Karta zgłoszeniowa

KONCEPCJA PRACY PRZEDSZKOLA

Nadrzędnym celem naszego przedszkola jest zapewnienie dzieciom bezpiecznych i optymalnych warunków dla prawidłowego rozwoju oraz wspieranie i kształtowanie aktywności wychowanków wobec otaczającego świata.

Jako przedszkole muzyczno-językowe wprowadzamy dzieci w szeroko pojęty świat muzyki oraz rozwijamy zdolności językowe poprzez zwiększoną ilość zajęć rytmiczno-muzycznych oraz języka angielskiego.

Witamy w nowym roku przedszkolnym. Czeka nas kolejny rok wspaniałej przygody. Zapraszamy wszystkie dzieci. Oto kilka rad na dobry początek.

Czytaj

Zostań naszym znajomym na

Dziękujemy za udział w głosowaniu na najlepsze przedszkole.

Wyniki

Propagujemy program „5 porcji dziennie” promując wśród dzieci dobre nawyki żywieniowe.

W naszym przedszkolu o zdrową i bezpieczną atmosferę dba oczyszczacz powietrza.

 

Zapraszamy serdecznie wszystkie maluszki

Naszą witrynę przegląda teraz 12 gości 

Witamy w naszej galerii. Serdecznie zapraszamy do oglądnięcia zdjęć.

Urodziny Blanki 1.08.2018

Dzisiaj wspólnie z Blanką świętowaliśmy jej 5 urodziny. Za oknem piękne, słoneczne lato wiec na wspólną urodzinową zabawę wybraliśmy się do parku. Było bardzo wesoło. Po powrocie do przedszkola złożyliśmy Blance serdeczne życzenia i wręczyliśmy prezenty. Na koniec zajadaliśmy sie słodziutkim tortem.  to był bardzo udany dzień. Sto lat Blaneczko.

 

Wizyta Straży Miejskiej 30.07.2018

Bezpieczeństwo naszych przedszkolaków zawsze stawiamy na pierwszym miejscu. Również w czasie wakacji przypominamy dzieciom o najważniejszych zasadach. Dzisiaj odwiedził nas funkcjonariusz Straży Miejskiej żeby sprawdzić czy nasze dzielne przedszkolaki wiedzą jak bezpiecznie poruszać się po ulicy. Wiele radości sprawiła nam zabawa w kierowców i pieszych. Dziękujemy za to spotkanie.

 

Urodziny Ninki 26.07.2018

Dzisiaj gościliśmy na urodzinach Niny.  Z radością złożyliśmy naszej koleżance serdeczne życzenia, mocno ją uściskaliśmy i wręczyliśmy prezent. Potem nadszedł czas wspólnej, szalonej zabawy. Bawiliśmy się wspaniale. Na zakończenie imprezy Ninka zaprosiła nas na pyszny tort. Życzymy spełnienia najskrytszych marzeń.

 

Urodziny Adasia 18.07.2018

Dzisiaj zostaliśmy zaproszeni na 3 urodziny Adasia. Od samego rana towarzyszył nam dobry nastrój. Z radością złożyliśmy koledze serdeczne życzenia i wręczyliśmy prezent. Potem nadszedł czas wspólnej, szalonej zabawy. Bawiliśmy się wspaniale. Życzmy Adasiowi wszystkiego najlepszego.

 

Eksperymenty 17.07.2018

Wszystkie przedszkolaki uwielbiają eksperymenty. dlatego nasze przedszkole zamieniło się dzisiaj
w prawdziwe laboratorium.

 

Ostatnie dni przed wakacjami

Ostatni tydzień w przedszkolu upłynął nam na przygotowaniach do wakacji. Odebraliśmy swoje prace, które tworzyliśmy przez cały rok, wspominaliśmy wspólne zabawy, żegnaliśmy się z ciociami i świętowaliśmy pojawienie się nowego członka rodziny Helenki.

 

Pożegnanie absolwentów 21.06.2018

Dzisiaj w przedszkolnym kalendarzu nastał czas pożegnania. Z wielką dumą, ale też z łezką wzruszenia żegnaliśmy naszych kolejnych absolwentów, którzy we wrześniu przekroczą juz szkolne progi. Naszą uroczystość rozpoczął pokaz tańca towarzyskiego. Zaproszeniu rodzice mieli okazję zobaczyć jakich tańców udało nam się nauczyć w ostatnim roku. Potem koledzy i koleżanki z grupy pożegnali przyszłych uczniów, a nasi dumni absolwenci otrzymali nagrody i dyplomy za wspólnie spędzone przedszkolne lata. Nie zabrakło wzruszeń i uścisków. Naszym straszakom serdecznie gratulujemy i życzymy wielu sukcesów. Drogim rodzicom dziękujemy za lata współpracy, zaufanie i wszystkie wspólnie przezywane chwile.

 

Pokaz tańca 21.06.2018

Zbliżają się wakacje, a to oznacza, że kończą się nasze dodatkowe zajęcia. dzisiaj zaprosiliśmy rodziców na pokaz tańca towarzyskiego, żeby mogli zobaczyć jakich tańców uczyliśmy się przez cały przedszkolny rok. Mamy nadzieję że pokaz się spodobał, a po wakacjach będziemy dalej doskonalić taneczne kroki.

 

Policja wodna 18.06.2018

Zbliżają się wakacje, więc dzisiaj odwiedzili nas policjanci z komisariatu wodnego, aby przypomnieć nam o najważniejszych zasadach obowiązujących podczas wypoczynku nad wodą. Bardzo dziękujemy za to spotkanie.

 

Urodziny Mateusza 14.06.2018

Dzisiaj gościliśmy na urodzinach Mateusza. Od samego rana towarzyszył nam dobry nastrój. Z radością złożyliśmy koledze serdeczne życzenia i wręczyliśmy prezent. Potem Mateusz zaprosił nas do wspólnej, szalonej zabawy. Bawiliśmy się wspaniale. Życzmy Mateuszkowi wszystkiego najlepszego.

 

Majsterkowanie 13.06.2018

Dzisiaj odbyły się ostatnie w tym roku zajęcia z majsterkowania. Nasze przedszkolaki bardzo dobrze sobie radzą z posługiwaniem się narzędziami i tworzą wspaniałe rzeczy. Do zobaczenia po wakacjach.

 

Urodziny Agatki 11.06.2018

Dzisiaj gościliśmy na urodzinach Agatki. Z radością złożyliśmy naszej koleżance serdeczne życzenia, mocno ją uściskaliśmy i wręczyliśmy prezent. Potem Agatka zaprosiła nas do wspólnej, szalonej zabawy. Bawiliśmy się wspaniale.

 

Dzień Mamy i Taty 8.06.2018

Dzisiaj naszych kochanych rodziców z okazji ich święta zaprosiliśmy na nasz zaczarowany statek i zabraliśmy w rejs do odległych krajów. Z wielkim przejęciem wyrecytowaliśmy wszystkie wiersze i zaśpiewaliśmy piosenki o tym jak bardzo kochamy naszych rodziców i jak dziękujemy im za wszystko co dla nas robią. Wszystkim rodzicom życzmy, aby zawsze mogli być dumni ze swoich wspaniałych pociech.

 

Wycieczka do Dobczyc 7.06.2018

Dzisiaj wyruszyliśmy po kolejną przygodę na wycieczkę do Dobczyc. Od samego rana pogoda była wspaniała. Naszą przygodę rozpoczęliśmy od spaceru po zaporze w Dobczycach. Mieliśmy okazję podziwiać roztaczające się z stamtąd piękne widoki. Potem wybraliśmy się na niezwykłe i emocjonujące z Panią pszczelarką, która nie tylko z wielką pasją opowiadał nam o swoje pracy w pasiece i o produkcji miodu, ale też dała nam możliwość sprawdzenia w praktyce na czym polega praca pszczelarza. Przebrani w specjalne kombinezony oglądaliśmy pszczoły naprawdę z bliska. Wrażenia były niesamowite. A na zakończenie tego spotkania każdy z nas otrzymał słoiczek pysznego miodu akacjowego. Po pysznym obiedzie i wspólnej zabawie na świeżym powietrzu pełni wrażeń wróciliśmy do domu. To był bardzo udany dzień.

 

Urodziny Lenki 6.06.2018

Dzisiaj gościliśmy na urodzinach Lenki. Od samego rana towarzyszył nam dobry nastrój. Z radością złożyliśmy naszej koleżance serdeczne życzenia, mocno ją uściskaliśmy i wręczyliśmy prezent. Potem Lenka zaprosiła nas do wspólnej, szalonej zabawy. Bawiliśmy się wspaniale. Na zakończenie imprezy Lenka zaprosiła nas na pyszny tort. Sto lat Lenusiu, spełnienia najskrytszych marzeń.

 

Ostatnie zajęcia z religii 5.06.2018

W tym tygodniu odbyły się ostatnie zajęcia z religii. Od siostry Patrycji otrzymaliśmy piękne dyplomy. Sami odwdzięczyliśmy się laurką i gorącymi podziękowaniami.

 

Majsterkowanie

Dzisiaj kolejny raz wzięliśmy do rak młotki, gwoździe, wkręty i inne narzędzia i próbowaliśmy swoich sił w majsterkowaniu. Oceńcie sami jak nam poszło.

 

Basen 24.05.2018

Dzisiaj odbyły się ostatnie w tym roku przedszkolnym zajęcia z nauki pływania. Nasze wspaniałe dzielne przedszkolaki zrobiły niesamowite postępy i naprawdę świetnie pływają.  Dziękujemy wszystkim instruktorom i mamy nadzieję, że spotkamy sie tuż po wakacjach, aby dalej doskonalić nasze umiejętności. Zobaczcie jak dobrze bawimy się na basenie.

 

Poznajemy zawody

W tym tygodniu rozmawiamy o znaczeniu pracy w życiu człowieka i poznajemy różne zawody. w celu lepszego poznania niektórych z nich wybraliśmy się na spacer i odwiedziliśmy fryzjera, kwiaciarnię, piekarnię i sklep z warzywami. Mieliśmy tam okazję dowiedzieć się na czym polega praca w każdym z tych miejsc. Dziękujemy za ciepłe przyjęcie i poświęcony czas.

 

Bawimy się w szpital

W tym tygodniu poznawaliśmy zawody. Rozmawialiśmy miedzy innymi o pracy lekarzy i pielęgniarki dlatego nasze przedszkole zamieniło się w prawdziwy oddział szpitalny.

 

Urodziny Miłoszka

Dzisiaj urodziny obchodził nasz kolega Miłoszek. Z tej okazji cała grupa przygotowała dla niego wiele miłych niespodzianek. Były uściski, życzenia, głośne sto lat i oczywiście prezenty. Nie zabrakło też wspaniałej, wspólnej zabawy. Życzymy jubilatowi spełnienia marzeń.

 

Urodziny Ignasia 27.04.2018

Dzisiaj na pyszny urodzinowy tort i szaloną zabawę zaprosił nas Ignaś. Zabawa udała się wspaniale. nie zabrakło uścisków, życzeń i gromkiego sto lat. Życzymy Ignasiowi wszystkiego co najlepsze.

 

Urodziny Zuzi 27.04.2018

Dzisiaj swoje 6 urodzinki świętowała Zuzia. Zabawa udała się wspaniale. nie zabrakło uścisków, szalonej zabawy, tradycyjnego sto lat i oczywiście pysznego torcika. Sto lat Zuzieńko.

 

Zerówka na lodach 26.04.2018

W nagrodę za wspaniały występ na festiwalu tańca ludowego ciocie zabrały nas na pyszne lody.

 

Festiwal tańca 25.04.2018

Dzisiaj nasze przedszkolaki wzięły udział w zorganizowanym przez Przedszkole Prywatne nr 18 Festiwalu Tańca Ludowego. Nasze reprezentacje zaprezentowały się tańcząc Poloneza i Krakowiaka. Występy udały się wspaniale. Wszyscy tancerze pomimo tremy dali z siebie wszystko.  Tancerzom gratulujemy, a organizatorom dziękujemy za zaproszenie.

 

W naszym ogródeczku

W naszym ogródku wyrosły piękne tulipany. Korzystając z wiosennej pogody wybraliśmy się je obejrzeć.

 

Urodziny Kai

Na urodzinowe przyjęcie zaprosiła nas dzisiaj Kaja. Z radością złożyliśmy jej życzenia i mocno uściskaliśmy. potem wszyscy razem wesoło się bawiliśmy, a na zakończenie imprezy zajadaliśmy się pysznym tortem. Sto lat Kajeczko.

 

Spacer po Krakowie 13.04.2018

Dzisiaj najstarsze przedszkolaki wybrały się na spacer po Krakowie w towarzystwie przewodnika, którym była mama jednej z naszych koleżanek z przedszkola, która na co dzień zajmuje się oprowadzaniem wycieczek po Krakowie. Pani przewodnik opowiedziała nam wiele bardzo ciekawych historii związanych z najsłynniejszymi zabytkami naszego pięknego miasta. Największą niespodzianką było dla nas miejsce, z którego wysłuchaliśmy hejnału mariackiego, a hejnalista pomachał nam z okna w wieży kościoła. Z zapartym tchem słuchaliśmy legend i historii o Krakowie. Pani przewodnik była zaskoczona jak dużo wiemy o naszym mieście. Na zakończenie naszego spaceru zajadaliśmy sie pysznymi obwarzankami. to był bardzo udany spacer.

 

Konkurs piosenki "Muzyczny Kraków" 13.04.2018

W tym tygodniu tematem naszych zajęć było nasze piękne miasto. przypomnieliśmy sobie wiele informacji związanych z Krakowem. Na zakończenie tygodnia wzięliśmy udział w konkursie piosenki o Krakowie pod hasłem "Muzyczny Kraków". Wszystkie przedszkolaki ubrane w tradycyjne ludowe stroje zaprezentowały się wspaniale. Znamy wiele pięknych krakowskich piosenek, które też wspólnie śpiewaliśmy. Sprawiło nam to wiele radości.

 

Zajęcia otwarte dla rodziców 17.04.2018

Dzisiaj na nasze zajęcia przyszli wyjątkowi goście - nasi rodzice, których zaprosiliśmy, aby mogli zobaczyć jak bawimy się i uczymy w naszym przedszkolu. Byliśmy z siebie bardzo dumni bo udało nam się rozwiązać wszystkie zadania, które ciocia dla nas przygotowała. Dziękujemy bardzo za przybycie i wspólnie spędzony czas.

 

Urodziny Mai 17.04.2018

Dzisiaj swoje 7 urodzinki świętowała Majeczka. Bardzo się cieszymy, że mogliśmy wziąć udział w szalonej urodzinowej imprezie. Zabawa udał się wspaniale. nie zabrakło uścisków, życzeń i gromkiego sto lat. Życzymy Mai spełnienia marzeń i oczywiście powodzenia w szkole, do której idzie po wakacjach.

 

Poznajemy Kraków 12.04.2018

W naszym przedszkolu w tym tygodniu rozmawialiśmy o naszym rodzinnym mieście Krakowie. Najbardziej podobało nam się tańczenie krakowiaka i zamiana w prawdziwych krakowiaków i krakowianki.

 

Urodziny Bartusia

Dzisiaj na pyszny urodzinowy tort i szaloną zabawę zaprosił nas Bartuś. Zabawa udał się wspaniale. nie zabrakło uścisków, życzeń i gromkiego sto lat. Życzymy Bartusiowi wszystkiego co najlepsze.

 

Eksperymenty z kolorami 5.04.2018

Temat o kolorach i tęczy okazał się okazją do świetnej zabawy. Dowiedzieliśmy się jak powstaje tęcza, poznaliśmy wiele odcieni kolorów. Jednak najlepiej bawiliśmy się przy eksperymentach z kolorami.

 

Teatrzyk 3.04.2018

Dzisiaj nasze przedszkole odwiedzili aktorzy teatru Pinokio z przedstawieniem "Zaczarowany las". Historia z ekologicznym morałem bardzo nam się podobała. Kolejny raz mieliśmy okazję przypomnieć sobie dlaczego warto dbać o przyrodę. Dziękujemy.

 

Urodziny Piotrusia 29.03.2018

Dzisiaj swoje 6 urodziny obchodził Piotruś. Zabawa była wspaniała. Złożyliśmy naszemu koledze serdeczne życzenia, wręczyliśmy prezent i mocno go uściskaliśmy. Wspólna, szalona zabawa udała się wspaniale. Potem zajadaliśmy się pysznym tortem. Życzymy jubilatowi spełnienia marzeń.

 

Wielkanocne śniadanie 28.03.2018

Za kilka dni Święta Wielkanocne. Dzisiaj w naszym przedszkolu wspólnie zasiedliśmy do uroczystego śniadania. Podzieliliśmy się jajkiem życząc sobie wesołych świąt. Potem z apetytem zajadaliśmy się świątecznymi przysmakami. Życzymy wszystkim przedszkolakom i ich rodzinom spokojnych i radosnych Świąt.

 

Urodziny Kacperka 22.03.2018

Dzisiaj swoje 6 urodziny obchodził Kacperek. Zabawa była wspaniała.  Złożyliśmy naszemu koledze serdeczne życzenia, wręczyliśmy prezent i mocno go uściskaliśmy. Wspólna, szalona zabawa udała się wspaniale. Potem zajadaliśmy się pysznym tortem. Życzymy jubilatowi spełnienia marzeń.

 

Konkurs na palmę 22.03.2018

Przed niedzielą palmową wzięliśmy udział w corocznym konkursie zorganizowanym przez naszą parafię Św. Brata Alberta na najpiękniejszą palmę wielkanocną. Nasza palma ma ponad 4 metry, jest bardzo kolorowa i nawiązuje do symboli Wielkiej Nocy. W niedzielę przedstawiciele naszego przedszkola zanieśli palmę do kościoła. Czekamy teraz na wyniki konkursu.

 

Powitanie wiosny 21.03.2018

W tym tygodniu powitaliśmy nową porę roku. W naszym ogródku przedszkolnym obserwowaliśmy krokusy. Pożegnaliśmy zimę polewając Marzannę wodą i śpiewaliśmy wiosenne piosenki. Do przedszkola wróciliśmy z kolorowym wiosennym gaikiem. Mamy nadzieję, że teraz wiosna rozkwitnie na dobre.

 

Majsterkowanie 21.03.2018

Na kolejnych zajęciach z majsterkowania nasi dzielni konstruktorzy wykonali swoje pierwsze telefony. Praca szła im bardzo sprawnie i bez problemu posługiwali się narzędziami. Ciekawe co będziemy robić następnym razem.

 

Urodziny Franka 13.03.2018

Dzisiaj swoje urodziny świętował Franuś. Przez cały dzień towarzyszył nam dobry nastrój. Z uśmiechem na ustach złożyliśmy naszemu koledze serdeczne życzenia, wręczyliśmy prezent i mocno go uściskaliśmy. Wspólna, szalona zabawa udała się wspaniale. Potem zaśpiewaliśmy Frankowi sto lat i zajadaliśmy się pysznym tortem. Życzymy spełnienia marzeń.

 

Urodziny Oli

Dzisiaj urodzinki świętowała Ola. Złożyliśmy naszej koleżance serdeczne życzenia, wręczyliśmy prezent i mocno ją uściskaliśmy. Zabawa udała się wspaniale. Potem zaśpiewaliśmy Oli sto lat i zajadaliśmy się pysznym tortem. Życzymy spełnienia marzeń.

 

Eksperymenty

Dzisiaj po raz kolejny ciocia Marzenka zamieniła naszą sale w laboratorium. Zawsze świetnie sie bawimy gdy robimy szalone eksperymenty.

 

Urodziny Ani

Dzisiaj swoje urodziny świętowała Ania. Przez cały dzień towarzyszył nam dobry nastrój. Z uśmiechem na ustach złożyliśmy naszej koleżance serdeczne życzenia, wręczyliśmy prezent i mocno ją uściskaliśmy. Wspólna, szalona zabawa udała się wspaniale. Potem zaśpiewaliśmy Ani sto lat i zajadaliśmy się pysznym tortem. Życzymy spełnienia marzeń.

 

Dzień kobiet 8.03.2018

Dzisiaj obchodziliśmy dzień kobiet. Chłopcy przygotowali piękne kwiaty dla dziewczynek, a Adaś i Antoś upiekli pyszne ciasteczka. Życzymy wszystkim małym kobietkom wszystkiego najlepszego.

 

Urodziny Natalki

Dzisiaj świętowaliśmy urodziny Natalki. Był piękny tort z Elzą i Anną, prezenty, uściski i życzenia. Sto lat Natalko.

 

Dzień stomatologa 5.03.2018

Dzisiaj w kalendarzu  światowy dzień stomatologa. Przypomnieliśmy więc sobie o tym jak dbać o nasze zęby.

 

Eksperymenty

Dzisiaj pod okiem cioci Marzenki znowu nasze przedszkole zmieniło się w małe laboratorium. Eksperymentowaliśmy dzisiaj z cieczą nieniutonowską. Do wykonania tego "inteligentnego" płynu trzeba stworzyć w misce odpowiednia konsystencję wody i mąki ziemniaczanej. Cechą charakterystyczną tego płynu jest to, że twardnieje pod wpływem nacisku. Zabawa była przy tym wspaniała.

 

Ładnie jemy

Miesiąc marzec upływa nam pod hasłem kulturalnego spożywania posiłków, uczymy się więc jeść sztućcami oraz zachowywać dobre maniery przy stole.

 

Rekolekcje

Przez trzy pierwsze dni tego tygodnia dzieci z najstarszej grupy chodziły do naszego parafialnego kościoła na rekolekcje wielkopostne.

 

Kosmos  przedszkolu

W naszym przedszkolu w tym tygodniu poznawaliśmy kosmos . Dostaliśmy ciekawy list od kosmity. Sami zrobiliśmy kosmiczną rakietę. Poznawaliśmy planety i gwiazdy. To był naprawdę kosmiczny tydzień.

 

Bal karnawałowy 6.02.2018

Dzisiaj nasze przedszkole zamieniło się  sale balową. W tym roku urządziliśmy sobie prawdziwy brazylijski karnawał. Tańczyliśmy w  rytm największych przebojów i ćwiczyliśmy kroki brazylijskiej samby. Prezentowaliśmy swoje balowe przebrania, braliśmy udział  tanecznych konkursach i wybraliśmy króla i królową balu. Zabawa udała się wspaniale.

 

Urodziny Adasia

Dzisiaj swoje urodziny świętował Adaś. Były życzenia, uściski, prezenty i głośne sto lat. Nie zabrakło też tradycyjnie wspólnej, wesołej zabawy. Ucieszyliśmy się bardzo, że mogliśmy wziąć udział w urodzinowym przyjęciu naszego kolegi, po którym Adaś zaprosił nas na pyszny tort.

 

Muzyka jest wszędzie

Tym razem  naszym przedszkolu mieliśmy prawdziwie muzyczny tydzień. Był konkurs, zajęcia z wiedzy o muzyce, poznawanie instrumentów, a także prawdziwe przedszkolne koncertowanie.

 

Dbamy o zdrowie

W tym tygodniu przypomnieliśmy sobie również zasady dbania o zdrowie. Dowiedzieliśmy się kiedy należy myć ręce, jak przenoszą się bakterie oraz co robić żeby nie zachorować.

 

Malowanie pianką

Dzisiaj zajęcia plastyczne okazały sie dla nas bardzo zaskakujące. Malowaliśmy zimowe obrazki, ale nie używaliśmy farb. Do malowania wykorzystaliśmy piankę do golenia. To była świetna zabawa, a efekt końcowy spaniały.

 

Babcia Piotrusia czyta przedszkolakom

Dzisiaj czytała dla nas babcia Piotrusia. Bardzo lubimy te czytelnicze spotkania. Bardzo dziękujemy za spotkanie i poświęcony czas.

 

Urodziny Oliwii 29.01.2018

Dzisiaj wspólnie z Oliwią świętowaliśmy jej  urodzinki. Zabawa udała się wyśmienicie. Było głośne sto lat, życzenia, uściski i wspólna wesoła zabawa. Na koniec przyjęcia zajadaliśmy się słodziutkim tortem. Sto lat.

 

W teatrze 29.01.2018

Dzisiaj wybraliśmy się do teatru ludowego na spektakl "Mały książę". Przedstawienie bardzo nam sie podobało. Mieliśmy tez okazję spotkać się z aktorami grającymi  tej sztuce i porozmawiać z nimi.

 

Majsterkowanie 26.01.2018

Dzisiaj na kolejnych już zajęciach z majsterkowania robiliśmy drewniane laptopy. Coraz lepiej posługujemy się narzędziami, dlatego praca idzie nam już bardzo sprawnie.

 

Zimowe szaleństwo

Nareszcie spadło więcej śniegu więc wyposażeni  sanki i jabłuszka poszliśmy pozjeżdżać z górki. Zabawa była wspaniała. Mamy nadzieję, że zima zostanie z nami na dłużej i jeszcze nie raz wybierzemy się na zimowe szaleństwo.

 

Urodziny Bartusia

Dzisiaj swoje urodziny świętował Bartuś. Były życzenia, uściski, prezenty i głośne sto lat. Nie zabrakło też tradycyjnie wspólnej, wesołej zabawy. Ucieszyliśmy się bardzo, że mogliśmy wziąć udział w urodzinowym przyjęciu naszego kolegi. Sto lat.

 

Dzień babci i dziadka 19.01.2018

Dzisiaj do naszego przedszkola na zaproszenie wnucząt licznie przybyli ukochani Dziadkowie i Babcie. Wszystkie przedszkolaki z wielkim przejęciem oczekiwały na rozpoczęcie występów. Wzruszenie na twarzach Dziadków i Babć oraz gromkie oklaski były dla nas najlepszą nagrodą za kilka tygodni przygotowań i prób. Po występie wręczyliśmy Babciom i Dziadziusiom własnoręcznie przygotowane prezenty, mocno ich uściskaliśmy i zaprosiliśmy na słodki poczęstunek. Mamy nadzieję, że nasze przedstawienie dało im wiele radości. Babciom i Dziadkom z całego serca życzymy zdrowia, spełnienia marzeń i pociechy z wnucząt.

 

Urodziny Natalki 16.01.2018

Dzisiaj wspólnie z Natalką świętowaliśmy jej 5 urodzinki. Zabawa udała się wyśmienicie. Było głośne sto lat, życzenia, uściski i wspólna wesoła zabawa. Na koniec przyjęcia zajadaliśmy się słodziutkim tortem. Sto lat Natalko.

 

Biblioteka

W tym tygodniu wybraliśmy się do zaprzyjaźnionej biblioteki aby wypożyczyć książki. W dziale z literaturą dziecięcą czekało na nas wiele ciekawych pozycji.

 

Teatrzyk 10.01.2018

Dzisiaj odwiedzili nas aktorzy teatru lalek z przedstawieniem "Kruszynka". Pełna humoru historia bardzo nam się spodobała. Mieliśmy tez okazję z bliska przyjrzeć sie teatralnym lalkom.

 

Oglądamy szopkę 9.01.2018

Dzisiaj wybraliśmy się do naszego parafialnego kościoła by z bliska przyjrzeć się Bożonarodzeniowej szopce. Bardzo nam się ona spodobała i z zaciekawieniem przyglądaliśmy się wszystkim znajdującym się w niej postaciom. Była to tez okazja do wspólnego kolędowania.

 

Mali odkrywcy

Dzisiaj z ciocią Marzeną wykonaliśmy bardzo emocjonujące doświadczenie. Przy użyciu między innymi sody i octu stworzyliśmy prawdziwy, wybuchający wulkan. Świetnie się bawiliśmy.