Karta zgłoszeniowa

KONCEPCJA PRACY PRZEDSZKOLA

Nadrzędnym celem naszego przedszkola jest zapewnienie dzieciom bezpiecznych i optymalnych warunków dla prawidłowego rozwoju oraz wspieranie i kształtowanie aktywności wychowanków wobec otaczającego świata.

Jako przedszkole muzyczno-językowe wprowadzamy dzieci w szeroko pojęty świat muzyki oraz rozwijamy zdolności językowe poprzez zwiększoną ilość zajęć rytmiczno-muzycznych oraz języka angielskiego.

Witamy w nowym roku przedszkolnym. Czeka nas kolejny rok wspaniałej przygody. Zapraszamy wszystkie dzieci. Oto kilka rad na dobry początek.

Czytaj

Zostań naszym znajomym na

Dziękujemy za udział w głosowaniu na najlepsze przedszkole.

Wyniki

Propagujemy program „5 porcji dziennie” promując wśród dzieci dobre nawyki żywieniowe.

W naszym przedszkolu o zdrową i bezpieczną atmosferę dba oczyszczacz powietrza.

 

Zapraszamy serdecznie wszystkie maluszki

Naszą witrynę przegląda teraz 4 gości 

Witamy w naszej galerii. Serdecznie zapraszamy do oglądnięcia zdjęć.

Przedstawienie "Król Maciuś" 17.05.2019

Dzisiaj kolejny raz nasze przedszkole zamieniło się w teatr za sprawą wizyty aktorów z O! Teatru. Przedstawienie o mądrym królu Maciusiu, bardzo nam się podobało. Świetnie się bawiliśmy śledząc jego przygody i mogąc wziąć udział w tym przedstawieniu.

 

Ostatni basen 16.05.2019

Dzisiaj zakończyliśmy tegoroczne zajęcia nauki pływania. Podziękowaliśmy trenerom za wszystkie wspólne zajęcia i za to, że sprawili, że naprawdę  świetnie radzimy sobie w wodzie. Serdecznie gratulujemy wszystkim przedszkolakom, które dzielnie uczestniczyły w tych zajęciach.

 

Wiosenna łąka 9.05.2019

W tym tygodniu naszym tematem przewodnim jest wiosenna łąka. Dzisiaj ciocia Kasia przyniosła nam piękne polne rośliny, którym mogliśmy się przyjrzeć naprawdę z bliska. Oglądaliśmy je, wąchaliśmy, porównywaliśmy kolory. To było bardzo ciekawe doświadczenie.

 

Pokaz mody ekologicznej 30.04.2019

Podsumowaniem zajęć na temat ekologii było zaproszenie dzieci i rodziców do udziału w konkursie na najciekawszy strój wykonany z materiałów nadających się do recyklingu. Kreatywność uczestników konkursu okazała się ogromna i w pokazie mody ekologicznej dzieciaki zaprezentowały naprawdę fantastyczne stroje. Serdecznie dziękujemy za wspólną zabawę i gratulujemy pomysłowości.

 

Urodziny Adasia 26.04.2019

Dzisiaj swoje urodziny świętował Adaś. Złożyliśmy mu serdeczne życzenia i zaśpiewaliśmy głośne sto lat, a po wspólnej, szalonej zabawie zajadaliśmy się pysznym tortem. Życzymy spełnia marzeń.

 

Olimpiada ekologiczna 26.04.2019

W tym tygodniu rozmawialiśmy o ekologii. Dowiedzieliśmy się co możemy zrobić, żeby nasze otoczenie było czystsze i piękniejsze. Podsumowaniem  tego tematu była olimpiada ekologiczna, podczas której dwie drużyny mogły sprawdzić swoją wiedzę na temat ochrony przyrody. Rywalizacja sprawiła nam wiele radości, a prawdziwą nagrodą są zdobyte przez nas wiadomości.

 

Mali ogrodnicy 25.04.2019

Niedawno rozmawialiśmy o wiośnie w ogrodzie. Postanowiliśmy zabawić się w ogrodników i sami zasialiśmy roślinki. Teraz będziemy je pielęgnować  i obserwować jak rosną.

 

Anikino 24.04.2019

Dzisiaj młodsze przedszkolaki odwiedziły krainę dziecięcych zabaw "Anikino".  Zabawa udała się wspaniale. Nasze zwinne dzieciaki z łatwością wspinały się na drabinki, huśtały na linach i zjeżały z wysokich zjeżdżalni do basenu pełnego kulek.

 

Warsztaty lalkowe 18.04.2019

Dzisiaj po raz kolejny w tym roku odwiedzili nas aktorzy teatru O!rety. tym razem  zaprosili nas do udziału w warsztatach, na których mogliśmy zobaczyć z bliska lalki, które grają w przedstawieniach teatralnych. Mieliśmy okazję spróbować swoich sił i odgrywać różne scenki z użyciem kukiełek, pacynek i marionetek. To było bardo ciekawe doświadczenie.

 

Wielkanocne śniadanie 17.04.2019

Tuż przed świętami Wielkanocnymi zgromadziliśmy się przy wspólnym stole, aby zjeść tradycyjne śniadanie. Dzieląc się jajkiem życzyliśmy sobie radosnych i rodzinnych Świąt.

 

Przedstawienie w szkole muzycznej 5.04.2019

Dzisiaj na zaproszenie uczniów ze szkoły muzycznej wybraliśmy sie na przygotowane przez nich przedstawienie "Kopciuszek".  Muzyczno - taneczne przedstawienie bardzo nam się podobało. Gratulujemy młodym aktorom.

 

Zajęcia otwarte 2.04.2019

Dzisiaj do naszego przedszkola zaprosiliśmy naszych rodziców, aby mogli zobaczyć jak na co dzień uczymy się i bawimy. Bardzo dziękujemy rodzicom, którzy znaleźli czas, aby nas odwiedzić.

 

Wiosenny bal 21.03.2019

W kalendarzu nareszcie pierwszy dzień wiosny. Do naszego przedszkola też zawitała dzisiaj ta radosna pora roku. Przedszkolaki w wiosennych, kolorowych przebraniach podczas wspólnej zabawy okazywały radość z jej nadejścia. Wspólne świętowanie udało się wspaniale. Witaj wiosno!

 

Urodziny Lesia

Dzisiaj swoje urodziny świętował Lesio. Złożyliśmy mu serdeczne życzenia i zaśpiewaliśmy głośne sto lat, a po wspólnej, szalonej zabawie zajadaliśmy się pysznym tortem. Życzymy spełnia marzeń.

 

Dzień otwartych koszar 22.03.2019

Dzisiaj na zaproszenie żołnierzy z 16 batalionu powietrznodesantowego wybraliśmy się do jednostki wojskowej na dzień otwartych koszar. Czekało tam na nas bardzo wiele atrakcji. Na samym początku wzięliśmy udział w uroczystym rozpoczęciu uroczystości, oglądaliśmy defiladę oraz emocjonujący pokaz wyszkolenia wojskowego. Później mieliśmy okazje zobaczyć z bliska wojskowy sprzęt i przekonać się jak żołnierze przygotowują się do skoków ze spadochronem. Oglądaliśmy też z bliska wóz strażacki i policyjny. Mieliśmy okazję oddać kilka strzałów do celu, a na zakończenie naszej wizyty pokonaliśmy tor przeszkód. To był bardzo emocjonujący dzień.

 

Dzień kobiet 8.03.2019

Dzisiaj w kalendarzu święto wszystkich kobiet, tych dużych i tych małych. Z tej okazji nasi chłopcy przygotowali dla wszystkich dziewczynek kolorowe makaronowe korale. Uczciliśmy ten dzień także wspólną zabawą i tańcami w rytm ulubionych przebojów. Nasz kolega Adaś przygotował też dla wszystkich koleżanek słodką niespodziankę. Wszystkim kobietom życzymy wiele radości i uśmiechu w każdy dzień roku.

 

Urodziny Adasia 5.03.2019

Dzisiaj swoje urodziny świętował Adaś. Złożyliśmy mu serdeczne życzenia i zaśpiewaliśmy głośne sto lat, a po wspólnej, szalonej zabawie zajadaliśmy się pysznym tortem. Życzymy spełnia marzeń.

 

Urodziny Patryczka 4.03.2019

Dzisiaj swoje urodziny świętował Patryk. Z radością wzięliśmy udział w jego przyjęciu. Była wspólna zabawa i tańce oraz serdeczne życzenia, głośne sto lat i pyszny tort. Wszystkiego najlepszego.

 

Zajęcia sportowe w szkole 103 27.02.2019

Na zaproszenie szkoły podstawowej nr 103 na osiedlu Kolorowym przedszkolaki wybrały się, aby zobaczyć szkołę i wziąć udział w zajęciach sportowych na sali gimnastycznej.  Zajęcia pod okiem nauczyciela wychowania fizycznego były bardzo ciekawe i wyczerpujące. Mogliśmy wykazać się swoimi sportowymi umiejętnościami. Poradziliśmy sobie doskonale i wykonaliśmy wszystkie ćwiczenia.

 

Zajęcia teatralne 18.02.2019

Dzisiaj wybraliśmy się do Centrum Kultury im. Norwida w Krakowie na zajęcia z cyklu "magia teatru". Podczas dzisiejszych warsztatów wcieliliśmy się w postaci z pięknej bajki "królowa śniegu". Dowiedzieliśmy się przy tym na czym polega praca aktorów w teatrze. Sprawiło nam to wiele radości. Ciąg dalszy nastąpi...

Dzisiaj wybraliśmy się do Centrum Kultury im. Norwida w Krakowie na zajęcia z cyklu "magia teatru".

Podczas dzisiejszych warsztatów wcieliliśmy się w postaci z pięknej bajki "królowa śniegu".  Dowiedzieliśmy się przy tym na czym polega praca aktorów w teatrze. Sprawiło nam to wiele radości. Ciąg dalszy nastąpi...
 

Przedszkolny teatrzyk 18.02.2019

Podczas gdy nasze starszaki wybrały się na zajęcia teatralne, my zamieniliśmy nasza przedszkolną salę w prawdziwy teatrzyk. Wspaniale się bawiliśmy zarówno w roli aktorów jak i widzów. Bardzo podobały nam sie wszystkie bajki wymyślane przez bardzo pomysłowych kolegów i koleżanki.

 

Bal 15.02.2019

W karnawale czas na bale. Na tą okazje nasze przedszkole zamieniło się w prawdziwy królewski dwór. Licznie przybyły królewny i księżniczki, a także królowie i rycerze. Zabawa udała się wspaniale. Były tańce, pokaz karnawałowych przebrań, wybór króla i królowej balu, bańki mydlane, a na zakończenie czekoladowa fontanna.

 

Walentynki 14.02.2019

W walentynki bardzo miło spędziliśmy razem czas. Były słodkości i uściski. Przypomnieliśmy sobie o tym, że przyjaźń, miłość i wzajemna dobroć są bardzo ważne w życiu. Bardzo dziękujemy Robertowi i Patrykowi za poczęstowanie nas pysznymi piernikowymi sercami.

 

Urodziny Oliwiera 14.02.2019

Dzisiaj swoje urodziny świętował Oliwier. Złożyliśmy mu serdeczne życzenia i zaśpiewaliśmy głośne sto lat, a po wspólnej, szalonej zabawie zajadaliśmy się pysznym tortem. Życzymy spełnia marzeń.

 

Urodziny Kubusia

Dzisiaj na swoje urodzinowe przyjęcie zaprosił nas Kuba. Były życzenia, uściski, prezenty i głośne sto lat. Nie zabrakło też szalonej tanecznej zabawy i oczywiście słodkiego tortu. Wszystkiego najlepszego.

 

Przedstawienie 12.02.2019

Dzisiaj wybraliśmy się do Państwowej Szkoły Muzycznej na przedstawienie pt. "Bałwany chcą odmiany". Zabawna historia, pełna muzyki i tańca bardzo nam się podobała.

 

Dzień babci i dziadka 4.02.2019

Na zaproszenie wnuków i wnuczek do przedszkola przybyli dzisiaj wyjątkowi goście. Babcie i Dziadziusiowie odwiedzili nasze przedszkole, żeby obejrzeć przygotowane przez małych aktorów przedstawienie z okazji ich święta. Wszystko udało się wspaniale. Nie zabrakło wzruszeń i uśmiechu. Dziękujemy za liczne przybycie. Życzymy wszystkim babciom i dziadziusiom spełnienia marzeń i pociechy ze wspaniałych wnucząt.

 

Przegląd kolęd i pastorałek 29.01.2019

Dzisiaj w naszym przedszkolu odbyła się  X edycja przeglądu kolęd i pastorałek "Kolędnicy wędrownicy". Wzięły w nim udział przedszkolaki ze wszystkich naszych oddziałów oraz
z zaprzyjaźnionego przedszkola prywatnego nr 18. Wszyscy uczestnicy przeglądu z wielkim zaangażowaniem zaśpiewali przygotowane kolędy. Zasłużyli na ogromne brawa. na wszystkich młodych wykonawców czekały dyplomy  i nagrody oraz słodki poczęstunek. Gratulujemy i zapraszamy za rok do wspólnego kolędowania.

 

Festiwal teatrów dla dzieci 23.01.2019

W czasie ferii zimowych na nasze przedszkolaki czekała miła niespodzianka. wybraliśmy się do Nowohuckiego Centrum Kultury na przedstawienie pt. " Szewczyk Dratewka". Pełna humoru opowieść bardzo nam sie podobała.

 

Urodziny Kubusia 18.01.2019

Dzisiaj swoje urodziny świętował Kubuś. Złożyliśmy mu serdeczne życzenia i zaśpiewaliśmy głośne sto lat, a po wspólnej, szalonej zabawie zajadaliśmy się pysznym tortem. Życzymy spełnia marzeń.

 

Urodziny Jadzi 17.01.2019

Dzisiaj na swoje urodzinowe przyjęcie zaprosiła nas Jadwisia. Były życzenia, uściski, prezenty i głośne sto lat. Nie zabrakło też szalonej tanecznej zabawy i oczywiście słodkiego tortu. Wszystkiego najlepszego.

 

Dzień gier planszowych 16.01.2019

Dzisiaj w naszym przedszkolu zorganizowaliśmy dzień gier planszowych. Nasze przedszkolaki przyniosły z domu swoje ulubione gry. Wspaniale się bawiliśmy, a przy okazji nauczyliśmy się, że nie zawsze się wygrywa. To był bardzo wesoły dzień.

 

Urodziny Majeczki 11.01.2019

Dzisiaj byliśmy zaproszeni na przyjecie urodzinowe naszej koleżanki Majeczki. Zabawa udała się wspaniale. Nie zabrakło życzeń, uścisków, prezentów i gromkiego sto lat. Życzymy spełnienia marzeń.

 

Urodziny Juliana 7.01.2019

Dzisiaj swoje urodziny świętował Julian. Złożyliśmy mu serdeczne życzenia i zaśpiewaliśmy głośne sto lat, a po wspólnej, szalonej zabawie zajadaliśmy się pysznym tortem. Życzymy spełnia marzeń.

 

Urodziny Oli 4.01.2019

Dzisiaj na swoje urodzinowe przyjęcie zaprosiła nas Oleńka. Były życzenia, uściski, prezenty i głośne sto lat. nie zabrakło też szalonej tanecznej zabawy i oczywiście słodkiego tortu. Wszystkiego najlepszego.