Karta zgłoszeniowa

KONCEPCJA PRACY PRZEDSZKOLA

Nadrzędnym celem naszego przedszkola jest zapewnienie dzieciom bezpiecznych i optymalnych warunków dla prawidłowego rozwoju oraz wspieranie i kształtowanie aktywności wychowanków wobec otaczającego świata.

Jako przedszkole muzyczno-językowe wprowadzamy dzieci w szeroko pojęty świat muzyki oraz rozwijamy zdolności językowe poprzez zwiększoną ilość zajęć rytmiczno-muzycznych oraz języka angielskiego.

Witamy w nowym roku przedszkolnym. Czeka nas kolejny rok wspaniałej przygody. Zapraszamy wszystkie dzieci. Oto kilka rad na dobry początek.

Czytaj

Zostań naszym znajomym na

Dziękujemy za udział w głosowaniu na najlepsze przedszkole.

Wyniki

Propagujemy program „5 porcji dziennie” promując wśród dzieci dobre nawyki żywieniowe.

W naszym przedszkolu o zdrową i bezpieczną atmosferę dba oczyszczacz powietrza.

 

Zapraszamy serdecznie wszystkie maluszki

Naszą witrynę przegląda teraz 52 gości 

Witamy w naszej galerii. Serdecznie zapraszamy do oglądnięcia zdjęć.

Urodziny Antosia

Dzisiaj swoje urodziny świętował Antoś. Były życzenia, uściski, prezenty i głośne sto lat. Nie zabrakło też tradycyjnie wspólnej, wesołej zabawy. Ucieszyliśmy się bardzo, że mogliśmy wziąć udział w urodzinowym przyjęciu naszego kolegi, po którym zaprosił nas na pyszny tort.

 

Urodziny Pawełka

Dzisiaj swoje urodziny świętował Pawełek. Przez cały dzień towarzyszył nam dobry nastrój. Z uśmiechem na ustach złożyliśmy naszemu koledze serdeczne życzenia, wręczyliśmy prezent i mocno go uściskaliśmy. Wspólna, szalona zabawa udała się wspaniale. Potem zaśpiewaliśmy Pawełkowi sto lat i zajadaliśmy się pysznym tortem. Życzymy spełnienia marzeń.

 

Poznajemy skrzypce

Dzisiaj mieliśmy niesamowitą okazję, aby z bliżej poznać wspaniały instrument jakim są skrzypce. Oglądnęliśmy je bardzo dokładnie, a potem wysłuchaliśmy koncertu zagranego specjalnie dla nas.

 

Urodziny Basi 31.10.2017

Dzisiaj swoje urodziny świętowała Basia. Były życzenia, uściski, prezenty i głośne sto lat. Nie zabrakło też tradycyjnie wspólnej, wesołej zabawy. Ucieszyliśmy się bardzo, że mogliśmy wziąć udział w urodzinowym przyjęciu naszej koleżanki, po którym Basia zaprosiła nas na wyjątkowy tort.

 

Dzień chiński 30.10.2017

Pierwsze w tym roku szkolnym zajęcia z cyklu "Podróże dookoła świata" to dzień chiński. Poznaliśmy wiele ciekawostek na temat tego kraju, obejrzeliśmy zdjęcia przedstawiające charakterystyczne dla niego miejsca i zwyczaje. Ćwiczyliśmy jedzenie pałeczkami i malowanie chińskich znaków. Mieliśmy okazję obejrzeć tradycyjny strój chiński. Stworzyliśmy głowę chińskiego smoka, którą wykorzystaliśmy w zabawie, a na koniec graliśmy w grę planszową Chińczyk. To był bardzo ciekawy dzień.

 

Urodziny Zosi 27.10.2017

Dzisiaj swoje urodziny świętowała Zosia. Były życzenia, uściski, prezenty i głośne sto lat. Nie zabrakło też tradycyjnie wspólnej, wesołej zabawy. Ucieszyliśmy się bardzo, że mogliśmy wziąć udział w urodzinowym przyjęciu naszej koleżanki, po którym Zosia zaprosiła nas na pyszny tort.

 

Majsterkowanie 25.10.2017

Dzisiaj w naszym przedszkolu odbyły sie pierwsze zajęcia z majsterkowania. Przedszkolaki chwyciły w dłonie młotki i gwoździe i samodzielnie zrobiły grę. Zajęcia sprawiły nam bardzo dużo radości. Okazało się, że prawdziwi z nas majsterkowicze.

 

Urodziny Danylo 24.10.2017

Dzisiaj swoje urodziny świętował Danylo. Były życzenia, uściski, prezenty i głośne sto lat. Nie zabrakło też tradycyjnie wspólnej, wesołej zabawy. Ucieszyliśmy się bardzo, że mogliśmy wziąć udział w urodzinowym przyjęciu Danylo, który na zakończenie poczęstował nas pysznym tortem.

 

Nasze zajęcia

W tym tygodniu podczas zajęć rozmawialiśmy o sztuce. Oglądaliśmy obrazy, poznaliśmy kierunki  w malarstwie.  Tworzyliśmy też władne dzieła sztuki z różnych materiałów. Wspaniale się przy tym bawiliśmy.