Karta zgłoszeniowa

KONCEPCJA PRACY PRZEDSZKOLA

Nadrzędnym celem naszego przedszkola jest zapewnienie dzieciom bezpiecznych i optymalnych warunków dla prawidłowego rozwoju oraz wspieranie i kształtowanie aktywności wychowanków wobec otaczającego świata.

Jako przedszkole muzyczno-językowe wprowadzamy dzieci w szeroko pojęty świat muzyki oraz rozwijamy zdolności językowe poprzez zwiększoną ilość zajęć rytmiczno-muzycznych oraz języka angielskiego.

Witamy w nowym roku przedszkolnym. Czeka nas kolejny rok wspaniałej przygody. Zapraszamy wszystkie dzieci. Oto kilka rad na dobry początek.

Czytaj

Zostań naszym znajomym na

Dziękujemy za udział w głosowaniu na najlepsze przedszkole.

Wyniki

Propagujemy program „5 porcji dziennie” promując wśród dzieci dobre nawyki żywieniowe.

W naszym przedszkolu o zdrową i bezpieczną atmosferę dba oczyszczacz powietrza.

 

Zapraszamy serdecznie wszystkie maluszki

Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości 

Witamy w naszej galerii. Serdecznie zapraszamy do oglądnięcia zdjęć.

Urodziny Juleczki 3.08.2018

Dzisiaj gościliśmy na urodzinach Juleczki. Od samego rana towarzyszył nam dobry nastrój. Z radością złożyliśmy naszej koleżance serdeczne życzenia, mocno ją uściskaliśmy i wręczyliśmy prezent. Potem nadszedł czas wspólnej, szalonej zabawy. Bawiliśmy się wspaniale. Na zakończenie imprezy Julia zaprosiła nas na pyszny tort. Życzymy spełnienia najskrytszych marzeń.

 

Wesołe zabawy 3.08.2018

Dzisiaj całe przedpołudnie spędziliśmy na świeżym powietrzu. Chociaż za oknem upał, nam udało się znaleźć przyjemny cień. Graliśmy w piłkę, malowaliśmy kredą kolorowe obrazki, ćwiczyliśmy rzuty do celu, śpiewaliśmy i bawiliśmy się z chustą animacyjną.  Zabawa była wspaniała.

 

Eksperymenty

Wszystkie przedszkolaki uwielbiają eksperymenty. dlatego nasze przedszkole zamieniło się dzisiaj
w prawdziwe laboratorium.

 

Anikino 26.06.2018

Dzisiaj czekała na nas prawdziwa atrakcja. Wybraliśmy się do krainy zabaw dziecięcych "Anikino" na szaloną zabawę wśród labiryntów, zjeżdżalni i basenów z kulkami. Bawiliśmy się wspaniale. Zobaczcie sami.

 

Urodziny Zuzi 20.06.2018

Dzisiaj gościliśmy na 5 urodzinach Zuzi. Z radością złożyliśmy naszej koleżance serdeczne życzenia, mocno ją uściskaliśmy i wręczyliśmy prezent. Potem Zuzia zaprosiła nas do wspólnej, szalonej zabawy. Bawiliśmy się wspaniale. Na koniec przyjęcia czekał na nas pyszny kolorowy tort. Sto lat!

 

Dzień Mamy i Taty 18.06.2018

Dzisiaj naszych kochanych rodziców z okazji ich święta zaprosiliśmy na nasz zaczarowany statek i zabraliśmy w rejs do odległych krajów. Z wielkim przejęciem wyrecytowaliśmy wszystkie wiersze i zaśpiewaliśmy piosenki o tym jak bardzo kochamy naszych rodziców i jak dziękujemy im za wszystko co dla nas robią. Wszystkim rodzicom życzmy, aby zawsze mogli być dumni ze swoich wspaniałych pociech.  Dzisiaj miała też miejsce jeszcze jedna uroczystość. Z wielką dumą, ale też z łezką wzruszenia żegnaliśmy naszych kolejnych absolwentów, którzy we wrześniu przekroczą juz szkolne progi. Koledzy i koleżanki z grupy pożegnali przyszłych uczniów, a nasi dumni absolwenci otrzymali nagrody i dyplomy za wspólnie spędzone przedszkolne lata. Nie zabrakło wzruszeń i uścisków. Naszym straszakom serdecznie gratulujemy i życzymy wielu sukcesów. Drogim rodzicom dziękujemy za lata współpracy, zaufanie i wszystkie wspólnie przeżywane chwile.

 

Zawody sportowe 7.06.2018

Korzystając z pięknej słonecznej pogody, coraz więcej czasu spędzamy na powietrzu. Dzisiaj ciocie zorganizowały nam zawody sportowe. Oczywiście najważniejsza była dobra, wspólna zabawa. Wszystko udało się wspaniale. Wykazaliśmy sie wolą walki i sportowym zacięciem. Z zaangażowaniem wykonywaliśmy wszystkie ćwiczenia. To był bardzo udany, sportowy dzień.

 

Gimnastyka na powietrzu 25.05.2018

Dzisiaj postanowiliśmy skorzystać z pięknej pogody i przedpołudnie spędziliśmy na powietrzu. Czas upłynął nam na gimnastykowaniu się i wspólnej zabawie. to był bardzo przyjemny dzień.

 

Poznajemy Stany Zjednoczone 25.05.2018

Kolejnym krajem na naszej mapie "Podróży dookoła świata" były Stany Zjednoczone. Poznaliśmy wiele ciekawostek związanych z tym krajem. Obejrzeliśmy zdjęcia w książkach i albumach, oraz pamiątki jakie przyniosły ze sobą przedszkolaki. Maja i Adaś, którzy niedawno odwiedzili USA podzielili się z nami swoimi wrażeniami i pokazali nam wiele ciekawych pamiątek. A na podwieczorek zajadaliśmy  amerykański popcorn. To była naprawdę świetna zabawa.

 

Basen 24.05.2018

Dzisiaj odbyły się ostatnie w tym roku przedszkolnym zajęcia z nauki pływania. Nasze wspaniałe dzielne przedszkolaki zrobiły niesamowite postępy i naprawdę świetnie pływają.  Dziękujemy wszystkim instruktorom i mamy nadzieję, że spotkamy sie tuż po wakacjach, aby dalej doskonalić nasze umiejętności. Zobaczcie jak dobrze bawimy się na basenie.

 

Majsterkowanie 18.05.2018

Nasze dzielne przedszkolaki świetnie posługują sie narzędziami i są bardzo kreatywne. Mogliśmy się o tym przekonać podczas zajęć z majsterkowania.

 

Przegląd piosenki wiosennej 30.04.2018

W naszym przedszkolu gościliśmy dzisiaj koleżanki i kolegów z naszego oddziału na Felińskiego. W ostatnim dniu kwietnia zorganizowaliśmy sobie festiwal wiosennej piosenki pod hasłem " maszeruje wiosna". Okazało się, ze nasze przedszkolaki znają bardzo wiele wiosennych piosenek, które z ochotą prezentowały przed publicznością. Gratulujemy wszystkim uczestnikom, którzy zostali nagrodzeni nie tylko słodkim poczęstunkiem, ale także własnoręcznie wykonanymi wiosennymi medalami.

 

Festiwal tańca 25.04.2018

Dzisiaj nasze przedszkolaki wzięły udział w zorganizowanym przez Przedszkole Prywatne nr 18 Festiwalu Tańca Ludowego. Nasze reprezentacje zaprezentowały się tańcząc Poloneza i Krakowiaka. Występy udały się wspaniale. Wszyscy tancerze pomimo tremy dali z siebie wszystko.  Tancerzom gratulujemy, a organizatorom dziękujemy za zaproszenie.

 

Spacer po Krakowie 13.04.2018

Dzisiaj najstarsze przedszkolaki wybrały się na spacer po Krakowie w towarzystwie przewodnika, którym była mama jednej z naszych koleżanek z przedszkola, która na co dzień zajmuje się oprowadzaniem wycieczek po Krakowie. Pani przewodnik opowiedziała nam wiele bardzo ciekawych historii związanych z najsłynniejszymi zabytkami naszego pięknego miasta. Największą niespodzianką było dla nas miejsce, z którego wysłuchaliśmy hejnału mariackiego, a hejnalista pomachał nam z okna w wieży kościoła. Z zapartym tchem słuchaliśmy legend i historii o Krakowie. Pani przewodnik była zaskoczona jak dużo wiemy o naszym mieście. Na zakończenie naszego spaceru zajadaliśmy sie pysznymi obwarzankami. to był bardzo udany spacer.

 

Konkurs "Muzyczny Kraków" 13.04.2018

W tym tygodniu tematem naszych zajęć było nasze piękne miasto. przypomnieliśmy sobie wiele informacji związanych z Krakowem. Na zakończenie tygodnia wzięliśmy udział w konkursie piosenki o Krakowie pod hasłem "Muzyczny Kraków". Wszystkie przedszkolaki ubrane w tradycyjne ludowe stroje zaprezentowały się wspaniale. Znamy wiele pięknych krakowskich piosenek, które też wspólnie śpiewaliśmy. Sprawiło nam to wiele radości.

 

Plac zabaw 12.04.2018

Wiosna w rozkwicie, słońce pięknie świeci więc przedszkolaki coraz częściej spędzają czas na powietrzu. Zobaczcie jak świetnie bawiliśmy się na placu zabaw.

 

Teatrzyk 3.04.2018

Dzisiaj nasze przedszkole odwiedzili aktorzy teatru Pinokio z przedstawieniem "Zaczarowany las". Historia z ekologicznym morałem bardzo nam się podobała. Kolejny raz mieliśmy okazję przypomnieć sobie dlaczego warto dbać o przyrodę. Dziękujemy.

 

Śniadanie Wielkanocne 28.03.2018

Za kilka dni Święta Wielkanocne. Dzisiaj w naszym przedszkolu wspólnie zasiedliśmy do uroczystego śniadania. Podzieliliśmy się jajkiem życząc sobie wesołych świąt. Potem z apetytem zajadaliśmy sie świątecznymi przysmakami.  Życzymy wszystkim przedszkolakom i ich rodzinom spokojnych i radosnych Świąt.

 

Powitanie wiosny 23.03.2018

W tym tygodniu powitaliśmy nową porę roku. Dzisiaj wybraliśmy się na spacer, na którym pożegnaliśmy marzannę i śpiewaliśmy wiosenne piosenki przywołując do nas wiosnę. Do przedszkola wróciliśmy z kolorowym wiosennym gaikiem. Mamy nadzieję, że teraz wiosna rozkwitnie na dobre.

 

Majsterkowanie 23.03.2018

Na kolejnych zajęciach z majsterkowania nasi dzielni konstruktorzy wykonali swoje pierwsze telefony. Praca szła im bardzo sprawnie i bez problemu posługiwali sie narzędziami.  Ciekawe co będziemy robić następnym razem.

 

Urodziny Lesia 14.03.2018

Dzisiaj swoje urodziny świętował Lesio. Przez cały dzień towarzyszył nam dobry nastrój. Z uśmiechem na ustach złożyliśmy naszemu koledze serdeczne życzenia, wręczyliśmy prezent i mocno go uściskaliśmy. Wspólna, szalona zabawa udała się wspaniale. Potem zaśpiewaliśmy Lesiowi sto lat i zajadaliśmy się pysznym tortem. Życzymy spełnienia marzeń.

 

Dzień niemiecki 9.03.2018

Kolejnym krajem, jaki poznaliśmy w naszym cyklu "Podróże dookoła świata" były sąsiadujące z nami Niemcy. Podczas zajęć poznaliśmy różne ciekawostki o tym kraju, ale przede wszystkim świetnie się bawiliśmy. Budowaliśmy z klocków Bramę Brandenburską, utrwalaliśmy marki niemieckich samochodów i czytaliśmy baśnie braci Grimm. Ciekawe jaki kraj poznamy następnym razem!

 

Dzień kobiet 8.03.2018

Dzisiaj  w kalendarzu  święto wszystkich kobiet, tych małych i dużych. Z tej okazji chłopcy przygotowali dla koleżanek wiele niespodzianek. To był bardzo wesoły dzień. Życzymy wszystkim małym kobietkom wszystkiego najlepszego.

 

Zajęcia sportowe

Nasze przedszkolaki w tym roku uczestniczą aktynie  zajęciach sportowych, na których mają okazję poznać wiele dyscyplin i wiele sportowych przyborów. Dbając o swoją kondycję jednocześnie świetnie się bawią. Zobaczcie sami.

 

Olimpiada matematyczna 2.03.2018

Przez cały tydzień doskonaliliśmy nasze matematyczne umiejętności. Dzisiaj na zakończenie matematycznego tygodnia wzięliśmy udział w matematycznej olimpiadzie. Drużyna Kół i drużyna Kwadratów zmagała się ze sobą rozwiązując matematyczne łamigłówki. Przeliczaliśmy, dodawaliśmy, odejmowaliśmy, szukaliśmy matematycznych figur.  Walka była zacięta. Każda z drużyn chciała zwyciężyć. Po podliczeniu punktów okazało się, że jest remis. Każdy uczestnik otrzymał medal matematycznego mistrza. To była wspaniała zabawa.

 

Urodziny Patryka 2.03.2018

Dzisiaj swoje urodziny świętował Patryczek. Przez cały dzień towarzyszył nam dobry nastrój. Z uśmiechem na ustach złożyliśmy naszemu koledze serdeczne życzenia, wręczyliśmy prezent i mocno go uściskaliśmy. Wspólna, szalona zabawa udała się wspaniale. Potem zaśpiewaliśmy Patrykowi sto lat i zajadaliśmy się pysznym tortem. Życzymy spełnienia marzeń.

 

Urodziny Adasia 27.02.2018

Dzisiaj swoje urodziny świętował Adaś. Były życzenia, uściski, prezenty i głośne sto lat. Nie zabrakło też tradycyjnie wspólnej, wesołej zabawy. Ucieszyliśmy się bardzo, że mogliśmy wziąć udział w urodzinowym przyjęciu naszego kolegi, po którym zaprosił nas na pyszny tort.

 

Urodziny Oliwiera 12.02.2018

Dzisiaj wspólnie z Oliwerem świętowaliśmy jego urodzinki. Zabawa udała się wyśmienicie. Było głośne sto lat, życzenia, uściski i wspólna wesoła zabawa. Na koniec przyjęcia zajadaliśmy się słodziutkim tortem. Sto lat.

 

Bal 6.02.2018

Dzisiaj nasze przedszkole zamieniło się  sale balową.  w tym roku urządziliśmy sobie prawdziwy brazylijski karnawał. Tańczyliśmy w  rytm największych przebojów i ćwiczyliśmy kroki brazylijskiej samby. Prezentowaliśmy swoje balowe przebrania, braliśmy udział  tanecznych konkursach i wybraliśmy króla i królową balu. Zabawa udała się wspaniale.

 

Urodziny Kubusia

Dzisiaj swoje urodziny świętował Kubuś. Były życzenia, uściski, prezenty i głośne sto lat. Nie zabrakło też tradycyjnie wspólnej, wesołej zabawy. Ucieszyliśmy się bardzo, że mogliśmy wziąć udział w urodzinowym przyjęciu naszego kolegi, po którym Kuba zaprosił nas na pyszny tort.

 

Tata Anastazji czyta przedszkolakom 26.01.2018

Dzisiaj czytał dla nas tata Anastazji. Bardzo lubimy te czytelnicze spotkania. Bardzo dziękujemy za spotkanie i poświęcony czas.

 

Urodziny Anastazji 26.01.2018

Dzisiaj wspólnie z Anastazją świętowaliśmy jej  3 urodzinki. Zabawa udała się wyśmienicie. Było głośne sto lat, życzenia, uściski i wspólna wesoła zabawa. Na koniec przyjęcia zajadaliśmy się słodziutkim tortem. Sto lat.

 

Majsterkowanie 26.01.2018

Dzisiaj na kolejnych już zajęciach z majsterkowania robiliśmy drewniane laptopy. Coraz lepiej posługujemy się narzędziami, dlatego praca idzie nam już bardzo sprawnie.

 

Dzień babci i dziadka 24.01.2018

Dzisiaj do naszego przedszkola na zaproszenie wnucząt licznie przybyli ukochani Dziadkowie i Babcie. Wszystkie przedszkolaki z wielkim przejęciem oczekiwały na rozpoczęcie występów. Wzruszenie na twarzach Dziadków i Babć oraz gromkie oklaski były dla nas najlepszą nagrodą za kilka tygodni przygotowań i prób. Po występie wręczyliśmy Babciom i Dziadziusiom własnoręcznie przygotowane prezenty, mocno ich uściskaliśmy i zaprosiliśmy na słodki poczęstunek. Mamy nadzieję, że nasze przedstawienie dało im wiele radości. Babciom i Dziadkom z całego serca życzymy zdrowia, spełnienia marzeń i pociechy z wnucząt.

 

Rodzice Julki czytają przedszkolakom

Dzisiaj odwiedzili nas rodzice Julci i jej młodsza siostra, aby wziąć udział w naszej akcji "Rodzina czyta przedszkolakom". Tym razem czekało nas prawdziwe zaskoczenie, gdyż rodzice naszej koleżanki znaleźli nietypowy sposób na prezentację ptasiego radia. Czytali wiersz używając krótkofalówek. Gratulujemy oryginalnego pomysłu i dziękujemy za to spotkanie.

 

Urodziny Kubusia 19.01.2018

Dzisiaj swoje urodziny świętował Kubuś. Były życzenia, uściski, prezenty i głośne sto lat. Nie zabrakło też tradycyjnie wspólnej, wesołej zabawy. Ucieszyliśmy się bardzo, że mogliśmy wziąć udział w urodzinowym przyjęciu naszego kolegi, po którym Kuba zaprosił nas na pyszny tort.

 

Urodziny Juliana

Dzisiaj swoje urodziny świętował Julian. Były życzenia, uściski, prezenty i głośne sto lat. Nie zabrakło też tradycyjnie wspólnej, wesołej zabawy. Na koniec przyjęcia zajadaliśmy się słodziutkim tortem. Sto lat.

 

Urodziny Majeczki

Dzisiaj swoje urodziny świętowała Majeczka. Były życzenia, uściski, prezenty i głośne sto lat. Nie zabrakło też tradycyjnie wspólnej, wesołej zabawy. Ucieszyliśmy się bardzo, że mogliśmy wziąć udział w urodzinowym przyjęciu naszej koleżanki, po którym Maja zaprosiła nas na pyszny tort. Życzymy spełnienia marzeń.

 

Mama Michałka czyta przedszkolakom 11.01.2018

Kolejna osoba przyłączyła się do naszej akcji promującej czytelnictwo. Dziś czytała nam mama Michałka. Bardzo dziękujemy za poświęcony czas i zaangażowanie oraz słodki poczęstunek.

 

Teatrzyk 10.01.2018

Dzisiaj odwiedzili nas aktorzy teatru lalek z przedstawieniem "Kruszynka". Pełna humoru historia bardzo nam się spodobała. Mieliśmy tez okazję z bliska przyjrzeć sie teatralnym lalkom.

 

Urodziny Oli 4.01.2018

Dzisiaj swoje urodziny świętowała Ola. Były życzenia, uściski, prezenty i głośne sto lat. Nie zabrakło też tradycyjnie wspólnej, wesołej zabawy. Ucieszyliśmy się bardzo, że mogliśmy wziąć udział w urodzinowym przyjęciu naszej koleżanki, po którym Ola zaprosiła nas na pyszny tort.

 

Urodziny Kubusia

Dzisiaj swoje urodziny świętował Kubuś. Były życzenia, uściski, prezenty i głośne sto lat. Nie zabrakło też tradycyjnie wspólnej, wesołej zabawy. Ucieszyliśmy się bardzo, że mogliśmy wziąć udział w urodzinowym przyjęciu naszego kolegi, po którym Kuba zaprosił nas na pyszny tort.