Karta zgłoszeniowa

KONCEPCJA PRACY PRZEDSZKOLA

Nadrzędnym celem naszego przedszkola jest zapewnienie dzieciom bezpiecznych i optymalnych warunków dla prawidłowego rozwoju oraz wspieranie i kształtowanie aktywności wychowanków wobec otaczającego świata.

Jako przedszkole muzyczno-językowe wprowadzamy dzieci w szeroko pojęty świat muzyki oraz rozwijamy zdolności językowe poprzez zwiększoną ilość zajęć rytmiczno-muzycznych oraz języka angielskiego.

Witamy w nowym roku przedszkolnym. Czeka nas kolejny rok wspaniałej przygody. Zapraszamy wszystkie dzieci. Oto kilka rad na dobry początek.

Czytaj

Zostań naszym znajomym na

Propagujemy program „5 porcji dziennie” promując wśród dzieci dobre nawyki żywieniowe.

W naszym przedszkolu o zdrową i bezpieczną atmosferę dba oczyszczacz powietrza.

 

Zapraszamy serdecznie wszystkie maluszki

Naszą witrynę przegląda teraz 8 gości 

Witamy w naszej galerii. Serdecznie zapraszamy do oglądnięcia zdjęć.

Andrzejki 29.11.2019

Dzisiaj nasze przedszkolna sala zamieniła się w prawdziwą komnatę czarów. Z okazji andrzejek ciocie zorganizowały nam zabawę w czarodziejskim stylu.  Były tańce i wspólna zabawa, ale przede wszystkim andrzejkowe wróżby. Bardzo nam się spodobała zabawa w przewidywanie przyszłości.

 

Dzień misia 25.11.2019

Dziś było święto naszych kochanych misiów. Każdy z nas mógł pokazać swojemu pluszakowi jak wygląda dzień w przedszkolu. Misie towarzyszyły nam podczas zajęć i zabaw.  To był bardzo wesoły dzień.

 

Warsztaty teatralne 23.11.2019

Kolejny raz odwiedziliśmy Dom Kultury na os. Górali, aby wyrazić swoją ekspresję twórczą na warsztatach teatralnych. Tematem dzisiejszych zajęć były maski. Kiedy zapoznaliśmy się z techniką grania w nich, mogliśmy spróbować swoich sił na scenie. Przy odgrywaniu niektórych ról było naprawdę śmiesznie. Ponadto dowiedzieliśmy się kim jest inspicjent i akustyk. Ciekawi jesteśmy, drodzy rodzice, czy rozpoznacie nas w tych maskach.

 

Urodziny Tymka 22.11.2019

Dzisiaj gościliśmy na urodzinach Tymka. Przyjęcie udało się wspaniale. Złożyliśmy naszemu koledze serdeczne życzenia, wręczyliśmy prezent i mocno go uściskaliśmy. Wiele radości sprawiła nam wspólna zabawa i tańce, a na koniec zajadaliśmy się pysznym tortem. Życzymy spełnienia marzeń.

 

Karmnik 21.11.2019

W tym tygodniu rozmawialiśmy o tym jak wygadają przygotowania do zimy w świecie zwierząt i jak my możemy pomóc zwierzętom przetrwać nadchodzące chłodne dni. Wspólnie zrobiliśmy karmnik, który mamy nadziej licznie będą odwiedzać ptaki.

 

Urodziny Jasia 20.11.2019

Dziś świętowaliśmy urodziny Jasia. Przygotowaliśmy dla naszego kolegi laurki i gdy złożyliśmy życzenia i wręczyliśmy prezenty, wspólnie z  Jasiem cieszyliśmy się z Jego święta podczas tańców i wesołej zabawy. Na koniec poczęstowaliśmy się pysznym tortem. Sto lat.

 

Wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych 8.11.2019

Zbliża się 11 listopada czyli rocznica odzyskania niepodległości Polski. Z tej okazji zaprosiliśmy naszych bliskich na wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych. Bardzo się cieszymy, że tak wielu rodziców i dziadków przyłączyło się do naszej inicjatywy i wspólnie z przedszkolakami  świętowało wolność i niepodległość ojczyzny.

 

Pasowanie na przedszkolaka 25.10.2019

Od dzisiaj nasze dzielne maluchy są już pełnoprawnymi przedszkolakami. To właśnie dzisiaj odbyła się uroczystość pasowania na przedszkolaka.  dzieciaki złożyły uroczystą przysięgę i otrzymały pamiątkowe dyplomy i upominki. Życzymy wszystkim wspaniałych chwil spędzonych na zabawie i nauce.

 

Warsztaty teatralne 22.10.2019

Dzisiejsze warsztaty teatralne przeniosły nas w magiczny świat lalek. Mieliśmy okazję wcielić się w aktorów, którzy poruszają, między innymi, lalkami "jawajkami". Nie było to proste, ale bardzo się staraliśmy. Dzięki tym warsztatom uczymy się wiary we własne siły, a także samodyscypliny i skupienia. To dla nas cenna lekcja.

 

Urodziny Zuzi 16.10.2019

Dzisiaj gościliśmy na urodzinach Zuzi. Przyjęcie udało się wspaniale. Złożyliśmy naszej koleżance serdeczne życzenia, wręczyliśmy prezent i mocno ją uściskaliśmy. Wiele radości sprawiła nam wspólna zabawa i tańce, a na koniec zajadaliśmy się pysznym tortem. Życzymy spełnienia marzeń.