Karta zgłoszeniowa

KONCEPCJA PRACY PRZEDSZKOLA

Nadrzędnym celem naszego przedszkola jest zapewnienie dzieciom bezpiecznych i optymalnych warunków dla prawidłowego rozwoju oraz wspieranie i kształtowanie aktywności wychowanków wobec otaczającego świata.

Jako przedszkole muzyczno-językowe wprowadzamy dzieci w szeroko pojęty świat muzyki oraz rozwijamy zdolności językowe poprzez zwiększoną ilość zajęć rytmiczno-muzycznych oraz języka angielskiego.

Witamy w nowym roku przedszkolnym. Czeka nas kolejny rok wspaniałej przygody. Zapraszamy wszystkie dzieci. Oto kilka rad na dobry początek.

Czytaj

Zostań naszym znajomym na

Dziękujemy za udział w głosowaniu na najlepsze przedszkole.

Wyniki

Propagujemy program „5 porcji dziennie” promując wśród dzieci dobre nawyki żywieniowe.

W naszym przedszkolu o zdrową i bezpieczną atmosferę dba oczyszczacz powietrza.

 

Zapraszamy serdecznie wszystkie maluszki

Naszą witrynę przegląda teraz 14 gości 

Witamy w naszej galerii. Serdecznie zapraszamy do oglądnięcia zdjęć.

Sałatka owocowa 11.10.2018

W czwartek do naszego przedszkola przynieśliśmy ulubione owoce. Zrobiliśmy z nich pyszną i zdrową owocową sałatkę.

 

Dzień drzewa

W tym tygodniu obchodziliśmy dzień drzewa. Z tej okazji poznaliśmy nazwy ulubionych drzew. Rozwiązywaliśmy zagadki oraz wybraliśmy się na spacer żeby obserwować drzewa w naszym parku.

 

Basen 4.10.2018

Po wakacyjnej przewie powróciliśmy na basen. Dzieci, które pływały w ubiegłym roku będą doskonalić swoje umiejętności, a liczna grupa nowych pływaków  już podczas pierwszych zajęć wykazała się odwagą i zapałem do nauki pływania. Życzymy wszystkim uczestnikom tych zajęć przede wszystkim dobrej zabawy pod okiem instruktorów.

 

Urodziny Kalinki 5.10.2018

W piątek świętowaliśmy urodziny Kalinki. Świetna zabawa, uściski, życzenia i prezenty dla jubilatki i pyszny torcik umiliły nam ten dzień. Sto lat Kalinko.

 

Poznajemy litery 3.10.2018

W naszym przedszkolu ucząc się  czytania pracujemy metodą Jagody Cieszyńskiej. Najbardziej lubimy gdy nauka połączona jest z zabawą, tak jak wtedy kiedy litery piszemy na tacach z piaskiem.

 

Dzień chłopaka 28.09.2018

W piątek w naszym przedszkolu swoje święto mieli chłopcy. Otrzymali słodkie upominki oraz muszki zrobione własnoręcznie przez dziewczynki. Były też tańce i uściski.

 

Urodziny Stefana 28.09.2018

Dzisiaj swoje urodzinki obchodził Stefanek. Po wspaniałej zabawie tanecznej, składaniu życzeń oraz łapaniu baniek mydlanych nasz jubilat zaprosił nas na pyszny tort. Sto lat.

 

Powitanie jesieni 27.09.2018

W kalendarzu już jesień. Dzisiaj wybraliśmy się na wycieczkę do Niepołomic aby spotkać się z kolorową Panią Jesienią. Po przyjeździe na miejsce najpierw odwiedziliśmy izbę leśną  nadleśnictwie Niepołomice gdzie przywitał nas uśmiechnięty Pan Leśniczy, który zdradził nam kilka leśnych sekretów. Po przyjeździe na polanę Sitowiec dużo radości sprawiły nam wspólne zabawy na świeżym powietrzu. Samodzielnie przygotowaliśmy też ziemniaki z masełkiem, które po upieczeniu na ognisku ze smakiem zajadaliśmy. Udało nam się też odnaleźć i rozwiązać wszystkie zadania i zagadki pozostawione dla nas przez Panią jesień. Ucieszyliśmy się bardzo ze spotkania z nią. To był bardzo udany dzień, mamy nadzieję, że jesień będzie pełna takich dni.

 

Dzień przedszkolaka 20.09.2018

W czwartek obchodziliśmy dzień przedszkolaka. Tego dnia świetnie się bawiliśmy. Zagłosowaliśmy na najsympatyczniejszego przedszkolaka w naszej grupie. Rozwiązywaliśmy zagadki i zadania, rozmawialiśmy o naszych ulubionych przedszkolnych zabawach. To był bardzo przyjemny dzień.

 

Urodziny Lilianki 19.09.2018

Urodziny Lilianki były dla nas okazją do świetnej zabawy. Były tańce, pyszny tort, kwiaty z balonów i podrzucanie w kocyku. Sto lat Lilianko.