Karta zgłoszeniowa

KONCEPCJA PRACY PRZEDSZKOLA

Nadrzędnym celem naszego przedszkola jest zapewnienie dzieciom bezpiecznych i optymalnych warunków dla prawidłowego rozwoju oraz wspieranie i kształtowanie aktywności wychowanków wobec otaczającego świata.

Jako przedszkole muzyczno-językowe wprowadzamy dzieci w szeroko pojęty świat muzyki oraz rozwijamy zdolności językowe poprzez zwiększoną ilość zajęć rytmiczno-muzycznych oraz języka angielskiego.

Witamy w nowym roku przedszkolnym. Czeka nas kolejny rok wspaniałej przygody. Zapraszamy wszystkie dzieci. Oto kilka rad na dobry początek.

Czytaj

Zostań naszym znajomym na

Propagujemy program „5 porcji dziennie” promując wśród dzieci dobre nawyki żywieniowe.

W naszym przedszkolu o zdrową i bezpieczną atmosferę dba oczyszczacz powietrza.

 

Zapraszamy serdecznie wszystkie maluszki

Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości 

Witamy w naszej galerii. Serdecznie zapraszamy do oglądnięcia zdjęć.

Straż miejska 4.10.2019

Dzisiejszego dnia nasze przedszkole odwiedził funkcjonariusz straży miejskiej. Na wstępie przypomnieliśmy sobie o zasadach bezpiecznego poruszania się jako pieszy oraz podstawowe zasady ruchu drogowego. Nie mogliśmy się doczekać, kiedy będziemy mogli zamienić się w kierowców i uczestników ruchu drogowego. To była wspaniała, ale i pouczająca zabawa.

 

Urodziny Stefcia 3.10.2019

Dziś świętowaliśmy 5 urodziny Stefanka. Przygotowaliśmy dla naszego kolegi laurki i gdy złożyliśmy życzenia i wręczyliśmy prezenty, wspólnie ze Stefankiem cieszyliśmy się z Jego święta podczas tańców i wesołej zabawy. Na koniec poczęstowaliśmy się pysznym tortem.

 

Witaminki 2.10.2019

Warzywno - owocowy tydzień obfitował nie tylko w witaminy i rozmowy o zdrowym odżywianiu, ale i świetną zabawę.  Poznawaliśmy różne owoce i warzywa za pomocą smaku, węchu i dotyku. Przygotowaliśmy  też samodzielnie sałatkę owocową. Każdy z nas przyniósł pyszne owoce i po umyciu ich przez ciocie, przystąpiliśmy do pracy. Krojenie wcale nie było takie proste, jak się nam początkowo wydawało. Kiedy już skończyliśmy, połączyliśmy wszystkie składniki, wymieszaliśmy i ze smakiem zjedliśmy samodzielnie przygotowany podwieczorek. To była prawdziwa frajda.

 

Dzień chłopaka 30.09.2019

Nowy tydzień zaczęliśmy od świętowania "dnia chłopaka". Wszyscy chłopcy założyli odświętne krawaty, a dziewczynki przygotowały dla Nich plakat. Najfajniejsze były wspólne tańce i zabawy do muzyki.

 

Powitanie jesieni 26.09.2019

W tym tygodniu witaliśmy nową porę roku. W przedszkolu świetnie bawiliśmy się na jesiennym balu. Byliśmy również w parku udało nam się spotkać wiewiórki oraz inne oznaki jesieni.

 

Zajęcia pokazowe - balet 18.09.2019

Dzisiaj wzięliśmy udział w pokazowych zajęciach z baletu. Zarówno dziewczynki jak i chłopcy świetnie poradzili sobie z baletowymi figurami.

 

Dzień kropki 17.09.2019

Dzisiaj w przedszkolu świętowaliśmy "dzień kropki". Ciocia zaczęła od opowiedzenia nam co było inspiracją do zapoczątkowania tego święta i poznaliśmy historię o małej Vashti i jej nauczycielce, która pomogła dziewczynce uwierzyć w swoje możliwości. Następnie każdy z nas zamienił się w małego artystę. Tworzyliśmy kropki według własnego pomysłu. Malowaliśmy farbami, wyklejaliśmy, jak tylko poniosła nas fantazja.

 

Zajęcia pokazowe - rytmika 12.09.2019

Dzisiaj odbyły się pierwsze w tym roku zajęcia z rytmiki. Zabawy przy muzyce zawsze sprawiają nam wiele radości.

 

Dbamy o zdrowie 10.09.2019

Temat o tym jak zadbać o zdrowie okazał się dużo zabawniejszy niż myśleliśmy. Ćwiczenia prawidłowego mycia rąk oraz pielęgnacji zębów bardzo nam się podobały.

 

Urodziny Kornelki

Dzisiaj gościliśmy na urodzinach Kornelki. Przyjęcie udało się wspaniale. Złożyliśmy naszej koleżance serdeczne życzenia, wręczyliśmy prezent i mocno ją uściskaliśmy. Wiele radości sprawiła nam wspólna zabawa i tańce, a na koniec zajadaliśmy się pysznym tortem. Życzymy spełnienia marzeń.