Karta zgłoszeniowa

KONCEPCJA PRACY PRZEDSZKOLA

Nadrzędnym celem naszego przedszkola jest zapewnienie dzieciom bezpiecznych i optymalnych warunków dla prawidłowego rozwoju oraz wspieranie i kształtowanie aktywności wychowanków wobec otaczającego świata.

Jako przedszkole muzyczno-językowe wprowadzamy dzieci w szeroko pojęty świat muzyki oraz rozwijamy zdolności językowe poprzez zwiększoną ilość zajęć rytmiczno-muzycznych oraz języka angielskiego.

Witamy w nowym roku przedszkolnym. Czeka nas kolejny rok wspaniałej przygody. Zapraszamy wszystkie dzieci. Oto kilka rad na dobry początek.

Czytaj

Zostań naszym znajomym na

Propagujemy program „5 porcji dziennie” promując wśród dzieci dobre nawyki żywieniowe.

W naszym przedszkolu o zdrową i bezpieczną atmosferę dba oczyszczacz powietrza.

 

Zapraszamy serdecznie wszystkie maluszki

Naszą witrynę przegląda teraz 8 gości 

Witamy w naszej galerii. Serdecznie zapraszamy do oglądnięcia zdjęć.

Bezpieczni na drodze 13.09.2019

W tym tygodniu rozmawialiśmy o bezpieczeństwie. Również o tym jak poruszać się w ruchu drogowym. Poznawaliśmy znaki, ćwiczyliśmy bezpieczne przejście przez jezdnię.

 

Urodziny Niny 13.09.2019

Dzisiaj świętowaliśmy razem z Ninką jej 5 urodziny. Była wspólna zabawa, tańce, uściski i serdeczne życzenia. Na zakończenie zajadaliśmy się pysznym torcikiem. Życzymy Nince wiele radości i spełnienia marzeń.

 

Urodziny Neli 13.09.2019

Dzisiaj gościliśmy na urodzinach Neli. Przyjęcie udało się wspaniale. Złożyliśmy naszej koleżance serdeczne życzenia, wręczyliśmy prezent i mocno ją uściskaliśmy. Wiele radości sprawiła nam wspólna zabawa i tańce, a na koniec zajadaliśmy się pysznym tortem. Życzymy spełnienia marzeń.

 

Przedstawienie "Wesołe przedszkole" 12.09.2019

Dzisiaj odwiedził nasze przedszkole teatr lalek z przestawieniem "wesołe przedszkole". Zabawna historia przypomniała nam o tym, co robić, aby być zdrowym oraz najważniejsze zasady bezpieczeństwa.

 

Urodziny Filipka 9.09.2019

Dzisiaj gościliśmy na urodzinach Filipa. Przyjęcie udało się wspaniale. Złożyliśmy naszemu koledze serdeczne życzenia, wręczyliśmy prezent i mocno go  uściskaliśmy. Wiele radości sprawiła nam wspólna zabawa i tańce, a na koniec zajadaliśmy się pysznym tortem. Życzymy spełnienia marzeń.

 

Zajęcia kodowania 5.09.2019

Dzisiaj mieliśmy okazję wziąć udział w pokazowych zajęciach z kodowania i programowania. Zadania, które wykonywaliśmy doskonalą umiejętność logicznego myślenia praz zdolności matematyczne. Zajęcia były bardzo ciekawe i sprawiły nam dużo radości.

 

Pierwsze chwile 6.09.2019

Rozpoczął się kolejny rok w przedszkolu. Pierwszy tydzień wypełniły nam wspólne zabawy, zajęcia i spacery. Wszystkim przedszkolakom życzymy wspaniałych chwil spędzonych w przedszkolu.

 

Urodziny Natalki

Dzisiaj gościliśmy na urodzinach Natalki. Przyjęcie udało się wspaniale. Złożyliśmy naszej koleżance serdeczne życzenia, wręczyliśmy prezent i mocno ją uściskaliśmy. Wiele radości sprawiła nam wspólna zabawa i tańce, a na koniec zajadaliśmy się pysznym tortem. Natalka przyniosła dla każdego z nas kolorowy balonik. Dziękujemy. Życzymy spełnienia marzeń.

 

Rabkoland 3.07.2019

Z okazji rozpoczęcia wakacji wybraliśmy się dzisiaj na całodzienną wycieczkę do wesołego miasteczka Rabkoland. Czekało tam na nas wiele atrakcji - karuzele, huśtawki, gabinet luster, młyńskie koło i wiele innych. Zabawa udała się wspaniale i pełni pozytywnych wrażeń wróciliśmy do domów.

 

Wycieczka do osady młynarskiej 26.06.2019

Dzisiaj przedszkolaki wybrały się na wycieczkę do osady młynarskiej Boroniówka. Mieliśmy okazję zwiedzić  stary młyn, który uruchamiany jest kołem wodnym i zobaczyć z bliska jak z ziaren powstaje mąka. Poznaliśmy też proces powstawania chleba "od ziarenka do bochenka". Największą atrakcją było jednak samodzielne przygotowywanie pysznej, słodkiej chałki.