za wszystkie zdjęcia, które do nas wysyłacie. Bardzo się cieszymy, gdy możemy Was zobaczyć. Ściskamy Was bardzo mocno i czekamy na kolejne zdjęcia.

 

Eco zabawki 24.04.2020

W tygodniu, w którym rozmawialiśmy o ekologii ciocia zaproponowała Wam stworzenie własnych eko-zabawek. Podziwiamy waszą pomysłowość. Jesteście niesamowici.

 

Kraków moje miasto 17.04.2020

Mamy nadzieję, że podobały wam się zajęcia  o naszym pięknym mieście Krakowie. Nam bardzo nam podobają się ilustracje do krakowskich legend, które wykonaliście.

 

Wesołych Świąt 9.04.2020

Tegoroczne święta bardzo różniły się od poprzednich. Nie mogliśmy się wspólnie spotkać na świątecznym śniadaniu, nie malowaliśmy razem pisanek i nie robiliśmy świątecznych dekoracji. Dlatego tak bardzo cieszymy się ze zdjęć, na których pokazaliście jak wyglądają świąteczne przygotowania w Waszych rodzinach. Mamy nadzieję, że upieczone według naszego przepisu babeczki były pyszne, a wesołe zajączki i kurki z jajek ozdobiły Wielkanocny stół. Serdecznie dziękujemy za wszystkie świąteczne życzenia. Jeszcze raz życzymy wszystkim zdrowia i optymizmu. Do zobaczenia.

 

Zadanie od cioci Madzi 2.04.2020

Ciocia Madzia zaproponowała Wam zabawę w konstruowanie budowli z klocków.  Bardzo się cieszymy, że wzięliście w niej udział. Wasze budowle są naprawdę wspaniałe.  Gratulujemy.

 

Domowe przedszkole 27.03-5.04.2020

W  tym szczególnym czasie kiedy spotkania z naszymi przedszkolakami odbywają się na odległość wiele radości sprawiają nam zdjęcia, na których możemy zobaczyć jak dzieciaki spędzają czas w swoich domach. Bardzo się cieszymy, że korzystają z materiałów przygotowywanych przez nauczycieli. Podobają nam się kolorowe, pomysłowe i oryginalne prace plastyczne. Widzimy też, że niektórzy z Was bardzo lubią pomagać w kuchni przy przygotowywaniu pysznych dań. ale największą radość sprawia nam to, że możemy zobaczyć Wasze uśmiechnięte buzie. Dziękujemy za wszystkie zdjęcia i czekamy na kolejne. Pozdrawiamy Was i Waszych rodziców bardzo gorąco. Mamy nadzieję, że niedługo się spotkamy i będziemy mogli znowu razem bawić się i uczyć.

 

Dzień dentysty 5.03.2020

Obchodziliśmy dzisiaj w przedszkolu Dzień Dentysty. Przy okazji tego święta, przypomnieliśmy sobie, na czym polega zawód stomatologa i ortodonty. Rozmawialiśmy o tym co jest dobre, a co szkodliwe dla naszych ząbków. Nie zabrakło także zadań matematycznych. Bawiliśmy się w kodowanie oraz porównywanie liczebności zbiorów. Ale chyba największą frajdą było szczotkowanie wielkich zębów!

 

Wizyta pielęgniarki 2.03.2020

W związku z panującym okresem zachorowań, nasze Przedszkole odwiedziła Pani Pielęgniarka. Opowiedziała nam o tym, jak ważne jest dbanie o higienę osobistą i co robić, aby być zdrowym. Przypomnieliśmy sobie technikę prawidłowego mycia rąk. Na koniec, pod okiem naszego Gościa, każdy zdał egzamin z wynikiem celującym.

 

Urodziny Wojtusia

Dzisiaj swoje urodzinki świętował Wojtuś. Przyjęcie udało się wspaniale. Złożyliśmy naszemu koledze serdeczne życzenia, zaśpiewaliśmy głośne sto lat i mocno go uściskaliśmy. Oczywiście nie zabrakło też prezentów, ale najwięcej radości sprawiła nam wspólna zabawa, po której zajadaliśmy się pysznym tortem. Sto lat.

 

Muzyka

W tym tygodniu rozmawialiśmy o muzyce. Poznaliśmy wiele ciekawych instrumentów, dowiedzieliśmy się czym jest orkiestra oraz jakie są gatunki muzyczne. To był prawdziwie rozśpiewany pełen muzycznych niespodzianek tydzień.

 

Bal karnawałowy 20.02.2020

Karnawał to czas, który bardzo lubimy. Możemy się wtedy przebrać w najróżniejsze stroje. W tym roku podczas balu przenieśliśmy się do krainy lodu, a więc nie zabrakło bohaterów z tej bajki. Świetnie się bawiliśmy przy rytmach muzyki. Ciocie zorganizowały nam wesołe konkursy muzyczno-ruchowe. Był nawet pokaz strojów, jak na prawdziwym wybiegu. Bal zwieńczył wybór Króla i Królowej, którzy zatańczyli wśród baniek mydlanych.

 

Basen 20.02.2020

Po krótkiej przerwie z wielką radością rozpoczęliśmy kolejny semestr nauki pływania. Dla części przedszkolaków to już kolejne zajęcia, ale od dzisiaj swoją przygodę na basenie rozpoczęli koleni dzielny pływacy. gratulujemy odwagi i wszystkim życzymy powodzenia.

 

Walentynki 14.02.2020

Dzisiejszego dnia obchodziliśmy w przedszkolu Walentynki. Aby uczcić ten dzień, wszyscy ubraliśmy się na czerwono i różowo. Ciocia opowiedziała nam o tym, jak świętuje się Dzień Świętego Walentego w różnych częściach świata. Nie zabrakło muzycznych zabaw, a radość dopełniły słodkie niespodzianki.

 

Urodziny Klary 14.02.2020

Dzisiaj gościliśmy na urodzinach Klary. Z tej okazji złożyliśmy jej serdeczne życzenia, wręczyliśmy prezenty i zaśpiewaliśmy gromkie sto lat.  Staraliśmy się, aby ten dzień był dla Niej wyjątkowy i pełen dobrej zabawy. Na zakończenie urodzinowej imprezy zajadaliśmy się pysznym tortem. Sto lat.

 

Urodziny Marysi

Dzisiaj gościliśmy na urodzinach Marysi. Nasza koleżanka skończyła właśnie 5 lat. Z tej okazji złożyliśmy jej serdeczne życzenia, wręczyliśmy prezenty i zaśpiewaliśmy gromkie sto lat.  Staraliśmy się, aby ten dzień był dla Niej wyjątkowy i pełen dobrej zabawy. Na zakończenie urodzinowej imprezy zajadaliśmy się pysznym tortem. Sto lat Marysiu.

 

Robimy śnieg 12.02.2020

W kalendarzu co prawda zima, ale niestety nie ma śniegu. Dlatego postanowiliśmy sami go stworzyć. Okazało się , że da się go zrobić  z połączenia pianki do golenia i sody oczyszczonej. Ten eksperyment sprawił nam wiele radości, a zabawa była wspaniała.

 

Crazysówka 7.02.2020

Dzisiaj ciocie zabrały nas do sali zabaw  gdzie wspaniale bawiliśmy się na dmuchańcach, w labiryntach, basenach z kulkami i trampolinach.  Zabawa była bardzo udana.

 

Urodziny Oliwki i Wiktorii

Dzisiaj mieliśmy podwójny powód do radości. Swoje urodzinki obchodziły dwie siostry Oliwia i Wiktoria. Przyjęcie udało się wspaniale. Były tańce, wspólne zabawy, życzenia i prezenty. Życzymy dziewczynkom wielu powodów do uśmiechu.

 

Urodziny Antosia

Dzisiaj swoje urodzinki świętował Antoś. Przyjęcie udało się wspaniale. Złożyliśmy naszemu koledze serdeczne życzenia, zaśpiewaliśmy głośne sto lat i mocno go uściskaliśmy. Oczywiście nie zabrakło też prezentów, ale najwięcej radości sprawiła nam wspólna zabawa, po której zajadaliśmy się pysznym tortem. Sto lat.

 

Kolęda 24.01.2020

Dzisiaj z duszpasterską wizytą odwiedził nas ksiądz z parafii Św. Brata Alberta. Po wspólnej modlitwie i krótkiej rozmowie wręczył każdemu z nas obrazek na pamiątkę.

 

Dzień Babci i Dziadka 20.01.2020

Dzisiaj nasze przedszkole odwiedzili wyjątkowi goście, nasze ukochane babcie i wspaniali dziadziusiowie. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy przedstawienie, śpiewaliśmy piosenki i recytowaliśmy wierszyki. Nie zabrakło też prezentów, które sami wykonaliśmy oraz słodkiego poczęstunku. Wszystko udało się wspaniale. Mamy nadzieję, że sprawiliśmy naszym gościom wiele radości. Babciom i dziadkom życzymy wszystkiego najlepszego.

 

Wizyta krawcowej 8.01.2020

Dziś nasze przedszkole odwiedziła pani krawcowa. Opowiedziała nam o swojej pracy, a także pokazała jak wygląda szycie na maszynie. Niektórzy z nas odważyli się spróbować tego trudnego zajęcia. Dowiedzieliśmy się również, na czym polega zawód projektanta i razem stworzyliśmy ciekawą kreację. Jednak najprzyjemniejsze było wykonanie prezentów dla Babci i Dziadka, ale to już nasza mała niespodzianka.