Karta zgłoszeniowa

KONCEPCJA PRACY PRZEDSZKOLA

Nadrzędnym celem naszego przedszkola jest zapewnienie dzieciom bezpiecznych i optymalnych warunków dla prawidłowego rozwoju oraz wspieranie i kształtowanie aktywności wychowanków wobec otaczającego świata.

Jako przedszkole muzyczno-językowe wprowadzamy dzieci w szeroko pojęty świat muzyki oraz rozwijamy zdolności językowe poprzez zwiększoną ilość zajęć rytmiczno-muzycznych oraz języka angielskiego.

Witamy w nowym roku przedszkolnym. Czeka nas kolejny rok wspaniałej przygody. Zapraszamy wszystkie dzieci. Oto kilka rad na dobry początek.

Czytaj

Zostań naszym znajomym na

Propagujemy program „5 porcji dziennie” promując wśród dzieci dobre nawyki żywieniowe.

W naszym przedszkolu o zdrową i bezpieczną atmosferę dba oczyszczacz powietrza.

 

Zapraszamy serdecznie wszystkie maluszki

Naszą witrynę przegląda teraz 17 gości 

Witamy w naszej galerii. Serdecznie zapraszamy do oglądnięcia zdjęć.

Andrzejki 28.11.2019

Dzisiaj nasze przedszkolna sala zamieniła się w prawdziwą komnatę czarów. Z okazji andrzejek ciocie zorganizowały nam zabawę w czarodziejskim stylu.  Były tańce i wspólna zabawa, ale przede wszystkim andrzejkowe wróżby. Bardzo nam się spodobała zabawa w przewidywanie przyszłości.

 

Dzień pluszowego misia 25.11.2019

Dziś było święto naszych kochanych misiów. Każdy z nas mógł pokazać swojemu pluszakowi jak wygląda dzień w przedszkolu. Misie towarzyszyły nam podczas zajęć i zabaw.  To był bardzo wesoły dzień.

 

Urodziny Ignasia 8.11.2019

Dziś świętowaliśmy urodziny Ignasia. Przygotowaliśmy dla naszego kolegi laurki i gdy złożyliśmy życzenia i wręczyliśmy prezenty, wspólnie z  Ignasiem cieszyliśmy się z Jego święta podczas tańców i wesołej zabawy. Na koniec poczęstowaliśmy się pysznym tortem. Sto lat.

 

Zajęcia o Polsce

W tym tygodniu rozmawialiśmy o Polsce. Poznawaliśmy symbole narodowe, śpiewaliśmy patriotyczne pieśni, czytaliśmy Polskie legendy. Ciocia opowiadała nam  też o najpiękniejszych miejscach naszego kraju.  To były bardzo ciekawe zajęcia.

 

Wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych 7.11.2019

Zbliża się 11 listopada czyli rocznica odzyskania niepodległości Polski. Z tej okazji zaprosiliśmy naszych bliskich na wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych. Bardzo się cieszymy, że tak wielu rodziców i dziadków przyłączyło się do naszej inicjatywy i wspólnie z przedszkolakami  świętowało wolność i niepodległość ojczyzny.

 

Pasowanie na przedszkolaka 24.10.2019

Od dzisiaj nasze dzielne maluchy są już pełnoprawnymi przedszkolakami. To właśnie dzisiaj odbyła się uroczystość pasowania na przedszkolaka.  dzieciaki złożyły uroczystą przysięgę i otrzymały pamiątkowe dyplomy i upominki. Życzymy wszystkim wspaniałych chwil spędzonych na zabawie i nauce.

 

Bawimy się w sklep

Podczas tego  tygodnia rozmawialiśmy o sklepach i zakupach. podczas zajęć i zabaw wcielaliśmy się w role sprzedawców i klientów, ale także wybraliśmy się na prawdziwe zakupy.

 

Wioska indiańska 9.10.2019

Dzisiaj wybraliśmy się na wycieczkę do wioski indiańskiej. Mieliśmy okazję dowiedzieć się jak żyli i czym zajmowali sie Indianie. Wzięliśmy też udział w bardzo ciekawych zabawach ruchowych. Bardzo podobały nam się warsztaty muzyczne, podczas których mieliśmy okazję poznać indiańskie instrumenty oraz uczyliśmy sie indiańskiej piosenki.

 

Straż miejska 4.10.2019

Dzisiejszego dnia nasze przedszkole odwiedził funkcjonariusz straży miejskiej. Na wstępie przypomnieliśmy sobie o zasadach bezpiecznego poruszania się jako pieszy oraz podstawowe zasady ruchu drogowego. Nie mogliśmy się doczekać, kiedy będziemy mogli zamienić się w kierowców i uczestników ruchu drogowego. To była wspaniała, ale i pouczająca zabawa.

 

Urodziny Stefcia 3.10.2019

Dziś świętowaliśmy 5 urodziny Stefanka. Przygotowaliśmy dla naszego kolegi laurki i gdy złożyliśmy życzenia i wręczyliśmy prezenty, wspólnie ze Stefankiem cieszyliśmy się z Jego święta podczas tańców i wesołej zabawy. Na koniec poczęstowaliśmy się pysznym tortem.