Szanowni Państwo

Ważne informacje na temat funkcjonowania przedszkola w reżimie sanitarnym
dostępne są po zalogowaniu.

Prosimy o pilne zapoznanie się
z nimi.

Materiały do edukacji zdalnej

 Karta zgłoszeniowa

KONCEPCJA PRACY PRZEDSZKOLA

Nadrzędnym celem naszego przedszkola jest zapewnienie dzieciom bezpiecznych i optymalnych warunków dla prawidłowego rozwoju oraz wspieranie i kształtowanie aktywności wychowanków wobec otaczającego świata.

Jako przedszkole muzyczno-językowe wprowadzamy dzieci w szeroko pojęty świat muzyki oraz rozwijamy zdolności językowe poprzez zwiększoną ilość zajęć rytmiczno-muzycznych oraz języka angielskiego.

Zostań naszym znajomym na

W naszym przedszkolu o zdrową i bezpieczną atmosferę dba oczyszczacz powietrza.

 

Zapraszamy serdecznie wszystkie maluszki

Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości 

Witamy w naszej galerii. Serdecznie zapraszamy do oglądnięcia zdjęć.

Urodziny Roberta 28.07.2020

Dzisiaj gościliśmy na urodzinach Roberta. Z tej okazji złożyliśmy mu serdeczne życzenia, wręczyliśmy prezenty i zaśpiewaliśmy gromkie sto lat.  Staraliśmy się, aby ten dzień był dla Niego wyjątkowy i pełen dobrej zabawy. To już ostatnie urodziny Roberta w przedszkolu, bo od września Robert idzie do szkoły.  Życzymy spełnienia marzeń oraz wielu sukcesów w nauce.

 

Urodziny Adama 26.07.2020

Dzisiaj swoje urodzinki świętował Adaś. Przyjęcie udało się wspaniale. Złożyliśmy naszemu koledze serdeczne życzenia, zaśpiewaliśmy głośne sto lat i mocno go uściskaliśmy. Oczywiście nie zabrakło też prezentów, ale najwięcej radości sprawiła nam wspólna zabawa. Sto lat.

 

Pożegnanie zerówki 26.06.2020

Nasze najstarsze przedszkolaki kończą już swoją przedszkolną przygodę. Od września rozpoczną kolejną jako uczniowie pierwszej klasy. Dzisiaj oficjalnie pożegnaliśmy ich życząc im radości ze zdobywania wiedzy oraz poznawania nowych przyjaciół. Mamy nadzieję, że upominki, które otrzymali będą im przypominać  o przedszkolu. Powodzenia absolwenci!

Dziękujemy również wszystkim rodzicom za lata współpracy, wszystkie ciepłe słowa i wiele wspólnych chwil radości. Życzymy Państwu  pociechy z dzieci i wytrwałości na szkolnej drodze.

 

Dzień dziecka 1.06.2020

Dzisiaj święto wszystkich dzieciaków. W naszym przedszkolu to bardzo ważny i wesoły dzień.  Zobaczcie jak go świętowaliśmy.

 

Pierwsze chwile po przerwie 15.05.2020

Po kilkutygodniowej przerwie związanej z epidemią  w tym tygodniu mogliśmy otworzyć drzwi naszego przedszkola dla części naszych przedszkolaków. Cieszymy się, że  znowu możemy zobaczyć ich uśmiechnięte twarze. Jednocześnie cały czas pamiętamy o zasadach bezpieczeństwa i higieny podczas wspólnych zajęć i zabaw.

 

Domowe przedszkole (kwiecień)

Kochane przedszkolaki, bardzo dziękujemy za wszystkie zdjęcia, które do nas wysyłacie. Bardzo się cieszymy, gdy możemy Was zobaczyć. Ściskamy Was bardzo mocno i czekamy na kolejne zdjęcia.

 

Eco zabawki 24.04.2020

W tygodniu, w którym rozmawialiśmy o ekologii ciocia zaproponowała Wam stworzenie własnych eko-zabawek. Podziwiamy waszą pomysłowość. Jesteście niesamowici.

 

Kraków moje miasto 17.04.2020

Mamy nadzieję, że podobały wam się zajęcia  o naszym pięknym mieście Krakowie. Nam bardzo nam podobają się ilustracje do krakowskich legend, które wykonaliście.

 

Wesołych Świąt 9.04.2020

Tegoroczne święta bardzo różniły się od poprzednich. Nie mogliśmy się wspólnie spotkać na świątecznym śniadaniu, nie malowaliśmy razem pisanek i nie robiliśmy świątecznych dekoracji. Dlatego tak bardzo cieszymy się ze zdjęć, na których pokazaliście jak wyglądają świąteczne przygotowania w Waszych rodzinach. Mamy nadzieję, że upieczone według naszego przepisu babeczki były pyszne, a wesołe zajączki i kurki z jajek ozdobiły Wielkanocny stół. Serdecznie dziękujemy za wszystkie świąteczne życzenia. Jeszcze raz życzymy wszystkim zdrowia i optymizmu. Do zobaczenia.

 

Zadanie od cioci Madzi 2.04.2020

Ciocia Madzia zaproponowała Wam zabawę w konstruowanie budowli z klocków.  Bardzo się cieszymy, że wzięliście w niej udział. Wasze budowle są naprawdę wspaniałe.  Gratulujemy.

 

Domowe przedszkole 27.03-5.04.2020

W  tym szczególnym czasie kiedy spotkania z naszymi przedszkolakami odbywają się na odległość wiele radości sprawiają nam zdjęcia, na których możemy zobaczyć jak dzieciaki spędzają czas w swoich domach. Bardzo się cieszymy, że korzystają z materiałów przygotowywanych przez nauczycieli. Podobają nam się kolorowe, pomysłowe i oryginalne prace plastyczne. Widzimy też, że niektórzy z Was bardzo lubią pomagać w kuchni przy przygotowywaniu pysznych dań. ale największą radość sprawia nam to, że możemy zobaczyć Wasze uśmiechnięte buzie. Dziękujemy za wszystkie zdjęcia i czekamy na kolejne. Pozdrawiamy Was i Waszych rodziców bardzo gorąco. Mamy nadzieję, że niedługo się spotkamy i będziemy mogli znowu razem bawić się i uczyć.

 

Urodziny Patryka 4.03.2020

Dzisiaj swoje urodzinki świętował Patryk. Przyjęcie udało się wspaniale. Złożyliśmy naszemu koledze serdeczne życzenia, zaśpiewaliśmy głośne sto lat i mocno go uściskaliśmy. Oczywiście nie zabrakło też prezentów, ale najwięcej radości sprawiła nam wspólna zabawa, po której zajadaliśmy się pysznym tortem. Sto lat.

 

Warsztaty teatralne 25.02.2020

Tym razem na warsztatach teatralnych ćwiczyliśmy pamięć, odgrywając fragmenty bajki o Śpiącej Królewnie i Kopciuszku. Uczyliśmy się także rozwijać naszą ekspresję ruchową i świadomość ciała. Jak zawsze zajęcia były bardzo ciekawe i pełne dobrej zabawy.

 

Robimy rakiety 24.02.2020

W tym tygodniu będziemy rozmawiać o kosmosie i kosmicznych wyprawach. Rozpoczęliśmy więc od stworzenia wspaniałych kosmicznych rakiet.

 

Urodziny Oliwiera 20.02.2020

Dzisiaj swoje urodzinki świętował Oliwier. Przyjęcie udało się wspaniale. Złożyliśmy naszemu koledze serdeczne życzenia, zaśpiewaliśmy głośne sto lat i mocno go uściskaliśmy. Oczywiście nie zabrakło też prezentów, ale najwięcej radości sprawiła nam wspólna zabawa, po której zajadaliśmy się pysznym tortem. Sto lat.

 

Bal karnawałowy 21.02.2020

Karnawał to czas, który bardzo lubimy. Możemy się wtedy przebrać w najróżniejsze stroje. W tym roku podczas balu przenieśliśmy się do krainy lodu, a więc nie zabrakło bohaterów z tej bajki. Świetnie się bawiliśmy przy rytmach muzyki. Ciocie zorganizowały nam wesołe konkursy muzyczno-ruchowe. Był nawet pokaz strojów, jak na prawdziwym wybiegu. Bal zwieńczył wybór Króla i Królowej, którzy zatańczyli wśród baniek mydlanych.

 

Basen 20.02.2020

Po krótkiej przerwie z wielką radością rozpoczęliśmy kolejny semestr nauki pływania. Dla części przedszkolaków to już kolejne zajęcia, ale od dzisiaj swoją przygodę na basenie rozpoczęli koleni dzielny pływacy. gratulujemy odwagi i wszystkim życzymy powodzenia.

 

Urodziny Blanki 18.02.2020

Dzisiaj gościliśmy na urodzinach Blanki. Z tej okazji złożyliśmy jej serdeczne życzenia, wręczyliśmy prezenty i zaśpiewaliśmy gromkie sto lat.  Staraliśmy się, aby ten dzień był dla Niej wyjątkowy i pełen dobrej zabawy. Na zakończenie urodzinowej imprezy zajadaliśmy się pysznym tortem. Sto lat.

 

Walentynki 14.02.2020

Dzisiejszego dnia obchodziliśmy w przedszkolu Walentynki. Aby uczcić ten dzień, wszyscy ubraliśmy się na czerwono i różowo. Ciocia opowiedziała nam o tym, jak świętuje się Dzień Świętego Walentego w różnych częściach świata. Nie zabrakło muzycznych zabaw, a radość dopełniły słodkie niespodzianki.

 

Przedstawienie 13.02.2020

Dzisiaj wybraliśmy sie do Multikina, które na ten dzień zamieniło się w sale teatralną. mieliśmy przyjemność obejrzenia spektaklu pt. "Przygody Wilka i Zająca" w wykonaniu aktorów wrocławskiego teatru. Ta zabawna historia bardzo nam się spodobała.

 

Urodziny Jadzi 12.02.2020

Dzisiaj gościliśmy na urodzinach Jadzi. Nasza koleżanka skończyła właśnie 4 lata. Z tej okazji złożyliśmy jej serdeczne życzenia, wręczyliśmy prezenty i zaśpiewaliśmy gromkie sto lat.  Staraliśmy się, aby ten dzień był dla Niej wyjątkowy i pełen dobrej zabawy. Na zakończenie urodzinowej imprezy zajadaliśmy się pysznym tortem. Sto lat Jadwisiu.

 

Moja pierwsza wizyta w kinie 30.01.2020

Dzisiaj wybraliśmy się do Multikina na spotkanie pod hasłem moja pierwsza wizyta w kinie. Mieliśmy okazję zobaczyć jak wygląda kino od środka. Pani pokazała nam projektornie, opowiedziała o tym w jaki sposób nasze ulubione bajki pojawiają się na ekranie oraz o tym jak kilka lat temu wyglądały taśmy filmowe. Mieliśmy też okazje obserwować jak robi się pyszny popcorn, którego mogliśmy skosztować w czasie projekcji filmu "Basia".

 

Urodziny Michałka 28.01.2020

Dzisiaj swoje urodzinki świętował Michałek. Przyjęcie udało się wspaniale. Złożyliśmy naszemu koledze serdeczne życzenia, zaśpiewaliśmy głośne sto lat i mocno go uściskaliśmy. Oczywiście nie zabrakło też prezentów, ale najwięcej radości sprawiła nam wspólna zabawa, po której zajadaliśmy się pysznym tortem. Sto lat.

 

Dzień Babci i Dziadka 23.01.2020

Dzisiaj nasze przedszkole odwiedzili wyjątkowi goście, nasze ukochane babcie i wspaniali dziadziusiowie. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy przedstawienie, śpiewaliśmy piosenki i recytowaliśmy wierszyki. Nie zabrakło też prezentów, które sami wykonaliśmy oraz słodkiego poczęstunku. Wszystko udało się wspaniale. Mamy nadzieję, że sprawiliśmy naszym gościom wiele radości. Babciom i dziadkom życzymy wszystkiego najlepszego.

 

Przegląd kolęd i pastorałek 22.01.2020

Bardzo się cieszymy, że mogliśmy być gospodarzami XI edycji przeglądu kolęd i pastorałek   "Kolędnicy wędrownicy". Wzięły w nim udział nie tylko nasze przedszkolaki, ale również dzieci z zaprzyjaźnionego Przedszkola Prywatnego nr 18. Odważni wykonawcy pięknie zaśpiewali przygotowane specjalnie na tą okazję kolędy  pastorałki.  Dzieciaki siedzące na widowni też przyłączały się do wspólnego śpiewania i nagradzali występujących kolegów i  koleżanki gromkimi brawami. Bardo przyjemnie spędziliśmy wspólny czas. Dziękujemy wszystkim dzieciom biorącym udział w przeglądzie oraz nauczycielom, którzy ich do tego przygotowali. Do zobaczenia za rok.

 

Zajęcia teatralne 21.01.2020

Na dzisiejszych warsztatach teatralnych odgrywaliśmy scenę z "Czerwonego Kapturka". Jednak zanim zagraliśmy, odbył się casting na rolę Czerwonego Kapturka i Wilka. Kiedy już aktorzy zostali wybrani, zabraliśmy się do pracy. Narratorzy dzielnie czytali tekst, a pozostali dali z siebie wszystko. Tym razem uczyliśmy się wyrażać emocje poprzez taniec i odgrywanie ról.

 

Urodziny Kuby 20.01.2020

Dzisiaj swoje urodzinki świętował Kubuś. Przyjęcie udało się wspaniale. Złożyliśmy naszemu koledze serdeczne życzenia, zaśpiewaliśmy głośne sto lat i mocno go uściskaliśmy. Oczywiście nie zabrakło też prezentów, ale najwięcej radości sprawiła nam wspólna zabawa, po której zajadaliśmy się pysznym tortem. Życzymy wszystkiego najlepszego.

 

Urodziny Julka 16.01.2020

Dziś w przedszkolu był wyjątkowy dzień dla Juliana. Świętowaliśmy z Nim urodziny. Były tańce i wesoła zabawa. Oczywiście nie zabrakło szczerych życzeń i odśpiewania "sto lat". A tort był taki pyszny, że zjedliśmy go do ostatniego okruszka.

 

Basen 9.01.2020

Zakończył się pierwszy semestr zajęć nauki pływania. Nasze zuchy bardzo dzielnie sobie radzą i zrobiły duże postępy.  Zajęcia na basenie sprawiają nam dużo radości. Zobaczcie sami.

 

Spotkanie z krawcową 8.01.2020

Dziś nasze przedszkole odwiedziła pani krawcowa. Opowiedziała nam o swojej pracy, a także pokazała jak wygląda szycie na maszynie. Niektórzy z nas odważyli się spróbować tego trudnego zajęcia. Dowiedzieliśmy się również, na czym polega zawód projektanta i razem stworzyliśmy ciekawą kreację. Jednak najprzyjemniejsze było wykonanie prezentów dla Babci i Dziadka, ale to już nasza mała niespodzianka.

 

Urodziny Wiktora 8.01.2020

Dzisiaj swoje urodzinki świętował Wiktorek. Przyjęcie udało się wspaniale. Złożyliśmy naszemu koledze serdeczne życzenia, zaśpiewaliśmy głośne sto lat i mocno go uściskaliśmy. Oczywiście nie zabrakło też prezentów, ale najwięcej radości sprawiła nam wspólna zabawa, po której zajadaliśmy się pysznym tortem. Życzymy wszystkiego najlepszego.