Karta zgłoszeniowa

KONCEPCJA PRACY PRZEDSZKOLA

Nadrzędnym celem naszego przedszkola jest zapewnienie dzieciom bezpiecznych i optymalnych warunków dla prawidłowego rozwoju oraz wspieranie i kształtowanie aktywności wychowanków wobec otaczającego świata.

Jako przedszkole muzyczno-językowe wprowadzamy dzieci w szeroko pojęty świat muzyki oraz rozwijamy zdolności językowe poprzez zwiększoną ilość zajęć rytmiczno-muzycznych oraz języka angielskiego.

Witamy w nowym roku przedszkolnym. Czeka nas kolejny rok wspaniałej przygody. Zapraszamy wszystkie dzieci. Oto kilka rad na dobry początek.

Czytaj

Zostań naszym znajomym na

Dziękujemy za udział w głosowaniu na najlepsze przedszkole.

Wyniki

Propagujemy program „5 porcji dziennie” promując wśród dzieci dobre nawyki żywieniowe.

W naszym przedszkolu o zdrową i bezpieczną atmosferę dba oczyszczacz powietrza.

 

Zapraszamy serdecznie wszystkie maluszki

Naszą witrynę przegląda teraz 19 gości 

Witamy w naszej galerii. Serdecznie zapraszamy do oglądnięcia zdjęć.

Dzień Mamy i Taty 8.06.2018

Dzisiaj naszych kochanych rodziców z okazji ich święta zaprosiliśmy na nasz zaczarowany statek i zabraliśmy w rejs do odległych krajów. Z wielkim przejęciem wyrecytowaliśmy wszystkie wiersze i zaśpiewaliśmy piosenki o tym jak bardzo kochamy naszych rodziców i jak dziękujemy im za wszystko co dla nas robią. Wszystkim rodzicom życzmy, aby zawsze mogli być dumni ze swoich wspaniałych pociech.

 

Wycieczka do Dobczyc 7.06.2018

Dzisiaj wyruszyliśmy po kolejną przygodę na wycieczkę do Dobczyc. Od samego rana pogoda była wspaniała. Naszą przygodę rozpoczęliśmy od spaceru po zaporze w Dobczycach. Mieliśmy okazję podziwiać roztaczające się z stamtąd piękne widoki. Potem wybraliśmy się na niezwykłe i emocjonujące z Panią pszczelarką, która nie tylko z wielką pasją opowiadał nam o swoje pracy w pasiece i o produkcji miodu, ale też dała nam możliwość sprawdzenia w praktyce na czym polega praca pszczelarza. Przebrani w specjalne kombinezony oglądaliśmy pszczoły naprawdę z bliska. Wrażenia były niesamowite. A na zakończenie tego spotkania każdy z nas otrzymał słoiczek pysznego miodu akacjowego. Po pysznym obiedzie i wspólnej zabawie na świeżym powietrzu pełni wrażeń wróciliśmy do domu. To był bardzo udany dzień.

 

Urodziny Lenki 6.06.2018

Dzisiaj gościliśmy na urodzinach Lenki. Od samego rana towarzyszył nam dobry nastrój. Z radością złożyliśmy naszej koleżance serdeczne życzenia, mocno ją uściskaliśmy i wręczyliśmy prezent. Potem Lenka zaprosiła nas do wspólnej, szalonej zabawy. Bawiliśmy się wspaniale. Na zakończenie imprezy Lenka zaprosiła nas na pyszny tort. Sto lat Lenusiu, spełnienia najskrytszych marzeń.

 

Ostatnie zajęcia z religii 5.06.2018

W tym tygodniu odbyły się ostatnie zajęcia z religii. Od siostry Patrycji otrzymaliśmy piękne dyplomy. Sami odwdzięczyliśmy się laurką i gorącymi podziękowaniami.

 

Majsterkowanie

Dzisiaj kolejny raz wzięliśmy do rak młotki, gwoździe, wkręty i inne narzędzia i próbowaliśmy swoich sił w majsterkowaniu. Oceńcie sami jak nam poszło.

 

Basen 24.05.2018

Dzisiaj odbyły się ostatnie w tym roku przedszkolnym zajęcia z nauki pływania. Nasze wspaniałe dzielne przedszkolaki zrobiły niesamowite postępy i naprawdę świetnie pływają.  Dziękujemy wszystkim instruktorom i mamy nadzieję, że spotkamy sie tuż po wakacjach, aby dalej doskonalić nasze umiejętności. Zobaczcie jak dobrze bawimy się na basenie.

 

Poznajemy zawody

W tym tygodniu rozmawiamy o znaczeniu pracy w życiu człowieka i poznajemy różne zawody. w celu lepszego poznania niektórych z nich wybraliśmy się na spacer i odwiedziliśmy fryzjera, kwiaciarnię, piekarnię i sklep z warzywami. Mieliśmy tam okazję dowiedzieć się na czym polega praca w każdym z tych miejsc. Dziękujemy za ciepłe przyjęcie i poświęcony czas.

 

Bawimy się w szpital

W tym tygodniu poznawaliśmy zawody. Rozmawialiśmy miedzy innymi o pracy lekarzy i pielęgniarki dlatego nasze przedszkole zamieniło się w prawdziwy oddział szpitalny.

 

Urodziny Miłoszka

Dzisiaj urodziny obchodził nasz kolega Miłoszek. Z tej okazji cała grupa przygotowała dla niego wiele miłych niespodzianek. Były uściski, życzenia, głośne sto lat i oczywiście prezenty. Nie zabrakło też wspaniałej, wspólnej zabawy. Życzymy jubilatowi spełnienia marzeń.

 

Urodziny Ignasia 27.04.2018

Dzisiaj na pyszny urodzinowy tort i szaloną zabawę zaprosił nas Ignaś. Zabawa udała się wspaniale. nie zabrakło uścisków, życzeń i gromkiego sto lat. Życzymy Ignasiowi wszystkiego co najlepsze.