Karta zgłoszeniowa

KONCEPCJA PRACY PRZEDSZKOLA

Nadrzędnym celem naszego przedszkola jest zapewnienie dzieciom bezpiecznych i optymalnych warunków dla prawidłowego rozwoju oraz wspieranie i kształtowanie aktywności wychowanków wobec otaczającego świata.

Jako przedszkole muzyczno-językowe wprowadzamy dzieci w szeroko pojęty świat muzyki oraz rozwijamy zdolności językowe poprzez zwiększoną ilość zajęć rytmiczno-muzycznych oraz języka angielskiego.

Witamy w nowym roku przedszkolnym. Czeka nas kolejny rok wspaniałej przygody. Zapraszamy wszystkie dzieci. Oto kilka rad na dobry początek.

Czytaj

Zostań naszym znajomym na

Dziękujemy za udział w głosowaniu na najlepsze przedszkole.

Wyniki

Propagujemy program „5 porcji dziennie” promując wśród dzieci dobre nawyki żywieniowe.

W naszym przedszkolu o zdrową i bezpieczną atmosferę dba oczyszczacz powietrza.

 

Zapraszamy serdecznie wszystkie maluszki

Naszą witrynę przegląda teraz 22 gości 

Witamy w naszej galerii. Serdecznie zapraszamy do oglądnięcia zdjęć.

Teatrzyk 10.01.2018

Dzisiaj odwiedzili nas aktorzy teatru lalek z przedstawieniem "Kruszynka". Pełna humoru historia bardzo nam się spodobała. Mieliśmy tez okazję z bliska przyjrzeć sie teatralnym lalkom.

 

Oglądamy szopkę 9.01.2018

Dzisiaj wybraliśmy się do naszego parafialnego kościoła by z bliska przyjrzeć się Bożonarodzeniowej szopce. Bardzo nam się ona spodobała i z zaciekawieniem przyglądaliśmy się wszystkim znajdującym się w niej postaciom. Była to tez okazja do wspólnego kolędowania.

 

Mali odkrywcy

Dzisiaj z ciocią Marzeną wykonaliśmy bardzo emocjonujące doświadczenie. Przy użyciu między innymi sody i octu stworzyliśmy prawdziwy, wybuchający wulkan. Świetnie się bawiliśmy.

 

Wigilijny obiad 21.12.2017

W naszym przedszkolu zrobiło się dzisiaj wyjątkowo świątecznie. Wszystkie przedszkolaki i ciocie zebrały się wokół wigilijnego stołu by wspólnie kolędować i łamiąc się opłatkiem życzyć sobie nawzajem Wesołych Świąt. Potem wspólnie zjedliśmy wigilijny obiad, a pod choinką czekały na nas prezenty.

 

Konkurs na świąteczną kartkę

W tym tygodniu odbyło się rozstrzygnięcie konkursu dla dzieci i rodziców na najciekawszą kartkę świąteczną. Przed obiadem Wigilijnym odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów i nagród. Wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie dziękujemy i gratulujemy wspaniałych pomysłów.

 

Majsterkowanie 20.12.2017

Dzisiaj na kolejnych zajęciach z majsterkowania robiliśmy choinki. mieliśmy do dyspozycji nie tylko młotki, ale tez wkrętarki.  Bardzo dużo radości daje nam samodzielne  tworzenie różnych rzeczy.

 

Przygotowania do świąt

Ostatni tydzień przed świętami obfitował w przygotowania. Wspólnie ubieraliśmy choinkę, piekliśmy pierniczki oraz wykonywaliśmy kartki ze świątecznymi życzeniami.

 

Brat Lenki czyta przedszkolakom

Dzisiaj do świata wierszy zaprosił nas brat naszej koleżanki Lenki, który dołączył do naszej akcji " rodzina czyta przedszkolakom". Bardzo dziękujemy za wspólnie spędzone chwile.

 

Babcia i brat Zuzi czytają przedszkolakom 6.12.2017

Dzisiaj w naszym przedszkolu odwiedzili nas bliscy Zuzi, babcia i brat Leon, który jest absolwentem naszego przedszkola. Jako pierwsi w tym roku dołączyli do naszej akcji  propagującej czytelnictwo "Rodzina czyta przedszkolakom". W tym roku bliscy naszych przedszkolaków przenoszą się wspólnie z nami do świata wierszy polskich poetów. Bardzo dużo radości sprawiło nam to czytelnicze spotkanie. Dziękujemy.

 

Przedstawienie "Grudniowy gość" 5.12.2017

Wśród prezentów od świętego Mikołaja przedszkolaki znalazły bilet na wspaniałe przedstawienie teatralne. Wybraliśmy się więc do Nowohuckiego Centrum Kultury na spektakl pt. " Grudniowy gość". Radosna świąteczna historia bardzo nam się podobała i z wielkim zainteresowaniem oglądaliśmy występy aktorów na teatralnej scenie.