Karta zgłoszeniowa

KONCEPCJA PRACY PRZEDSZKOLA

Nadrzędnym celem naszego przedszkola jest zapewnienie dzieciom bezpiecznych i optymalnych warunków dla prawidłowego rozwoju oraz wspieranie i kształtowanie aktywności wychowanków wobec otaczającego świata.

Jako przedszkole muzyczno-językowe wprowadzamy dzieci w szeroko pojęty świat muzyki oraz rozwijamy zdolności językowe poprzez zwiększoną ilość zajęć rytmiczno-muzycznych oraz języka angielskiego.

Witamy w nowym roku przedszkolnym. Czeka nas kolejny rok wspaniałej przygody. Zapraszamy wszystkie dzieci. Oto kilka rad na dobry początek.

Czytaj

Zostań naszym znajomym na

Dziękujemy za udział w głosowaniu na najlepsze przedszkole.

Wyniki

Propagujemy program „5 porcji dziennie” promując wśród dzieci dobre nawyki żywieniowe.

W naszym przedszkolu o zdrową i bezpieczną atmosferę dba oczyszczacz powietrza.

 

Zapraszamy serdecznie wszystkie maluszki

Naszą witrynę przegląda teraz 4 gości 

Witamy w naszej galerii. Serdecznie zapraszamy do oglądnięcia zdjęć.

Bal karnawałowy 6.02.2018

Dzisiaj nasze przedszkole zamieniło się  sale balową. W tym roku urządziliśmy sobie prawdziwy brazylijski karnawał. Tańczyliśmy w  rytm największych przebojów i ćwiczyliśmy kroki brazylijskiej samby. Prezentowaliśmy swoje balowe przebrania, braliśmy udział  tanecznych konkursach i wybraliśmy króla i królową balu. Zabawa udała się wspaniale.

 

Urodziny Adasia

Dzisiaj swoje urodziny świętował Adaś. Były życzenia, uściski, prezenty i głośne sto lat. Nie zabrakło też tradycyjnie wspólnej, wesołej zabawy. Ucieszyliśmy się bardzo, że mogliśmy wziąć udział w urodzinowym przyjęciu naszego kolegi, po którym Adaś zaprosił nas na pyszny tort.

 

Muzyka jest wszędzie

Tym razem  naszym przedszkolu mieliśmy prawdziwie muzyczny tydzień. Był konkurs, zajęcia z wiedzy o muzyce, poznawanie instrumentów, a także prawdziwe przedszkolne koncertowanie.

 

Dbamy o zdrowie

W tym tygodniu przypomnieliśmy sobie również zasady dbania o zdrowie. Dowiedzieliśmy się kiedy należy myć ręce, jak przenoszą się bakterie oraz co robić żeby nie zachorować.

 

Malowanie pianką

Dzisiaj zajęcia plastyczne okazały sie dla nas bardzo zaskakujące. Malowaliśmy zimowe obrazki, ale nie używaliśmy farb. Do malowania wykorzystaliśmy piankę do golenia. To była świetna zabawa, a efekt końcowy spaniały.

 

Babcia Piotrusia czyta przedszkolakom

Dzisiaj czytała dla nas babcia Piotrusia. Bardzo lubimy te czytelnicze spotkania. Bardzo dziękujemy za spotkanie i poświęcony czas.

 

Urodziny Oliwii 29.01.2018

Dzisiaj wspólnie z Oliwią świętowaliśmy jej  urodzinki. Zabawa udała się wyśmienicie. Było głośne sto lat, życzenia, uściski i wspólna wesoła zabawa. Na koniec przyjęcia zajadaliśmy się słodziutkim tortem. Sto lat.

 

W teatrze 29.01.2018

Dzisiaj wybraliśmy się do teatru ludowego na spektakl "Mały książę". Przedstawienie bardzo nam sie podobało. Mieliśmy tez okazję spotkać się z aktorami grającymi  tej sztuce i porozmawiać z nimi.

 

Majsterkowanie 26.01.2018

Dzisiaj na kolejnych już zajęciach z majsterkowania robiliśmy drewniane laptopy. Coraz lepiej posługujemy się narzędziami, dlatego praca idzie nam już bardzo sprawnie.

 

Zimowe szaleństwo

Nareszcie spadło więcej śniegu więc wyposażeni  sanki i jabłuszka poszliśmy pozjeżdżać z górki. Zabawa była wspaniała. Mamy nadzieję, że zima zostanie z nami na dłużej i jeszcze nie raz wybierzemy się na zimowe szaleństwo.

 

Urodziny Bartusia

Dzisiaj swoje urodziny świętował Bartuś. Były życzenia, uściski, prezenty i głośne sto lat. Nie zabrakło też tradycyjnie wspólnej, wesołej zabawy. Ucieszyliśmy się bardzo, że mogliśmy wziąć udział w urodzinowym przyjęciu naszego kolegi. Sto lat.

 

Dzień babci i dziadka 19.01.2018

Dzisiaj do naszego przedszkola na zaproszenie wnucząt licznie przybyli ukochani Dziadkowie i Babcie. Wszystkie przedszkolaki z wielkim przejęciem oczekiwały na rozpoczęcie występów. Wzruszenie na twarzach Dziadków i Babć oraz gromkie oklaski były dla nas najlepszą nagrodą za kilka tygodni przygotowań i prób. Po występie wręczyliśmy Babciom i Dziadziusiom własnoręcznie przygotowane prezenty, mocno ich uściskaliśmy i zaprosiliśmy na słodki poczęstunek. Mamy nadzieję, że nasze przedstawienie dało im wiele radości. Babciom i Dziadkom z całego serca życzymy zdrowia, spełnienia marzeń i pociechy z wnucząt.

 

Urodziny Natalki 16.01.2018

Dzisiaj wspólnie z Natalką świętowaliśmy jej 5 urodzinki. Zabawa udała się wyśmienicie. Było głośne sto lat, życzenia, uściski i wspólna wesoła zabawa. Na koniec przyjęcia zajadaliśmy się słodziutkim tortem. Sto lat Natalko.

 

Biblioteka

W tym tygodniu wybraliśmy się do zaprzyjaźnionej biblioteki aby wypożyczyć książki. W dziale z literaturą dziecięcą czekało na nas wiele ciekawych pozycji.

 

Teatrzyk 10.01.2018

Dzisiaj odwiedzili nas aktorzy teatru lalek z przedstawieniem "Kruszynka". Pełna humoru historia bardzo nam się spodobała. Mieliśmy tez okazję z bliska przyjrzeć sie teatralnym lalkom.

 

Oglądamy szopkę 9.01.2018

Dzisiaj wybraliśmy się do naszego parafialnego kościoła by z bliska przyjrzeć się Bożonarodzeniowej szopce. Bardzo nam się ona spodobała i z zaciekawieniem przyglądaliśmy się wszystkim znajdującym się w niej postaciom. Była to tez okazja do wspólnego kolędowania.

 

Mali odkrywcy

Dzisiaj z ciocią Marzeną wykonaliśmy bardzo emocjonujące doświadczenie. Przy użyciu między innymi sody i octu stworzyliśmy prawdziwy, wybuchający wulkan. Świetnie się bawiliśmy.