Karta zgłoszeniowa

KONCEPCJA PRACY PRZEDSZKOLA

Nadrzędnym celem naszego przedszkola jest zapewnienie dzieciom bezpiecznych i optymalnych warunków dla prawidłowego rozwoju oraz wspieranie i kształtowanie aktywności wychowanków wobec otaczającego świata.

Jako przedszkole muzyczno-językowe wprowadzamy dzieci w szeroko pojęty świat muzyki oraz rozwijamy zdolności językowe poprzez zwiększoną ilość zajęć rytmiczno-muzycznych oraz języka angielskiego.

Witamy w nowym roku przedszkolnym. Czeka nas kolejny rok wspaniałej przygody. Zapraszamy wszystkie dzieci. Oto kilka rad na dobry początek.

Czytaj

Zostań naszym znajomym na

Dziękujemy za udział w głosowaniu na najlepsze przedszkole.

Wyniki

Propagujemy program „5 porcji dziennie” promując wśród dzieci dobre nawyki żywieniowe.

W naszym przedszkolu o zdrową i bezpieczną atmosferę dba oczyszczacz powietrza.

 

Zapraszamy serdecznie wszystkie maluszki

Naszą witrynę przegląda teraz 9 gości 

Witamy w naszej galerii. Serdecznie zapraszamy do oglądnięcia zdjęć.

Zakończenie warsztatów teatralnych 14.06.2019

Przez cały rok szkolny uczestniczyliśmy  w zajęciach teatralnych w ośrodku kultury im. Norwida. Podczas zajęć poznawaliśmy tajemnice teatru i szkoliliśmy aktorskie umiejętności. Dzisiaj zaprosiliśmy naszych rodziców na przedstawienie pt. " Królowa Śniegu", które przygotowaliśmy na zajęciach. wszystko udało się wspaniale, a wcielanie się w role sprawiało na wiele radości.

 

Dzień dziecka 31.05.2019

Juz jutro w kalendarzu dzień najważniejszych ludzie na świecie - dzień dziecka. Z tej okazji w przedszkolu urządziliśmy dyskotekę. Przyszliśmy do przedszkola w kolorowych przebraniach i w rytm naszych ulubionych przebojów tańczyliśmy , braliśmy udział w zabawach i konkursach.  Nie zabrakło tez upominków dla wszystkich dzieciaków. To był naprawdę szalony dzień dziecka.

 

Czyste ręce

Każdy przedszkolak dobrze wie jak ważna jest higiena. dzisiaj przypomnieliśmy sobie jak prawidłowo myć ręce, oraz dlaczego jest to aż tak ważne dla naszego zdrowia.

 

Dzieci świata

W tym tygodniu uczyliśmy się o dzieciach z różnych stron świata. Z tej okazji przebraliśmy się w stroje, które trochę różnią się od naszych codziennych i poczuliśmy się jakbyśmy byli na innym kontynencie. Tańczyliśmy tańce orientalne i taniec wodza Indian.

 

Ostatni basen 16.05.2019

Dzisiaj zakończyliśmy tegoroczne zajęcia nauki pływania. Podziękowaliśmy trenerom za wszystkie wspólne zajęcia i za to, że sprawili, że naprawdę  świetnie radzimy sobie w wodzie. Serdecznie gratulujemy wszystkim przedszkolakom, które dzielnie uczestniczyły w tych zajęciach.

 

Dzień Mamy i Taty 27.05.2019

Dzisiaj świętowaliśmy dzień Mamy  i Taty. Z wielkim przejęciem zaprezentowaliśmy przygotowywane przez ostatnie tygodnie przedstawienie. Tym razem zaprosiliśmy rodziców do wspólnej podróży po Polsce. Mimo małej tremy wszystko udało się wspaniale. Dziękujemy rodzicom za przybycie i za wszystko co dla nas robią każdego dnia.  Kochamy Was.

 

Urodziny Miłosza 13.05.2019

Dzisiaj gościliśmy na urodzinach Miłosza. Tradycyjnie nie zabrakło uścisków, prezentów, serdecznych życzeń oraz gromkiego sto lat. Po wspólnych tańcach czekał na nas pyszny tort. Życzymy spełnienia marzeń.

 

Dzień flagi 30.04.2019

Z okazji zbliżającego się Święta Konstytucji 3 maja przypomnieliśmy sobie wiadomości na temat symboli narodowych, a w szczególności naszej Polskiej flagi.

 

Robotyka 26.04.2019

Bardzo lubimy zajęcia z robotyki. dzisiaj kolejny raz z wielkim zapałem konturowaliśmy nasze roboty. Trzeba przyznać, że idzie nam to coraz sprawniej.

 

Strażnicy ziemi 26.04.2019

Podsumowaniem tygodniowego tematu o ekologii było wykorzystanie zdobytej wiedzy w praktyce. Wybraliśmy się na spacer po najbliższej okolicy, aby zadbać o przyrodę. Jako strażnicy ziemi pozbieraliśmy i posegregowaliśmy śmieci. Każdy przedszkolak dobrze wie jak dbać o przyrodę.