Karta zgłoszeniowa

KONCEPCJA PRACY PRZEDSZKOLA

Nadrzędnym celem naszego przedszkola jest zapewnienie dzieciom bezpiecznych i optymalnych warunków dla prawidłowego rozwoju oraz wspieranie i kształtowanie aktywności wychowanków wobec otaczającego świata.

Jako przedszkole muzyczno-językowe wprowadzamy dzieci w szeroko pojęty świat muzyki oraz rozwijamy zdolności językowe poprzez zwiększoną ilość zajęć rytmiczno-muzycznych oraz języka angielskiego.

Witamy w nowym roku przedszkolnym. Czeka nas kolejny rok wspaniałej przygody. Zapraszamy wszystkie dzieci. Oto kilka rad na dobry początek.

Czytaj

Zostań naszym znajomym na

Dziękujemy za udział w głosowaniu na najlepsze przedszkole.

Wyniki

Propagujemy program „5 porcji dziennie” promując wśród dzieci dobre nawyki żywieniowe.

W naszym przedszkolu o zdrową i bezpieczną atmosferę dba oczyszczacz powietrza.

 

Zapraszamy serdecznie wszystkie maluszki

Naszą witrynę przegląda teraz 7 gości 

Witamy w naszej galerii. Serdecznie zapraszamy do oglądnięcia zdjęć.

Urodziny Michałka 30.07.2019

Dzisiaj gościliśmy na urodzinach Michałka. Przyjęcie udało się wspaniale. Złożyliśmy naszemu koledze serdeczne życzenia, wręczyliśmy prezent i mocno go  uściskaliśmy.  Wiele radości sprawiła nam wspólna zabawa i tańce, a na koniec zajadaliśmy się pysznym tortem. Życzymy spełnienia marzeń.

 

Zawody sportowe 26.06.2019

Dzisiaj wybraliśmy sie do naszego oddziału na Dywizjonu 303, aby wziąć udział w zawodach sportowych. Z powodu upalnego dnia zawody rozegraliśmy w sali przedszkolnej. Wspólna zabawa i sportowa rywalizacja sprawiła nam wiele radości.

 

Wycieczka do osady młynarskiej 26.06.2019

Dzisiaj przedszkolaki wybrały się na wycieczkę do osady młynarskiej Boroniówka. Mieliśmy okazję zwiedzić  stary młyn, który uruchamiany jest kołem wodnym i zobaczyć z bliska jak z ziaren powstaje mąka. Poznaliśmy też proces powstawania chleba "od ziarenka do bochenka". Największą atrakcją było jednak samodzielne przygotowywanie pysznej, słodkiej chałki.

 

Pokaz tańca 18.06.2019

Dzisiaj odbyły się ostanie zajęcia taneczne w tym roku.  Z tej okazji zaprosiliśmy naszych najbliższych na specjalny pokaz, podczas którego zaprezentowaliśmy swoje taneczne umiejętności. Każdy tancerz i tancerka otrzymał dyplom i gratulacja od Pana Kamila, który nauczył nas bardzo wielu różnych tańców.

 

Pożegnanie starszaków 18.06.2019

Zbliża się koniec roku przedszkolnego.  Dla naszych najstarszych przedszkolaków niedługo zabrzmi szkolny dzwonek. Dzisiaj dzieci, które od września idą do szkoły otrzymały nagrody i dyplomy ukończenia przedszkola.  Dodatkową atrakcją dla grupy starszaków było wyjście na pyszne lody. Serdecznie gratulujemy naszym wspaniałym absolwentom i życzymy im wielu sukcesów w nauce i wspaniałych chwil spędzonych w szkole.

 

Zakończenie warsztatów teatralnych 14.06.2019

Przez cały rok szkolny uczestniczyliśmy  w zajęciach teatralnych w ośrodku kultury im. Norwida. Podczas zajęć poznawaliśmy tajemnice teatru i szkoliliśmy aktorskie umiejętności. Dzisiaj zaprosiliśmy naszych rodziców na przedstawienie pt. " Królowa Śniegu", które przygotowaliśmy na zajęciach. wszystko udało się wspaniale, a wcielanie się w role sprawiało na wiele radości.

 

Dzień dziecka 31.05.2019

Juz jutro w kalendarzu dzień najważniejszych ludzie na świecie - dzień dziecka. Z tej okazji w przedszkolu urządziliśmy dyskotekę. Przyszliśmy do przedszkola w kolorowych przebraniach i w rytm naszych ulubionych przebojów tańczyliśmy , braliśmy udział w zabawach i konkursach.  Nie zabrakło tez upominków dla wszystkich dzieciaków. To był naprawdę szalony dzień dziecka.

 

Czyste ręce

Każdy przedszkolak dobrze wie jak ważna jest higiena. dzisiaj przypomnieliśmy sobie jak prawidłowo myć ręce, oraz dlaczego jest to aż tak ważne dla naszego zdrowia.

 

Dzieci świata

W tym tygodniu uczyliśmy się o dzieciach z różnych stron świata. Z tej okazji przebraliśmy się w stroje, które trochę różnią się od naszych codziennych i poczuliśmy się jakbyśmy byli na innym kontynencie. Tańczyliśmy tańce orientalne i taniec wodza Indian.

 

Ostatni basen 16.05.2019

Dzisiaj zakończyliśmy tegoroczne zajęcia nauki pływania. Podziękowaliśmy trenerom za wszystkie wspólne zajęcia i za to, że sprawili, że naprawdę  świetnie radzimy sobie w wodzie. Serdecznie gratulujemy wszystkim przedszkolakom, które dzielnie uczestniczyły w tych zajęciach.