Karta zgłoszeniowa

KONCEPCJA PRACY PRZEDSZKOLA

Nadrzędnym celem naszego przedszkola jest zapewnienie dzieciom bezpiecznych i optymalnych warunków dla prawidłowego rozwoju oraz wspieranie i kształtowanie aktywności wychowanków wobec otaczającego świata.

Jako przedszkole muzyczno-językowe wprowadzamy dzieci w szeroko pojęty świat muzyki oraz rozwijamy zdolności językowe poprzez zwiększoną ilość zajęć rytmiczno-muzycznych oraz języka angielskiego.

Witamy w nowym roku przedszkolnym. Czeka nas kolejny rok wspaniałej przygody. Zapraszamy wszystkie dzieci. Oto kilka rad na dobry początek.

Czytaj

Zostań naszym znajomym na

Dziękujemy za udział w głosowaniu na najlepsze przedszkole.

Wyniki

Propagujemy program „5 porcji dziennie” promując wśród dzieci dobre nawyki żywieniowe.

W naszym przedszkolu o zdrową i bezpieczną atmosferę dba oczyszczacz powietrza.

 

Zapraszamy serdecznie wszystkie maluszki

Naszą witrynę przegląda teraz 22 gości 

Witamy w naszej galerii. Serdecznie zapraszamy do oglądnięcia zdjęć.

Sałatka owocowa 11.10.2018

W czwartek do naszego przedszkola przynieśliśmy ulubione owoce. Zrobiliśmy z nich pyszną i zdrową owocową sałatkę.

 

Urodziny Helenki 4.10.2018

Dzisiaj swoje święto miała nasza koleżanka Helenka. Bardzo sie ucieszyliśmy że mogliśmy wspólnie z nią świętować 5 urodziny. Tradycyjnie nie zabrakło życzeń, uścisków, tańców i zabaw, gromkiego sto lat oraz słodkiego tortu.  Sto lat Helenko.

 

Basen 4.10.2018

Po wakacyjnej przewie powróciliśmy na basen. Dzieci, które pływały w ubiegłym roku będą doskonalić swoje umiejętności, a liczna grupa nowych pływaków  już podczas pierwszych zajęć wykazała się odwagą i zapałem do nauki pływania. Życzymy wszystkim uczestnikom tych zajęć przede wszystkim dobrej zabawy pod okiem instruktorów.

 

Zajęcia teatralne 25.09.2018

W tym roku nasze starszaki będą uczestniczyć  zajęciach teatralnych  ośrodku kultury im. C. K. Norwida. Podczas tych zajęć nie tylko poznawać będą z bliska tajniki teatru, ale też będą mieli okazję wcielać się w różne role. Na pierwszych zajęciach poznali teatralne lalki. Niecierpliwie czekamy na kolejne zajęcia.

 

Lekcja muzealna na Wawelu 21.09.2018

Dzisiaj wybraliśmy się na zamek królewski na Wawelu żeby wziąć udział  lekcji muzealnej. Tematem spotkania były legendy wawelskie. Z zapartym tchem słuchaliśmy historii o Stańczyku, wawelskich głowach i smoku wawelskim. Przy tej okazji mogliśmy też zwiedzić komnaty reprezentacyjne tego niezwykłego zamku. Oczywiście nie mogliśmy odmówić sobie spotkania ze smokiem i wizyty w jego jaskini.

 

Robimy sok

Owoce i warzywa to jedne z darów jesieni. Dzisiaj przygotowaliśmy pyszny zdrowy sok.

 

Dzień przedszkolaka 20.09.2018

W czwartek obchodziliśmy dzień przedszkolaka. Z tej okazji ciocie zabrały nas na plac zabaw, gdzie mogliśmy szaleć do woli. To był bardzo przyjemny dzień.

 

W poszukiwaniu darów jesieni 17.09.2018

W naszym parku pojawiły się piękne kasztany, kolorowe liście, żołędzie. Wybraliśmy się na spacer i zebraliśmy wspaniałe dary do naszego kącika jesieni.

 

Zajęcia sportowe 14.09.2018

W tym tygodniu odbyły się pierwsze zajęcia sportowe. Trener Bartek pokazał nam świetne ćwiczenia. Bardzo dobrze się przy tym bawiliśmy.

 

Balet 12.09.2018

Dzisiaj do naszego przedszkola przyszła Pani, która zaprosiła dziewczynki na zajęcia z baletu. Pokazała nam kilka prostych figur baletowych i zachęcała małe baletnice do nauki tego tańca.