Karta zgłoszeniowa

KONCEPCJA PRACY PRZEDSZKOLA

Nadrzędnym celem naszego przedszkola jest zapewnienie dzieciom bezpiecznych i optymalnych warunków dla prawidłowego rozwoju oraz wspieranie i kształtowanie aktywności wychowanków wobec otaczającego świata.

Jako przedszkole muzyczno-językowe wprowadzamy dzieci w szeroko pojęty świat muzyki oraz rozwijamy zdolności językowe poprzez zwiększoną ilość zajęć rytmiczno-muzycznych oraz języka angielskiego.

Witamy w nowym roku przedszkolnym. Czeka nas kolejny rok wspaniałej przygody. Zapraszamy wszystkie dzieci. Oto kilka rad na dobry początek.

Czytaj

Zostań naszym znajomym na

Dziękujemy za udział w głosowaniu na najlepsze przedszkole.

Wyniki

Propagujemy program „5 porcji dziennie” promując wśród dzieci dobre nawyki żywieniowe.

W naszym przedszkolu o zdrową i bezpieczną atmosferę dba oczyszczacz powietrza.

 

Zapraszamy serdecznie wszystkie maluszki

Naszą witrynę przegląda teraz 25 gości 

Witamy w naszej galerii. Serdecznie zapraszamy do oglądnięcia zdjęć.

Mali ogrodnicy 12.04.2019

W tym tygodniu rozmawialiśmy o wiośnie w ogrodzie. Postanowiliśmy zabawić się w ogrodników i sami zasialiśmy zasiać roślinki. Teraz będziemy je pielęgnować  i obserwować jak rosną.

 

Kodowanie

Bardzo lubimy zabawę w kodowanie. Dzięki niej uczymy się liczyć, koncentrować uwagę. Doskonalimy również zdolność rozumienia poleceń w j angielskim.

 

Szachy 22.03.2019

Dzisiaj mieliśmy okazję wziąć udział w zajęciach szachowych. Podczas zajęć poznaliśmy bliżej tą ciekawą grę. Przyjrzeliśmy się bliżej szachownicy i figurom, które się na niej poruszają.

 

Wiosenny bal 21.03.2019

W kalendarzu nareszcie pierwszy dzień wiosny. Do naszego przedszkola też zawitała dzisiaj ta radosna pora roku. Przedszkolaki w wiosennych, kolorowych przebraniach podczas wspólnej zabawy okazywały radość z jej nadejścia. Wspólne świętowanie udało się wspaniale. Również w tym dniu pożegnaliśmy zimę pod postacią marzanny, a do przedszkolnej sali przynieśliśmy kolorowy wiosenny gaik. Witaj wiosno!

 

Zajęcia otwarte 20.03.2019

Dzisiaj do naszego przedszkola zaprosiliśmy naszych rodziców, aby mogli zobaczyć jak na co dzień uczymy sie i bawimy. Bardzo dziękujemy rodzicom, babciom i dziadkom, którzy znaleźli czas, aby nas odwiedzić.

 

Urodziny Kubusia

Dzisiaj swoje urodziny świętował Kubuś. Złożyliśmy mu serdeczne życzenia i zaśpiewaliśmy głośne sto lat, a po wspólnej, szalonej zabawie zajadaliśmy się pysznym tortem. Życzymy spełnia marzeń.

 

Poznajemy zawody

Podsumowaniem tygodnia o zawodach były wizyty w sklepie gdzie miła pani sprzedawczyni opowiedziała nam o swojej pracy. Odwiedziliśmy również panią kwiaciarkę oraz pana szewca.

 

Bawimy się w piekarzy

Podczas tego tygodnia rozmawialiśmy o wielu zawodach. Postanowiliśmy zamienić się w piekarzy i spróbować przygotować bułeczki, chlebki i rogaliki.

 

Dzień kobiet 8.03.2019

Dzisiaj w kalendarzu święto wszystkich kobiet, tych dużych i tych małych. Z tej okazji nasi chłopcy przygotowali dla wszystkich dziewczynek upominki. Uczciliśmy ten dzień także wspólną zabawą. Wszystkim kobietom życzymy wiele radości i uśmiechu w każdy dzień roku.

 

Zajęcia sportowe w szkole 103 27.02.2019

Na zaproszenie szkoły podstawowej nr 103 na osiedlu Kolorowym przedszkolaki wybrały się, aby zobaczyć szkołę i wziąć udział w zajęciach sportowych na sali gimnastycznej.  Zajęcia pod okiem nauczyciela wychowania fizycznego były bardzo ciekawe i wyczerpujące. Mogliśmy wykazać się swoimi sportowymi umiejętnościami. Poradziliśmy sobie doskonale i wykonaliśmy wszystkie ćwiczenia.