Karta zgłoszeniowa

KONCEPCJA PRACY PRZEDSZKOLA

Nadrzędnym celem naszego przedszkola jest zapewnienie dzieciom bezpiecznych i optymalnych warunków dla prawidłowego rozwoju oraz wspieranie i kształtowanie aktywności wychowanków wobec otaczającego świata.

Jako przedszkole muzyczno-językowe wprowadzamy dzieci w szeroko pojęty świat muzyki oraz rozwijamy zdolności językowe poprzez zwiększoną ilość zajęć rytmiczno-muzycznych oraz języka angielskiego.

Witamy w nowym roku przedszkolnym. Czeka nas kolejny rok wspaniałej przygody. Zapraszamy wszystkie dzieci. Oto kilka rad na dobry początek.

Czytaj

Zostań naszym znajomym na

Dziękujemy za udział w głosowaniu na najlepsze przedszkole.

Wyniki

Propagujemy program „5 porcji dziennie” promując wśród dzieci dobre nawyki żywieniowe.

W naszym przedszkolu o zdrową i bezpieczną atmosferę dba oczyszczacz powietrza.

 

Zapraszamy serdecznie wszystkie maluszki

Naszą witrynę przegląda teraz 56 gości 

Witamy w naszej galerii. Serdecznie zapraszamy do oglądnięcia zdjęć.

Urodziny Blanki 1.08.2018

Dzisiaj wspólnie z Blanką świętowaliśmy jej 5 urodziny. Za oknem piękne, słoneczne lato wiec na wspólną urodzinową zabawę wybraliśmy się do parku. Było bardzo wesoło. Po powrocie do przedszkola złożyliśmy Blance serdeczne życzenia i wręczyliśmy prezenty. Na koniec zajadaliśmy sie słodziutkim tortem.  to był bardzo udany dzień. Sto lat Blaneczko.

 

Wizyta Straży Miejskiej 30.07.2018

Bezpieczeństwo naszych przedszkolaków zawsze stawiamy na pierwszym miejscu. Również w czasie wakacji przypominamy dzieciom o najważniejszych zasadach. Dzisiaj odwiedził nas funkcjonariusz Straży Miejskiej żeby sprawdzić czy nasze dzielne przedszkolaki wiedzą jak bezpiecznie poruszać się po ulicy. Wiele radości sprawiła nam zabawa w kierowców i pieszych. Dziękujemy za to spotkanie.

 

Urodziny Ninki 26.07.2018

Dzisiaj gościliśmy na urodzinach Niny.  Z radością złożyliśmy naszej koleżance serdeczne życzenia, mocno ją uściskaliśmy i wręczyliśmy prezent. Potem nadszedł czas wspólnej, szalonej zabawy. Bawiliśmy się wspaniale. Na zakończenie imprezy Ninka zaprosiła nas na pyszny tort. Życzymy spełnienia najskrytszych marzeń.

 

Urodziny Adasia 18.07.2018

Dzisiaj zostaliśmy zaproszeni na 3 urodziny Adasia. Od samego rana towarzyszył nam dobry nastrój. Z radością złożyliśmy koledze serdeczne życzenia i wręczyliśmy prezent. Potem nadszedł czas wspólnej, szalonej zabawy. Bawiliśmy się wspaniale. Życzmy Adasiowi wszystkiego najlepszego.

 

Eksperymenty 17.07.2018

Wszystkie przedszkolaki uwielbiają eksperymenty. dlatego nasze przedszkole zamieniło się dzisiaj
w prawdziwe laboratorium.

 

Ostatnie dni przed wakacjami

Ostatni tydzień w przedszkolu upłynął nam na przygotowaniach do wakacji. Odebraliśmy swoje prace, które tworzyliśmy przez cały rok, wspominaliśmy wspólne zabawy, żegnaliśmy się z ciociami i świętowaliśmy pojawienie się nowego członka rodziny Helenki.

 

Pożegnanie absolwentów 21.06.2018

Dzisiaj w przedszkolnym kalendarzu nastał czas pożegnania. Z wielką dumą, ale też z łezką wzruszenia żegnaliśmy naszych kolejnych absolwentów, którzy we wrześniu przekroczą juz szkolne progi. Naszą uroczystość rozpoczął pokaz tańca towarzyskiego. Zaproszeniu rodzice mieli okazję zobaczyć jakich tańców udało nam się nauczyć w ostatnim roku. Potem koledzy i koleżanki z grupy pożegnali przyszłych uczniów, a nasi dumni absolwenci otrzymali nagrody i dyplomy za wspólnie spędzone przedszkolne lata. Nie zabrakło wzruszeń i uścisków. Naszym straszakom serdecznie gratulujemy i życzymy wielu sukcesów. Drogim rodzicom dziękujemy za lata współpracy, zaufanie i wszystkie wspólnie przezywane chwile.

 

Pokaz tańca 21.06.2018

Zbliżają się wakacje, a to oznacza, że kończą się nasze dodatkowe zajęcia. dzisiaj zaprosiliśmy rodziców na pokaz tańca towarzyskiego, żeby mogli zobaczyć jakich tańców uczyliśmy się przez cały przedszkolny rok. Mamy nadzieję że pokaz się spodobał, a po wakacjach będziemy dalej doskonalić taneczne kroki.

 

Policja wodna 18.06.2018

Zbliżają się wakacje, więc dzisiaj odwiedzili nas policjanci z komisariatu wodnego, aby przypomnieć nam o najważniejszych zasadach obowiązujących podczas wypoczynku nad wodą. Bardzo dziękujemy za to spotkanie.

 

Urodziny Mateusza 14.06.2018

Dzisiaj gościliśmy na urodzinach Mateusza. Od samego rana towarzyszył nam dobry nastrój. Z radością złożyliśmy koledze serdeczne życzenia i wręczyliśmy prezent. Potem Mateusz zaprosił nas do wspólnej, szalonej zabawy. Bawiliśmy się wspaniale. Życzmy Mateuszkowi wszystkiego najlepszego.