Szanowni Państwo

Ważne informacje na temat funkcjonowania przedszkola w reżimie sanitarnym
dostępne są po zalogowaniu.

Prosimy o pilne zapoznanie się
z nimi.

Materiały do edukacji zdalnej

 Karta zgłoszeniowa

KONCEPCJA PRACY PRZEDSZKOLA

Nadrzędnym celem naszego przedszkola jest zapewnienie dzieciom bezpiecznych i optymalnych warunków dla prawidłowego rozwoju oraz wspieranie i kształtowanie aktywności wychowanków wobec otaczającego świata.

Jako przedszkole muzyczno-językowe wprowadzamy dzieci w szeroko pojęty świat muzyki oraz rozwijamy zdolności językowe poprzez zwiększoną ilość zajęć rytmiczno-muzycznych oraz języka angielskiego.

Zostań naszym znajomym na

W naszym przedszkolu o zdrową i bezpieczną atmosferę dba oczyszczacz powietrza.

 

Zapraszamy serdecznie wszystkie maluszki

Naszą witrynę przegląda teraz 7 gości 

Witamy w naszej galerii. Serdecznie zapraszamy do oglądnięcia zdjęć.

Pożegnanie zerówki 29.06.2020

Nasze najstarsze przedszkolaki kończą już swoją przedszkolną przygodę. Od września rozpoczną kolejną jako uczniowie pierwszej klasy. Dzisiaj oficjalnie pożegnaliśmy ich życząc im radości ze zdobywania wiedzy oraz poznawania nowych przyjaciół. Mamy nadzieję, że upominki, które otrzymali będą im przypominać  o przedszkolu. Powodzenia absolwenci!

Dziękujemy również wszystkim rodzicom za lata współpracy, wszystkie ciepłe słowa i wiele wspólnych chwil radości. Życzymy Państwu  pociechy z dzieci i wytrwałości na szkolnej drodze.

 

Pierwsze chwile po przerwie 15.05.2020

Po kilkutygodniowej przerwie związanej z epidemią  w tym tygodniu mogliśmy otworzyć drzwi naszego przedszkola dla części naszych przedszkolaków. Cieszymy się, że  znowu możemy zobaczyć ich uśmiechnięte twarze. Jednocześnie cały czas pamiętamy o zasadach bezpieczeństwa i higieny podczas wspólnych zajęć i zabaw.

 

Domowe przedszkole (kwiecień)

Kochane przedszkolaki, bardzo dziękujemy za wszystkie zdjęcia, które do nas wysyłacie. Bardzo się cieszymy, gdy możemy Was zobaczyć. Ściskamy Was bardzo mocno i czekamy na kolejne zdjęcia.

 

Eco zabawki 24.04.2020

W tygodniu, w którym rozmawialiśmy o ekologii ciocia zaproponowała Wam stworzenie własnych eko-zabawek. Podziwiamy waszą pomysłowość. Jesteście niesamowici.

 

Kraków moje miasto 17.04.2020

Mamy nadzieję, że podobały wam się zajęcia  o naszym pięknym mieście Krakowie. Nam bardzo nam podobają się ilustracje do krakowskich legend, które wykonaliście.

 

Wesołych Świąt 9.04.2020

Tegoroczne święta bardzo różniły się od poprzednich. Nie mogliśmy się wspólnie spotkać na świątecznym śniadaniu, nie malowaliśmy razem pisanek i nie robiliśmy świątecznych dekoracji. Dlatego tak bardzo cieszymy się ze zdjęć, na których pokazaliście jak wyglądają świąteczne przygotowania w Waszych rodzinach. Mamy nadzieję, że upieczone według naszego przepisu babeczki były pyszne, a wesołe zajączki i kurki z jajek ozdobiły Wielkanocny stół. Serdecznie dziękujemy za wszystkie świąteczne życzenia. Jeszcze raz życzymy wszystkim zdrowia i optymizmu. Do zobaczenia.

 

Zadanie od cioci Madzi 2.04.2020

Ciocia Madzia zaproponowała Wam zabawę w konstruowanie budowli z klocków.  Bardzo się cieszymy, że wzięliście w niej udział. Wasze budowle są naprawdę wspaniałe.  Gratulujemy.

 

Domowe przedszkole 27.03-5.04.2020

W  tym szczególnym czasie kiedy spotkania z naszymi przedszkolakami odbywają się na odległość wiele radości sprawiają nam zdjęcia, na których możemy zobaczyć jak dzieciaki spędzają czas w swoich domach. Bardzo się cieszymy, że korzystają z materiałów przygotowywanych przez nauczycieli. Podobają nam się kolorowe, pomysłowe i oryginalne prace plastyczne. Widzimy też, że niektórzy z Was bardzo lubią pomagać w kuchni przy przygotowywaniu pysznych dań. ale największą radość sprawia nam to, że możemy zobaczyć Wasze uśmiechnięte buzie. Dziękujemy za wszystkie zdjęcia i czekamy na kolejne. Pozdrawiamy Was i Waszych rodziców bardzo gorąco. Mamy nadzieję, że niedługo się spotkamy i będziemy mogli znowu razem bawić się i uczyć.

 

Urodziny Natalki 11.03.2020

Dziś był wyjątkowy dzień dla Natalki. Świętowaliśmy Jej 7, a jednocześnie ostatnie urodziny w przedszkolu. Urządziliśmy zatem wesołe zabawy muzyczne i konkursy. Po złożeniu Natalce najlepszych życzeń, usiedliśmy do tortu i zjedliśmy go ze smakiem. Wszystkiego najlepszego Natalko.

 

Dzień dentysty 5.03.2020

Obchodziliśmy dzisiaj w przedszkolu Dzień Dentysty. Przy okazji tego święta, przypomnieliśmy sobie, na czym polega zawód stomatologa i ortodonty. Rozmawialiśmy o tym co jest dobre, a co szkodliwe dla naszych ząbków. Nie zabrakło także zadań matematycznych. Bawiliśmy się w kodowanie oraz porównywanie liczebności zbiorów. Ale chyba największą frajdą było szczotkowanie wielkich zębów!

 

Wizyta pielęgniarki 2.03.2020

W związku z panującym okresem zachorowań, nasze Przedszkole odwiedziła Pani Pielęgniarka. Opowiedziała nam o tym, jak ważne jest dbanie o higienę osobistą i co robić, aby być zdrowym. Przypomnieliśmy sobie technikę prawidłowego mycia rąk. Na koniec, pod okiem naszego Gościa, każdy zdał egzamin z wynikiem celującym.

 

Przedszkolaki w kosmosie 28.02.2020

Ostatni tydzień lutego przeniósł nas w kosmos. Poznawaliśmy tajemnice wszechświata i dowiedzieliśmy się, co to jest układ słoneczny i jakie planety do niego należą. Skupiając się na naszej planecie, nauczyliśmy się czym jest ruch obrotowy Ziemi. Oglądaliśmy z ciocią książki związane z tym tematem i wspólnie stworzyliśmy kącik kosmiczny, z którego mogliśmy codziennie podróżować na inne planety i latać wśród gwiazd :) Ćwiczyliśmy również umiejętności językowe, podczas podróży z "małą mrówką". Nie zabrakło ćwiczeń matematycznych i zabaw plastycznych.

 

Warsztaty teatralne 27.02.2020

Tym razem na warsztatach teatralnych ćwiczyliśmy pamięć, odgrywając fragmenty bajki o Śpiącej Królewnie i Kopciuszku. Uczyliśmy się także rozwijać naszą ekspresję ruchową i świadomość ciała. Jak zawsze zajęcia były bardzo ciekawe i pełne dobrej zabawy.

 

Bal karnawałowy 19.02.2020

Karnawał to czas, który bardzo lubimy. Możemy się wtedy przebrać w najróżniejsze stroje. W tym roku podczas balu przenieśliśmy się do krainy lodu, a więc nie zabrakło bohaterów z tej bajki. Świetnie się bawiliśmy przy rytmach muzyki. Ciocie zorganizowały nam wesołe konkursy muzyczno-ruchowe. Był nawet pokaz strojów, jak na prawdziwym wybiegu. Bal zwieńczył wybór Króla i Królowej, którzy zatańczyli wśród baniek mydlanych.

 

Basen 20.02.2020

Po krótkiej przerwie z wielką radością rozpoczęliśmy kolejny semestr nauki pływania. Dla części przedszkolaków to już kolejne zajęcia, ale od dzisiaj swoją przygodę na basenie rozpoczęli koleni dzielny pływacy. gratulujemy odwagi i wszystkim życzymy powodzenia.

 

Walentynki 14.02.2020

Dzisiejszego dnia obchodziliśmy w przedszkolu Walentynki. Aby uczcić to święto, wszyscy ubraliśmy się na czerwono i różowo. Ciocia opowiedziała nam o tym, jak świętuje się Dzień Świętego Walentego w różnych częściach świata. Nauczyliśmy się też specjalnej walentynkowej piosenki w języku angielskim. Nie zabrakło muzycznych zabaw, a radość dopełniły słodkie niespodzianki od naszej koleżanki Basi. Ciocie także przygotowały dla nas upominki. To było słodkie święto :)

 

Urodziny Adasia 11.02.2020

Nadszedł czas na świętowanie z Adasiem. To już 7 urodziny naszego kolegi. Staraliśmy się, aby ten dzień był dla Niego wyjątkowy i pełen dobrej zabawy. Zgodnie z tradycją, zasiedliśmy do pysznego tortu. Oczywiście po odśpiewaniu "sto lat" . Wszystkiego najlepszego Adasiu.

 

Warsztaty teatralne 23.01.2020

Na dzisiejszych warsztatach teatralnych odgrywaliśmy scenę z "Czerwonego Kapturka". Jednak zanim zagraliśmy, odbył się casting na rolę Czerwonego Kapturka i Wilka. Kiedy już aktorzy zostali wybrani, zabraliśmy się do pracy. Narratorzy dzielnie czytali tekst, a pozostali dali z siebie wszystko. Tym razem uczyliśmy się wyrażać emocje poprzez taniec i odgrywanie ról.

 

Urodziny Natalki 22.01.2020

Natalka świętowała dziś 7 urodziny, już ostatnie w naszym Przedszkolu. Dlatego nie mogło zabraknąć tańców i szaleństw. Wszyscy złożyli serdeczne życzenia naszej solenizantce. To były naprawdę magiczne urodziny bo, gdy Natalka zdmuchiwała świeczki, salę wypełnił złoty pyłek. Życzymy wszystkiego co najlepsze.

 

Dzień Babci i Dziadka 20.01.2020

Dzisiaj nasze przedszkole odwiedzili wyjątkowi goście, nasze ukochane babcie i wspaniali dziadziusiowie. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy przedstawienie, śpiewaliśmy piosenki i recytowaliśmy wierszyki. Nie zabrakło też prezentów, które sami wykonaliśmy oraz słodkiego poczęstunku. Wszystko udało się wspaniale. Mamy nadzieję, że sprawiliśmy naszym gościom wiele radości. Babciom i dziadkom życzymy wszystkiego najlepszego.

 

Przedstawienie świąteczne dla rodziców 17.01.2020

Dzisiaj zaprosiliśmy do przedszkola naszych rodziców na świąteczne przedstawienie. Bardzo się ucieszyliśmy, że mogli zobaczyć jak przygotowaliśmy się do dnia Babci i Dziadka, który będziemy obchodzić niedługo.

 

Urodziny Bartka 16.01.2020

Dziś w przedszkolu był wyjątkowy dzień dla Bartusia. Świętowaliśmy z Nim, Jego 7 urodziny. Były tańce i wesoła zabawa. Oczywiście nie zabrakło szczerych życzeń i odśpiewania "sto lat". A tort był taki pyszny, że zjedliśmy go do ostatniego okruszka.

 

Wizyta krawcowej 8.01.2020

Dziś nasze przedszkole odwiedziła pani krawcowa. Opowiedziała nam o swojej pracy, a także pokazała jak wygląda szycie na maszynie. Niektórzy z nas odważyli się spróbować tego trudnego zajęcia. Dowiedzieliśmy się również, na czym polega zawód projektanta i razem stworzyliśmy ciekawą kreację. Jednak najprzyjemniejsze było wykonanie prezentów dla Babci i Dziadka, ale to już nasza mała niespodzianka.

 

Basen 9.01.2020

Zakończył się pierwszy semestr zajęć nauki pływania. Nasze zuchy bardzo dzielnie sobie radzą i zrobiły duże postępy.  Zajęcia na basenie sprawiają nam dużo radości. Zobaczcie sami.