Karta zgłoszeniowa

KONCEPCJA PRACY PRZEDSZKOLA

Nadrzędnym celem naszego przedszkola jest zapewnienie dzieciom bezpiecznych i optymalnych warunków dla prawidłowego rozwoju oraz wspieranie i kształtowanie aktywności wychowanków wobec otaczającego świata.

Jako przedszkole muzyczno-językowe wprowadzamy dzieci w szeroko pojęty świat muzyki oraz rozwijamy zdolności językowe poprzez zwiększoną ilość zajęć rytmiczno-muzycznych oraz języka angielskiego.

Witamy w nowym roku przedszkolnym. Czeka nas kolejny rok wspaniałej przygody. Zapraszamy wszystkie dzieci. Oto kilka rad na dobry początek.

Czytaj

Zostań naszym znajomym na

Dziękujemy za udział w głosowaniu na najlepsze przedszkole.

Wyniki

Propagujemy program „5 porcji dziennie” promując wśród dzieci dobre nawyki żywieniowe.

W naszym przedszkolu o zdrową i bezpieczną atmosferę dba oczyszczacz powietrza.

 

Zapraszamy serdecznie wszystkie maluszki

Naszą witrynę przegląda teraz 12 gości 

Witamy w naszej galerii. Serdecznie zapraszamy do oglądnięcia zdjęć.

Zajęcia cyrkowe 5.12.2018

Nasze przedszkolaki wzięły udział w niezwykłych zajęciach cyrkowych. Poznaliśmy bliżej tą sztukę i mogliśmy samodzielnie spróbować swoich sił w byciu artystą cyrkowym.

 

Spotkanie z Mikołajem w kopalni w Bochni 4.12.2018

W tym roku na spotkanie ze Świętym Mikołajem wybraliśmy się do kopalni soli w Bochni. Mikołaj czekał na nas 250 metrów pod ziemią. Podróż górnicza windą w dół zrobił na nas ogromne wrażenie. pod opieką Pań przewodniczek przeszliśmy górniczymi korytarzami do miejsca gdzie czkało na nas mnóstwo niespodzianek. Najważniejszą z nich było spotkanie ze świętym Mikołajem, który wręczył wszystkim słodkie prezenty. Po tym emocjonującym spotkaniu wzięliśmy udział w warsztatach plastycznych, na których powstał choinkowy łańcuch. Potem bawiliśmy się wesoło na dyskotece, a na zakończenie oglądaliśmy świąteczne przedstawienie. To był bardzo intensywny i pełen radosnych chwil dzień.

 

Ubieranie choinki

Przygotowania do świąt rozpoczęły się pełną parą. Nasze przedszkole zmieniło dekorację na świąteczną a my pomagaliśmy ubrać choinkę.

 

Magiczne Andrzejki 29.11.2018

Z okazji Andrzejek nasze przedszkolaki przeniosły sie dzisiaj do krainy magii. Wróżki, czarodzieje, czarne koty i czarownice spotkali się w przedszkolu by wesoło wspólnie się bawić i czarować. Wiele radości sprawiło nam wróżenie i lanie wosku przez magiczny klucz. Ciekawe czy w przyszłości nasze wróżby się spełnią.

 

Dzień pluszowego misia 23.11.2018

W dniu pluszowego misia wszyscy przynieśli z domu swoje ukochane pluszaki. Poznaliśmy historię misia Teddy, było wiele zadań i zabaw z misiami jak tropienie po śladach niedźwiadków.

 

Wieczornica 19.11.2018

Dzisiaj w naszym przedszkolu zrobiło się bardzo uroczyście. Zaprosiliśmy naszych najbliższych na wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych. W ten sposób uczciliśmy 100 rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę.

 

"Pyza na polskich dróżkach" 15.11.2018

Dzisiaj wybraliśmy się do teatru Ludowego na przedstawienie "Pyza na polskich dróżkach". Spektakl zrobił na nas duże wrażenie. Podczas podróży tytułowej Pyzy mogliśmy lepiej poznać różne regiony naszego kraju.

 

Plastyczny konkurs patriotyczny 16.11.2018

Aby jeszcze pełniej uczcić rocznicę odzyskania niepodległości zaprosiliśmy dzieci i rodziców do udziału w plastycznym konkursie patriotycznym. Wszystkie wykonane pracę były bardzo ciekawe i pomysłowe. Widać jak dużo pracy ich twórcy włożyli w ich wykonanie. Dzisiaj wszystkim uczestnikom konkursu wręczyliśmy dyplomy i nagrody. Dziękujemy za udział i zaangażowanie. Zwycięzcom gratulujemy.

 

Urodziny Antosia

Dzisiaj byliśmy zaproszeni na przyjecie urodzinowe naszego kolegi Antka. Zabawa udała się wspaniale. Nie zabrakło życzeń, uścisków, prezentów i gromkiego sto lat.  Życzymy spełnienia marzeń.

 

Przedstawienie "Kruszynka" 5.11.2018

Bardzo lubimy gdy do naszego przedszkola przyjeżdża teatrzyk. Dzisiaj poznaliśmy przygody słonicy Kruszynki. Pełna humoru bajka wprawił nas we wspaniały nastrój. Dziękujemy.

 

Zajęcia teatralne 23.10.2018

Dzisiaj wybraliśmy się na kolejne zajęcia teatralne. Tym razem poznaliśmy bliżej lalki, marionetki i kukiełki, które starliśmy się "ożywić" odgrywając różne scenki. Bardzo lubimy zmieniać się w aktorów.

 

Urodziny Danylo 23.10.2018

Dzisiaj byliśmy zaproszeni na przyjecie urodzinowe naszego kolegi Danylo. Zabawa udała się wspaniale. Nie zabrakło życzeń, uścisków, prezentów i gromkiego sto lat.  Życzymy spełnienia marzeń.

 

Przedstawienie 24.10.2018

Dzisiaj nasza przedszkolna sala zamieniała sie w teatr. Odwiedzili nas aktorzy teatru O!rety z przedstawieniem pt. "Lekcja ekologii profesora Wiedziołsawa".  Bawiliśmy się wspaniale oglądając tą mądrą, pełną humoru i ekologicznych ciekawostek historie.

 

Sałatka owocowa 11.10.2018

W czwartek do naszego przedszkola przynieśliśmy ulubione owoce. Zrobiliśmy z nich pyszną i zdrową owocową sałatkę.

 

Urodziny Helenki 4.10.2018

Dzisiaj swoje święto miała nasza koleżanka Helenka. Bardzo sie ucieszyliśmy że mogliśmy wspólnie z nią świętować 5 urodziny. Tradycyjnie nie zabrakło życzeń, uścisków, tańców i zabaw, gromkiego sto lat oraz słodkiego tortu.  Sto lat Helenko.

 

Basen 4.10.2018

Po wakacyjnej przewie powróciliśmy na basen. Dzieci, które pływały w ubiegłym roku będą doskonalić swoje umiejętności, a liczna grupa nowych pływaków  już podczas pierwszych zajęć wykazała się odwagą i zapałem do nauki pływania. Życzymy wszystkim uczestnikom tych zajęć przede wszystkim dobrej zabawy pod okiem instruktorów.

 

Zajęcia teatralne 25.09.2018

W tym roku nasze starszaki będą uczestniczyć  zajęciach teatralnych  ośrodku kultury im. C. K. Norwida. Podczas tych zajęć nie tylko poznawać będą z bliska tajniki teatru, ale też będą mieli okazję wcielać się w różne role. Na pierwszych zajęciach poznali teatralne lalki. Niecierpliwie czekamy na kolejne zajęcia.

 

Lekcja muzealna na Wawelu 21.09.2018

Dzisiaj wybraliśmy się na zamek królewski na Wawelu żeby wziąć udział  lekcji muzealnej. Tematem spotkania były legendy wawelskie. Z zapartym tchem słuchaliśmy historii o Stańczyku, wawelskich głowach i smoku wawelskim. Przy tej okazji mogliśmy też zwiedzić komnaty reprezentacyjne tego niezwykłego zamku. Oczywiście nie mogliśmy odmówić sobie spotkania ze smokiem i wizyty w jego jaskini.

 

Robimy sok

Owoce i warzywa to jedne z darów jesieni. Dzisiaj przygotowaliśmy pyszny zdrowy sok.

 

Dzień przedszkolaka 20.09.2018

W czwartek obchodziliśmy dzień przedszkolaka. Z tej okazji ciocie zabrały nas na plac zabaw, gdzie mogliśmy szaleć do woli. To był bardzo przyjemny dzień.

 

W poszukiwaniu darów jesieni 17.09.2018

W naszym parku pojawiły się piękne kasztany, kolorowe liście, żołędzie. Wybraliśmy się na spacer i zebraliśmy wspaniałe dary do naszego kącika jesieni.

 

Zajęcia sportowe 14.09.2018

W tym tygodniu odbyły się pierwsze zajęcia sportowe. Trener Bartek pokazał nam świetne ćwiczenia. Bardzo dobrze się przy tym bawiliśmy.

 

Balet 12.09.2018

Dzisiaj do naszego przedszkola przyszła Pani, która zaprosiła dziewczynki na zajęcia z baletu. Pokazała nam kilka prostych figur baletowych i zachęcała małe baletnice do nauki tego tańca.