Karta zgłoszeniowa

KONCEPCJA PRACY PRZEDSZKOLA

Nadrzędnym celem naszego przedszkola jest zapewnienie dzieciom bezpiecznych i optymalnych warunków dla prawidłowego rozwoju oraz wspieranie i kształtowanie aktywności wychowanków wobec otaczającego świata.

Jako przedszkole muzyczno-językowe wprowadzamy dzieci w szeroko pojęty świat muzyki oraz rozwijamy zdolności językowe poprzez zwiększoną ilość zajęć rytmiczno-muzycznych oraz języka angielskiego.

Witamy w nowym roku przedszkolnym. Czeka nas kolejny rok wspaniałej przygody. Zapraszamy wszystkie dzieci. Oto kilka rad na dobry początek.

Czytaj

Zostań naszym znajomym na

Dziękujemy za udział w głosowaniu na najlepsze przedszkole.

Wyniki

Propagujemy program „5 porcji dziennie” promując wśród dzieci dobre nawyki żywieniowe.

W naszym przedszkolu o zdrową i bezpieczną atmosferę dba oczyszczacz powietrza.

 

Zapraszamy serdecznie wszystkie maluszki

Naszą witrynę przegląda teraz 46 gości 

Witamy w naszej galerii. Serdecznie zapraszamy do oglądnięcia zdjęć.

Spacer po Krakowie 13.04.2018

Dzisiaj najstarsze przedszkolaki wybrały się na spacer po Krakowie w towarzystwie przewodnika, którym była mama jednej z naszych koleżanek z przedszkola, która na co dzień zajmuje się oprowadzaniem wycieczek po Krakowie. Pani przewodnik opowiedziała nam wiele bardzo ciekawych historii związanych z najsłynniejszymi zabytkami naszego pięknego miasta. Największą niespodzianką było dla nas miejsce, z którego wysłuchaliśmy hejnału mariackiego, a hejnalista pomachał nam z okna w wieży kościoła. Z zapartym tchem słuchaliśmy legend i historii o Krakowie. Pani przewodnik była zaskoczona jak dużo wiemy o naszym mieście. Na zakończenie naszego spaceru zajadaliśmy sie pysznymi obwarzankami. to był bardzo udany spacer.

 

Konkurs piosenki "Muzyczny Kraków" 13.04.2018

W tym tygodniu tematem naszych zajęć było nasze piękne miasto. przypomnieliśmy sobie wiele informacji związanych z Krakowem. Na zakończenie tygodnia wzięliśmy udział w konkursie piosenki o Krakowie pod hasłem "Muzyczny Kraków". Wszystkie przedszkolaki ubrane w tradycyjne ludowe stroje zaprezentowały się wspaniale. Znamy wiele pięknych krakowskich piosenek, które też wspólnie śpiewaliśmy. Sprawiło nam to wiele radości.

 

Zajęcia otwarte dla rodziców 17.04.2018

Dzisiaj na nasze zajęcia przyszli wyjątkowi goście - nasi rodzice, których zaprosiliśmy, aby mogli zobaczyć jak bawimy się i uczymy w naszym przedszkolu. Byliśmy z siebie bardzo dumni bo udało nam się rozwiązać wszystkie zadania, które ciocia dla nas przygotowała. Dziękujemy bardzo za przybycie i wspólnie spędzony czas.

 

Urodziny Mai 17.04.2018

Dzisiaj swoje 7 urodzinki świętowała Majeczka. Bardzo się cieszymy, że mogliśmy wziąć udział w szalonej urodzinowej imprezie. Zabawa udał się wspaniale. nie zabrakło uścisków, życzeń i gromkiego sto lat. Życzymy Mai spełnienia marzeń i oczywiście powodzenia w szkole, do której idzie po wakacjach.

 

Poznajemy Kraków 12.04.2018

W naszym przedszkolu w tym tygodniu rozmawialiśmy o naszym rodzinnym mieście Krakowie. Najbardziej podobało nam się tańczenie krakowiaka i zamiana w prawdziwych krakowiaków i krakowianki.

 

Urodziny Bartusia

Dzisiaj na pyszny urodzinowy tort i szaloną zabawę zaprosił nas Bartuś. Zabawa udał się wspaniale. nie zabrakło uścisków, życzeń i gromkiego sto lat. Życzymy Bartusiowi wszystkiego co najlepsze.

 

Eksperymenty z kolorami 5.04.2018

Temat o kolorach i tęczy okazał się okazją do świetnej zabawy. Dowiedzieliśmy się jak powstaje tęcza, poznaliśmy wiele odcieni kolorów. Jednak najlepiej bawiliśmy się przy eksperymentach z kolorami.

 

Teatrzyk 3.04.2018

Dzisiaj nasze przedszkole odwiedzili aktorzy teatru Pinokio z przedstawieniem "Zaczarowany las". Historia z ekologicznym morałem bardzo nam się podobała. Kolejny raz mieliśmy okazję przypomnieć sobie dlaczego warto dbać o przyrodę. Dziękujemy.

 

Urodziny Piotrusia 29.03.2018

Dzisiaj swoje 6 urodziny obchodził Piotruś. Zabawa była wspaniała. Złożyliśmy naszemu koledze serdeczne życzenia, wręczyliśmy prezent i mocno go uściskaliśmy. Wspólna, szalona zabawa udała się wspaniale. Potem zajadaliśmy się pysznym tortem. Życzymy jubilatowi spełnienia marzeń.

 

Wielkanocne śniadanie 28.03.2018

Za kilka dni Święta Wielkanocne. Dzisiaj w naszym przedszkolu wspólnie zasiedliśmy do uroczystego śniadania. Podzieliliśmy się jajkiem życząc sobie wesołych świąt. Potem z apetytem zajadaliśmy się świątecznymi przysmakami. Życzymy wszystkim przedszkolakom i ich rodzinom spokojnych i radosnych Świąt.