Karta zgłoszeniowa

KONCEPCJA PRACY PRZEDSZKOLA

Nadrzędnym celem naszego przedszkola jest zapewnienie dzieciom bezpiecznych i optymalnych warunków dla prawidłowego rozwoju oraz wspieranie i kształtowanie aktywności wychowanków wobec otaczającego świata.

Jako przedszkole muzyczno-językowe wprowadzamy dzieci w szeroko pojęty świat muzyki oraz rozwijamy zdolności językowe poprzez zwiększoną ilość zajęć rytmiczno-muzycznych oraz języka angielskiego.

Witamy w nowym roku przedszkolnym. Czeka nas kolejny rok wspaniałej przygody. Zapraszamy wszystkie dzieci. Oto kilka rad na dobry początek.

Czytaj

Zostań naszym znajomym na

Propagujemy program „5 porcji dziennie” promując wśród dzieci dobre nawyki żywieniowe.

W naszym przedszkolu o zdrową i bezpieczną atmosferę dba oczyszczacz powietrza.

 

Zapraszamy serdecznie wszystkie maluszki

Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości 

Witamy w naszej galerii. Serdecznie zapraszamy do oglądnięcia zdjęć.

Urodziny Helenki 4.10.2019

Dzisiejszego dnia Helenka świętowała z nami swoje 6 urodziny. Z tej okazji, cała grupa przygotowała Heli laurki i wręczyliśmy prezenty życząc wszystkiego najlepszego. Po wspólnej zabawie, Helenka zaprosiła nas na tort, a przy zdmuchiwaniu świeczek, głośno zaśpiewaliśmy sto lat.

 

Straż miejska 4.10.2019

Dzisiejszego dnia nasze przedszkole odwiedził funkcjonariusz straży miejskiej. Na wstępie przypomnieliśmy sobie o zasadach bezpiecznego poruszania się jako pieszy oraz podstawowe zasady ruchu drogowego. Nie mogliśmy się doczekać, kiedy będziemy mogli zamienić się w kierowców i uczestników ruchu drogowego. To była wspaniała, ale i pouczająca zabawa.

 

Urodziny Kalinki 3.10.2019

Dziś świętowaliśmy 5 urodziny Kalinki. Przygotowaliśmy dla naszej koleżanki laurki i gdy złożyliśmy życzenia i wręczyliśmy prezenty, wspólnie z Kalinką cieszyliśmy się z Jej święta podczas tańców i wesołej zabawy. Na koniec poczęstowaliśmy się pysznym tortem.

 

Sałatka owocowa 2.10.2019

Dzisiaj w przedszkolu mieliśmy okazję, samodzielnie przygotować sałatkę owocową. Każdy z nas przyniósł pyszne owoce i po umyciu ich przez ciocie, przystąpiliśmy do pracy. Krojenie wcale nie było takie proste, jak się nam początkowo wydawało. Kiedy już skończyliśmy, połączyliśmy wszystkie składniki, wymieszaliśmy i ze smakiem zjedliśmy samodzielnie przygotowany podwieczorek. To była prawdziwa frajda.

 

Dzień chłopaka 30.09.2019

Nowy tydzień zaczęliśmy od świętowania "dnia chłopaka". Wszyscy chłopcy założyli odświętne muszki, a dziewczynki przygotowały dla Nich plakat. Najfajniejsze były wspólne tańce i zabawy do muzyki.

 

Warsztaty teatralne 24.09.2019

Dzisiejszego dnia rozpoczęliśmy kolejną przygodę z teatrem. Na pierwszych warsztatach przypomnieliśmy sobie, jak należy zachowywać się w takim miejscu, a potem przywitaliśmy się z teatralnym lalkami i kukiełkami. Podczas zajęć, każdy z nas mógł wcielić się w rolę aktora i spróbować swoich sił podczas "ożywiania" lalek.

 

Dzień przedszkolaka 20.09.2019

20 września przypada ogólnopolski "dzień przedszkolaka". Z tej okazji Ciocia zorganizowała nam wiele konkursów w których mogliśmy sprawdzić naszą sprawność fizyczną, a także zdobyte umiejętności. Jedni z nas zdobyli medale rozwiązując zadania matematyczne, drudzy świetnie poradzili sobie z wyzwaniami gimnastycznymi i sprawnościowymi, a jeszcze inni podczas rozwiązywania zagadek językowych. Byliśmy bardzo szczęśliwi, bo każdemu z nas udało się zdobyć medal. Na koniec wszyscy zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcia. To był bardzo fajny dzień :)

 

Zajęcia pokazowe - balet 18.09.2019

Dzisiaj wzięliśmy udział w pokazowych zajęciach z baletu. Zarówno dziewczynki jak i chłopcy świetnie poradzili sobie z baletowymi figurami.

 

Dzień kropki 17.09.2019

Dzisiaj w przedszkolu świętowaliśmy "dzień kropki". Ciocia zaczęła od opowiedzenia nam co było inspiracją do zapoczątkowania tego święta i wysłuchaliśmy opowiadania o małej Vashti. Następnie każdy z nas zamienił się w małego artystę. Tworzyliśmy kropki według własnego pomysłu. Malowaliśmy farbami, wyklejaliśmy, jak tylko poniosła nas fantazja.

 

Zajęcia pokazowe - rytmika 12.09.2019

Dzisiaj odbyły się pierwsze w tym roku zajęcia z rytmiki. Zabawy przy muzyce zawsze sprawiają nam wiele radości.