Karta zgłoszeniowa

KONCEPCJA PRACY PRZEDSZKOLA

Nadrzędnym celem naszego przedszkola jest zapewnienie dzieciom bezpiecznych i optymalnych warunków dla prawidłowego rozwoju oraz wspieranie i kształtowanie aktywności wychowanków wobec otaczającego świata.

Jako przedszkole muzyczno-językowe wprowadzamy dzieci w szeroko pojęty świat muzyki oraz rozwijamy zdolności językowe poprzez zwiększoną ilość zajęć rytmiczno-muzycznych oraz języka angielskiego.

Witamy w nowym roku przedszkolnym. Czeka nas kolejny rok wspaniałej przygody. Zapraszamy wszystkie dzieci. Oto kilka rad na dobry początek.

Czytaj

Zostań naszym znajomym na

Dziękujemy za udział w głosowaniu na najlepsze przedszkole.

Wyniki

Propagujemy program „5 porcji dziennie” promując wśród dzieci dobre nawyki żywieniowe.

W naszym przedszkolu o zdrową i bezpieczną atmosferę dba oczyszczacz powietrza.

 

Zapraszamy serdecznie wszystkie maluszki

Naszą witrynę przegląda teraz 22 gości 

Witamy w naszej galerii. Serdecznie zapraszamy do oglądnięcia zdjęć.

Dzieci świata 5.06.2019

W tym tygodniu poznawaliśmy zwyczaje dzieci z różnych stron świata. Bardzo podobały nam się zadania przygotowane przez ciocie takie jak  jedzenie ryżu pałeczkami, rozpoznawanie przypraw a także przebieranie się w kolorowe stroje.

 

Poznajemy zasady prawidłowego mycia rąk 30.05.2019

Każdy przedszkolak dobrze wie jak ważna jest higiena. dzisiaj przypomnieliśmy sobie jak prawidłowo myć ręce, oraz dlaczego jest to aż tak ważne dla naszego zdrowia.

 

Święto Krakowa

W tym tygodniu swoje święto obchodzi nasze piękne miasto Kraków. Z tej okazji dowiedzieliśmy się jakie są symbole naszego miasta, a także przypomnieliśmy sobie Krakowskie zwyczaje, legendy, najważniejsze miejsca.

 

Urodziny Agatki

Dzisiaj gościliśmy na urodzinach Agatki. Przyjęcie udało się wspaniale. Złożyliśmy naszej koleżance serdeczne życzenia, wręczyliśmy prezent i mocno ją  uściskaliśmy.  Wiele radości sprawiła nam wspólna zabawa i tańce, a na koniec zajadaliśmy się pysznym tortem. Życzymy Agatce spełnienia marzeń.

 

Dzień Mamy i Taty 27.05.2019

Dzisiaj świętowaliśmy dzień Mamy  i Taty. Z wielkim przejęciem zaprezentowaliśmy przygotowywane przez ostatnie tygodnie przedstawienie. Tym razem zaprosiliśmy rodziców do wspólnej podróży po Polsce. Mimo małej tremy wszystko udało się wspaniale. Dziękujemy rodzicom za przybycie i za wszystko co dla nas robią każdego dnia.  Kochamy Was.

 

Dzień dziecka 31.05.2019

Juz jutro w kalendarzu dzień najważniejszych ludzie na świecie - dzień dziecka. Z tej okazji w przedszkolu urządziliśmy dyskotekę. Przyszliśmy do przedszkola w kolorowych przebraniach i w rytm naszych ulubionych przebojów tańczyliśmy , braliśmy udział w zabawach i konkursach.  Nie zabrakło tez upominków dla wszystkich dzieciaków. To był naprawdę szalony dzień dziecka.

 

Przedstawienie "Król Maciuś"

Dzisiaj kolejny raz nasze przedszkole zamieniło się w teatr za sprawą wizyty aktorów z O! Teatru. Przedstawienie o mądrym królu Maciusiu, bardzo nam się podobało.  Świetnie się bawiliśmy śledząc jego przygody i mogąc wziąć udział w tym przedstawieniu.

 

Wiosenna łąka 10.05.2019

Temat o wiosennej łące okazał się wyjątkowo ciekawy. Rozpoznawaliśmy owady po dźwiękach, poznaliśmy cykl rozwojowy motyla, grupowaliśmy motylki, pisaliśmy literki, czytaliśmy, a na koniec wybraliśmy się w plener.

 

Urodziny Hani

Dzisiaj gościliśmy na urodzinach Hani.  Przyjęcie udało się wspaniale. Złożyliśmy naszej koleżance serdeczne życzenia, wręczyliśmy prezent i mocno ją  uściskaliśmy.  Wiele radości sprawiła nam wspólna zabawa i tańce, a na koniec zajadaliśmy się pysznym tortem. Życzymy Hani spełnienia marzeń.

 

Anikino 24.04.2019

Dzisiaj młodsze przedszkolaki odwiedziły krainę dziecięcych zabaw "Anikino".  Zabawa udała się wspaniale. Nasze zwinne dzieciaki z łatwością wspinały się na drabinki, huśtały na linach i zjeżały z wysokich zjeżdżalni do basenu pełnego kulek.