Karta zgłoszeniowa

KONCEPCJA PRACY PRZEDSZKOLA

Nadrzędnym celem naszego przedszkola jest zapewnienie dzieciom bezpiecznych i optymalnych warunków dla prawidłowego rozwoju oraz wspieranie i kształtowanie aktywności wychowanków wobec otaczającego świata.

Jako przedszkole muzyczno-językowe wprowadzamy dzieci w szeroko pojęty świat muzyki oraz rozwijamy zdolności językowe poprzez zwiększoną ilość zajęć rytmiczno-muzycznych oraz języka angielskiego.

Witamy w nowym roku przedszkolnym. Czeka nas kolejny rok wspaniałej przygody. Zapraszamy wszystkie dzieci. Oto kilka rad na dobry początek.

Czytaj

Zostań naszym znajomym na

Propagujemy program „5 porcji dziennie” promując wśród dzieci dobre nawyki żywieniowe.

W naszym przedszkolu o zdrową i bezpieczną atmosferę dba oczyszczacz powietrza.

 

Zapraszamy serdecznie wszystkie maluszki

Naszą witrynę przegląda teraz 5 gości 

Witamy w naszej galerii. Serdecznie zapraszamy do oglądnięcia zdjęć.

Zwiedzanie podziemi rynku 12.09.2019

Dzisiaj wybraliśmy się na zwiedzanie podziemi rynku w Krakowie. Pani przewodnik przekazała nam wiele ciekawych informacji na temat  historii naszego miasta oraz życia Krakowian w czasach średniowiecznych. Przy okazji wizyty na rynku mieliśmy okazję podziwiać piękne zabytki naszego miasta oraz skosztować pysznych obwarzanków.

 

Teatrzyk "Wesołe przedszkole" 12.09.2019

Dzisiaj odwiedził nasze przedszkole teatr lalek z przestawieniem "wesołe przedszkole". Zabawna historia przypomniała nam o tym, co robić, aby być zdrowym oraz najważniejsze zasady bezpieczeństwa.

 

Urodziny Kamila 9.09.2019

Dzisiaj gościliśmy na urodzinach Kamila. Przyjęcie udało się wspaniale. Złożyliśmy naszemu koledze serdeczne życzenia, wręczyliśmy prezent i mocno go  uściskaliśmy. Wiele radości sprawiła nam wspólna zabawa i tańce, a na koniec zajadaliśmy się pysznym tortem. Życzymy spełnienia marzeń.

 

Pierwsze chwile 4.09.2019

Rozpoczął się kolejny rok w przedszkolu. Pierwszy tydzień wypełniły nam wspólne zabawy, zajęcia i spacery. Szczególnie gorąco witamy dzieciaki, które w tym roku dołączyły do naszej wesołej gromadki. Wszystkim przedszkolakom życzymy wspaniałych chwil spędzonych w przedszkolu.

 

Urodziny Haneczki 30.08.2019

Dzisiaj gościliśmy na urodzinach Haneczki. Przyjęcie udało się wspaniale. Złożyliśmy naszej koleżance serdeczne życzenia, wręczyliśmy prezent i mocno ją uściskaliśmy. Wiele radości sprawiła nam wspólna zabawa i tańce, a na koniec zajadaliśmy się pysznym tortem. Życzymy spełnienia marzeń.

 

Spacer do parku Reduta 30.08.2019

W ostatni dzień wakacji wybraliśmy się do parku reduta na spacer po ścieżce edukacyjnej. Podczas tego spaceru dowiedzieliśmy się jak ważnym elementem przyrody jest tzw. martwe drewno. Mieliśmy też czas, aby pobawić się wspólnie na świeżym powietrzu, a największą radość sprawiły nam huśtawki. Z pewnością jeszcze nie raz odwiedzimy ten park.

 

Urodziny Jasia 13.08.2019

Dzisiaj gościliśmy na urodzinach Jasia. Przyjęcie udało się wspaniale. Złożyliśmy naszemu koledze serdeczne życzenia, wręczyliśmy prezent i mocno go  uściskaliśmy. Wiele radości sprawiła nam wspólna zabawa i tańce, a na koniec zajadaliśmy się pysznym tortem. Życzymy spełnienia marzeń.

 

Urodziny Martynki 7.08.2019

Dzisiaj świętowaliśmy razem z Martynką jej 7 urodziny. Była wspólna zabawa, tańce, uściski i serdeczne życzenia. Na zakończenie zajadaliśmy się pysznym torcikiem. Życzymy Martynce wiele radości i samych sukcesów w szkole.

 

Urodziny Julki 6.08.2019

Dzisiaj gościliśmy na urodzinach Juleczki. Tradycyjnie nie zabrakło uścisków, prezentów, serdecznych życzeń oraz gromkiego sto lat. Po wspólnych tańcach czekał na nas pyszny tort. Życzymy spełnienia marzeń.

 

Urodziny Roberta 1.08.2019

Dzisiaj na swoje urodzinki zaprosił nas Robercik. Przyjęcie udało się wspaniale. Złożyliśmy naszemu koledze serdeczne życzenia, wręczyliśmy prezent i mocno go  uściskaliśmy.  Wiele radości sprawiła nam wspólna zabawa i tańce, a na koniec zajadaliśmy się pysznym tortem.

 

Urodziny Tadzia 5.07.2019

Dzisiaj na swoje urodzinki zaprosił na Tadzio. Przyjęcie udało się wspaniale. Złożyliśmy naszemu koledze serdeczne życzenia, wręczyliśmy prezent i mocno go  uściskaliśmy.  Wiele radości sprawiła nam wspólna zabawa i tańce, a na koniec zajadaliśmy się pysznym tortem.

 

Rabkoland 3.07.2019

Z okazji rozpoczęcia wakacji wybraliśmy się dzisiaj na całodzienną wycieczkę do wesołego miasteczka Rabkoland. Czekało tam na nas wiele atrakcji - karuzele, huśtawki, gabinet luster, młyńskie koło i wiele innych. Zabawa udała się wspaniale i pełni pozytywnych wrażeń wróciliśmy do domów.

 

Urodziny Zuzi 1.07.2019

Dzisiaj gościliśmy na urodzinach Zuzi. Tradycyjnie nie zabrakło uścisków, prezentów, serdecznych życzeń oraz gromkiego sto lat. Po wspólnych tańcach i zabawie czekał na nas pyszny tort. Życzymy spełnienia marzeń.

 

Urodziny Adasia 28.06.2019

Dzisiaj gościliśmy na urodzinach Adasia. Przyjęcie udało się wspaniale. Złożyliśmy naszemu koledze serdeczne życzenia, wręczyliśmy prezent i mocno go  uściskaliśmy.  Wiele radości sprawiła nam wspólna zabawa i tańce, a na koniec zajadaliśmy się pysznym tortem. Życzymy spełnienia marzeń.

 

Plac zabaw 25.06.2019

Lato w pełni, więc coraz więcej czasu spędzamy na świeżym powietrzu. Dzisiaj wybraliśmy się na plac zabaw.

 

Zakończenie karate 28.06.2019

To były już ostatnie w tym roku przedszkolnym zajęcia z karate. Na zakończenie Pan Krzysztof, który ćwiczył z nami cały rok wręczył nam bardzo fajne prezenty. Każdy otrzymał swoje imię zapisane w języku japońskim. Dziękujemy i do zobaczenia po wakacjach.

 

Wycieczka do osady młynarskiej 26.06.2019

Dzisiaj przedszkolaki wybrały się na wycieczkę do osady młynarskiej Boroniówka. Mieliśmy okazję zwiedzić  stary młyn, który uruchamiany jest kołem wodnym i zobaczyć z bliska jak z ziaren powstaje mąka. Poznaliśmy też proces powstawania chleba "od ziarenka do bochenka". Największą atrakcją było jednak samodzielne przygotowywanie pysznej, słodkiej chałki.

 

Policja wodna 10.06.2019

Zbliżają sie wakacje więc dzisiaj do naszego przedszkola przybyli policjanci z komisariatu wodnego. Opowiedzieli nam o swojej pracy, ale przede wszystkim przypomnieli nam najważniejsze zasady bezpieczeństwa obowiązujące podczas wypoczynku i zabawy nad wodą. Dzięki temu spotkaniu nasze wakacyjne przygody na pewno będą bezpieczne.

 

Pokaz tańca 19.06.2019

Dzisiaj odbyły się ostanie zajęcia taneczne w tym roku.  Z tej okazji zaprosiliśmy naszych najbliższych na specjalny pokaz, podczas którego zaprezentowaliśmy swoje taneczne umiejętności. Każdy tancerz i tancerka otrzymał dyplom i gratulacja od Pana Kamila, który nauczył nas bardzo wielu różnych tańców.

 

Pożegnanie starszaków 19.06.2019

Zbliża się koniec roku przedszkolnego.  Dla naszych najstarszych przedszkolaków niedługo zabrzmi szkolny dzwonek. Dzisiaj dzieci, które od września idą do szkoły otrzymały nagrody i dyplomy ukończenia przedszkola.  Dodatkową atrakcją dla grupy starszaków było wyjście na pyszne lody. Serdecznie gratulujemy naszym wspaniałym absolwentom i życzymy im wielu sukcesów w nauce i wspaniałych chwil spędzonych w szkole.

 

Urodziny Filipa 17.06.2019

Dzisiaj gościliśmy na urodzinach Filipa. Przyjęcie udało się wspaniale. Złożyliśmy naszemu koledze serdeczne życzenia, wręczyliśmy prezent i mocno go  uściskaliśmy.  Wiele radości sprawiła nam wspólna zabawa i tańce, a na koniec zajadaliśmy się pysznym tortem. Życzymy Filipowi spełnienia marzeń.

 

Urodziny Piotrusia

Dzisiaj gościliśmy na urodzinach Piotrusia. Przyjęcie udało się wspaniale. Złożyliśmy naszemu koledze serdeczne życzenia, wręczyliśmy prezent i mocno go uściskaliśmy.  Wiele radości sprawiła nam wspólna zabawa i tańce, a na koniec zajadaliśmy się pysznym tortem. Życzymy spełnienia marzeń.

 

Chińskie pismo

W tym tygodniu wiele dowiedzieliśmy się o życiu dzieci z rożnych stron świata. dzisiaj ćwiczyliśmy pisanie chińskich liter. Okazało się , że nie jest to takie proste jak mogłoby się wydawać.

 

Zakończenie zajęć sportowych 4.06.2019

Dzisiaj trener, który przez tren rok przychodził do nas na zajęcia sportowe, odwiedził nas, aby pogratulować małym sportowcom  i wręczyć im dyplomy za wspólne podejmowanie sportowych wyzwań.

 

Dzień Mamy i Taty 3.06.2019

Dzisiaj świętowaliśmy dzień Mamy  i Taty. Z wielkim przejęciem zaprezentowaliśmy przygotowywane przez ostatnie tygodnie przedstawienie. Tym razem zaprosiliśmy rodziców do wspólnej podróży po Polsce. Mimo małej tremy wszystko udało się wspaniale. Dziękujemy rodzicom za przybycie i za wszystko co dla nas robią każdego dnia.  Kochamy Was.

 

Dzień dziecka 31.05.2019

Już jutro w kalendarzu dzień najważniejszych ludzie na świecie - dzień dziecka. Z tej okazji w przedszkolu urządziliśmy dyskotekę. Przyszliśmy do przedszkola w kolorowych przebraniach i w rytm naszych ulubionych przebojów tańczyliśmy , braliśmy udział w zabawach i konkursach.  Nie zabrakło tez upominków dla wszystkich dzieciaków. To był naprawdę szalony dzień dziecka.

 

Urodziny Patryka 29.05.2019

Dzisiaj gościliśmy na urodzinach Patryka. Tradycyjnie nie zabrakło uścisków, prezentów, serdecznych życzeń oraz gromkiego sto lat. Po wspólnych tańcach czekał na nas pyszny tort. Życzymy spełnienia marzeń.

 

Urodziny Oli 28.05.2019

Dzisiaj swoje urodziny świętowała Ola. Złożyliśmy jej serdeczne życzenia i zaśpiewaliśmy głośne sto lat, a po wspólnej, szalonej zabawie zajadaliśmy się pysznym tortem. Życzymy spełnia marzeń.

 

Urodziny Klaudii 24.05.2019

Dzisiaj gościliśmy na urodzinach Klaudii. Przyjęcie udało się wspaniale. Złożyliśmy naszej koleżance serdeczne życzenia, wręczyliśmy prezent i mocno ją  uściskaliśmy.  Wiele radości sprawiła nam wspólna zabawa i tańce, a na koniec zajadaliśmy się pysznym tortem. Życzymy Klaudii spełnienia marzeń.

 

Przedstawienie "Król Maciuś" 17.05.2019

Dzisiaj kolejny raz nasze przedszkole zamieniło się w teatr za sprawą wizyty aktorów z O! Teatru. Przedstawienie o mądrym królu Maciusiu, bardzo nam się podobało. Świetnie się bawiliśmy śledząc jego przygody i mogąc wziąć udział w tym przedstawieniu.

 

Ostatni basen 16.05.2019

Dzisiaj zakończyliśmy tegoroczne zajęcia nauki pływania. Podziękowaliśmy trenerom za wszystkie wspólne zajęcia i za to, że sprawili, że naprawdę  świetnie radzimy sobie w wodzie. Serdecznie gratulujemy wszystkim przedszkolakom, które dzielnie uczestniczyły w tych zajęciach.

 

Wiosenna łąka 9.05.2019

W tym tygodniu naszym tematem przewodnim jest wiosenna łąka. Dzisiaj ciocia Kasia przyniosła nam piękne polne rośliny, którym mogliśmy się przyjrzeć naprawdę z bliska. Oglądaliśmy je, wąchaliśmy, porównywaliśmy kolory. To było bardzo ciekawe doświadczenie.

 

Pokaz mody ekologicznej 30.04.2019

Podsumowaniem zajęć na temat ekologii było zaproszenie dzieci i rodziców do udziału w konkursie na najciekawszy strój wykonany z materiałów nadających się do recyklingu. Kreatywność uczestników konkursu okazała się ogromna i w pokazie mody ekologicznej dzieciaki zaprezentowały naprawdę fantastyczne stroje. Serdecznie dziękujemy za wspólną zabawę i gratulujemy pomysłowości.

 

Urodziny Adasia 26.04.2019

Dzisiaj swoje urodziny świętował Adaś. Złożyliśmy mu serdeczne życzenia i zaśpiewaliśmy głośne sto lat, a po wspólnej, szalonej zabawie zajadaliśmy się pysznym tortem. Życzymy spełnia marzeń.

 

Olimpiada ekologiczna 26.04.2019

W tym tygodniu rozmawialiśmy o ekologii. Dowiedzieliśmy się co możemy zrobić, żeby nasze otoczenie było czystsze i piękniejsze. Podsumowaniem  tego tematu była olimpiada ekologiczna, podczas której dwie drużyny mogły sprawdzić swoją wiedzę na temat ochrony przyrody. Rywalizacja sprawiła nam wiele radości, a prawdziwą nagrodą są zdobyte przez nas wiadomości.

 

Mali ogrodnicy 25.04.2019

Niedawno rozmawialiśmy o wiośnie w ogrodzie. Postanowiliśmy zabawić się w ogrodników i sami zasialiśmy roślinki. Teraz będziemy je pielęgnować  i obserwować jak rosną.

 

Anikino 24.04.2019

Dzisiaj młodsze przedszkolaki odwiedziły krainę dziecięcych zabaw "Anikino".  Zabawa udała się wspaniale. Nasze zwinne dzieciaki z łatwością wspinały się na drabinki, huśtały na linach i zjeżały z wysokich zjeżdżalni do basenu pełnego kulek.

 

Warsztaty lalkowe 18.04.2019

Dzisiaj po raz kolejny w tym roku odwiedzili nas aktorzy teatru O!rety. tym razem  zaprosili nas do udziału w warsztatach, na których mogliśmy zobaczyć z bliska lalki, które grają w przedstawieniach teatralnych. Mieliśmy okazję spróbować swoich sił i odgrywać różne scenki z użyciem kukiełek, pacynek i marionetek. To było bardo ciekawe doświadczenie.

 

Wielkanocne śniadanie 17.04.2019

Tuż przed świętami Wielkanocnymi zgromadziliśmy się przy wspólnym stole, aby zjeść tradycyjne śniadanie. Dzieląc się jajkiem życzyliśmy sobie radosnych i rodzinnych Świąt.

 

Przedstawienie w szkole muzycznej 5.04.2019

Dzisiaj na zaproszenie uczniów ze szkoły muzycznej wybraliśmy sie na przygotowane przez nich przedstawienie "Kopciuszek".  Muzyczno - taneczne przedstawienie bardzo nam się podobało. Gratulujemy młodym aktorom.

 

Zajęcia otwarte 2.04.2019

Dzisiaj do naszego przedszkola zaprosiliśmy naszych rodziców, aby mogli zobaczyć jak na co dzień uczymy się i bawimy. Bardzo dziękujemy rodzicom, którzy znaleźli czas, aby nas odwiedzić.

 

Wiosenny bal 21.03.2019

W kalendarzu nareszcie pierwszy dzień wiosny. Do naszego przedszkola też zawitała dzisiaj ta radosna pora roku. Przedszkolaki w wiosennych, kolorowych przebraniach podczas wspólnej zabawy okazywały radość z jej nadejścia. Wspólne świętowanie udało się wspaniale. Witaj wiosno!

 

Urodziny Lesia

Dzisiaj swoje urodziny świętował Lesio. Złożyliśmy mu serdeczne życzenia i zaśpiewaliśmy głośne sto lat, a po wspólnej, szalonej zabawie zajadaliśmy się pysznym tortem. Życzymy spełnia marzeń.

 

Dzień otwartych koszar 22.03.2019

Dzisiaj na zaproszenie żołnierzy z 16 batalionu powietrznodesantowego wybraliśmy się do jednostki wojskowej na dzień otwartych koszar. Czekało tam na nas bardzo wiele atrakcji. Na samym początku wzięliśmy udział w uroczystym rozpoczęciu uroczystości, oglądaliśmy defiladę oraz emocjonujący pokaz wyszkolenia wojskowego. Później mieliśmy okazje zobaczyć z bliska wojskowy sprzęt i przekonać się jak żołnierze przygotowują się do skoków ze spadochronem. Oglądaliśmy też z bliska wóz strażacki i policyjny. Mieliśmy okazję oddać kilka strzałów do celu, a na zakończenie naszej wizyty pokonaliśmy tor przeszkód. To był bardzo emocjonujący dzień.

 

Dzień kobiet 8.03.2019

Dzisiaj w kalendarzu święto wszystkich kobiet, tych dużych i tych małych. Z tej okazji nasi chłopcy przygotowali dla wszystkich dziewczynek kolorowe makaronowe korale. Uczciliśmy ten dzień także wspólną zabawą i tańcami w rytm ulubionych przebojów. Nasz kolega Adaś przygotował też dla wszystkich koleżanek słodką niespodziankę. Wszystkim kobietom życzymy wiele radości i uśmiechu w każdy dzień roku.

 

Urodziny Adasia 5.03.2019

Dzisiaj swoje urodziny świętował Adaś. Złożyliśmy mu serdeczne życzenia i zaśpiewaliśmy głośne sto lat, a po wspólnej, szalonej zabawie zajadaliśmy się pysznym tortem. Życzymy spełnia marzeń.

 

Urodziny Patryczka 4.03.2019

Dzisiaj swoje urodziny świętował Patryk. Z radością wzięliśmy udział w jego przyjęciu. Była wspólna zabawa i tańce oraz serdeczne życzenia, głośne sto lat i pyszny tort. Wszystkiego najlepszego.

 

Zajęcia sportowe w szkole 103 27.02.2019

Na zaproszenie szkoły podstawowej nr 103 na osiedlu Kolorowym przedszkolaki wybrały się, aby zobaczyć szkołę i wziąć udział w zajęciach sportowych na sali gimnastycznej.  Zajęcia pod okiem nauczyciela wychowania fizycznego były bardzo ciekawe i wyczerpujące. Mogliśmy wykazać się swoimi sportowymi umiejętnościami. Poradziliśmy sobie doskonale i wykonaliśmy wszystkie ćwiczenia.

 

Zajęcia teatralne 18.02.2019

Dzisiaj wybraliśmy się do Centrum Kultury im. Norwida w Krakowie na zajęcia z cyklu "magia teatru". Podczas dzisiejszych warsztatów wcieliliśmy się w postaci z pięknej bajki "królowa śniegu". Dowiedzieliśmy się przy tym na czym polega praca aktorów w teatrze. Sprawiło nam to wiele radości. Ciąg dalszy nastąpi...

Dzisiaj wybraliśmy się do Centrum Kultury im. Norwida w Krakowie na zajęcia z cyklu "magia teatru".

Podczas dzisiejszych warsztatów wcieliliśmy się w postaci z pięknej bajki "królowa śniegu".  Dowiedzieliśmy się przy tym na czym polega praca aktorów w teatrze. Sprawiło nam to wiele radości. Ciąg dalszy nastąpi...
 

Przedszkolny teatrzyk 18.02.2019

Podczas gdy nasze starszaki wybrały się na zajęcia teatralne, my zamieniliśmy nasza przedszkolną salę w prawdziwy teatrzyk. Wspaniale się bawiliśmy zarówno w roli aktorów jak i widzów. Bardzo podobały nam sie wszystkie bajki wymyślane przez bardzo pomysłowych kolegów i koleżanki.

 

Bal 15.02.2019

W karnawale czas na bale. Na tą okazje nasze przedszkole zamieniło się w prawdziwy królewski dwór. Licznie przybyły królewny i księżniczki, a także królowie i rycerze. Zabawa udała się wspaniale. Były tańce, pokaz karnawałowych przebrań, wybór króla i królowej balu, bańki mydlane, a na zakończenie czekoladowa fontanna.

 

Walentynki 14.02.2019

W walentynki bardzo miło spędziliśmy razem czas. Były słodkości i uściski. Przypomnieliśmy sobie o tym, że przyjaźń, miłość i wzajemna dobroć są bardzo ważne w życiu. Bardzo dziękujemy Robertowi i Patrykowi za poczęstowanie nas pysznymi piernikowymi sercami.

 

Urodziny Oliwiera 14.02.2019

Dzisiaj swoje urodziny świętował Oliwier. Złożyliśmy mu serdeczne życzenia i zaśpiewaliśmy głośne sto lat, a po wspólnej, szalonej zabawie zajadaliśmy się pysznym tortem. Życzymy spełnia marzeń.

 

Urodziny Kubusia

Dzisiaj na swoje urodzinowe przyjęcie zaprosił nas Kuba. Były życzenia, uściski, prezenty i głośne sto lat. Nie zabrakło też szalonej tanecznej zabawy i oczywiście słodkiego tortu. Wszystkiego najlepszego.

 

Przedstawienie 12.02.2019

Dzisiaj wybraliśmy się do Państwowej Szkoły Muzycznej na przedstawienie pt. "Bałwany chcą odmiany". Zabawna historia, pełna muzyki i tańca bardzo nam się podobała.

 

Dzień babci i dziadka 4.02.2019

Na zaproszenie wnuków i wnuczek do przedszkola przybyli dzisiaj wyjątkowi goście. Babcie i Dziadziusiowie odwiedzili nasze przedszkole, żeby obejrzeć przygotowane przez małych aktorów przedstawienie z okazji ich święta. Wszystko udało się wspaniale. Nie zabrakło wzruszeń i uśmiechu. Dziękujemy za liczne przybycie. Życzymy wszystkim babciom i dziadziusiom spełnienia marzeń i pociechy ze wspaniałych wnucząt.

 

Przegląd kolęd i pastorałek 29.01.2019

Dzisiaj w naszym przedszkolu odbyła się  X edycja przeglądu kolęd i pastorałek "Kolędnicy wędrownicy". Wzięły w nim udział przedszkolaki ze wszystkich naszych oddziałów oraz
z zaprzyjaźnionego przedszkola prywatnego nr 18. Wszyscy uczestnicy przeglądu z wielkim zaangażowaniem zaśpiewali przygotowane kolędy. Zasłużyli na ogromne brawa. na wszystkich młodych wykonawców czekały dyplomy  i nagrody oraz słodki poczęstunek. Gratulujemy i zapraszamy za rok do wspólnego kolędowania.

 

Festiwal teatrów dla dzieci 23.01.2019

W czasie ferii zimowych na nasze przedszkolaki czekała miła niespodzianka. wybraliśmy się do Nowohuckiego Centrum Kultury na przedstawienie pt. " Szewczyk Dratewka". Pełna humoru opowieść bardzo nam sie podobała.

 

Urodziny Kubusia 18.01.2019

Dzisiaj swoje urodziny świętował Kubuś. Złożyliśmy mu serdeczne życzenia i zaśpiewaliśmy głośne sto lat, a po wspólnej, szalonej zabawie zajadaliśmy się pysznym tortem. Życzymy spełnia marzeń.

 

Urodziny Jadzi 17.01.2019

Dzisiaj na swoje urodzinowe przyjęcie zaprosiła nas Jadwisia. Były życzenia, uściski, prezenty i głośne sto lat. Nie zabrakło też szalonej tanecznej zabawy i oczywiście słodkiego tortu. Wszystkiego najlepszego.

 

Dzień gier planszowych 16.01.2019

Dzisiaj w naszym przedszkolu zorganizowaliśmy dzień gier planszowych. Nasze przedszkolaki przyniosły z domu swoje ulubione gry. Wspaniale się bawiliśmy, a przy okazji nauczyliśmy się, że nie zawsze się wygrywa. To był bardzo wesoły dzień.

 

Urodziny Majeczki 11.01.2019

Dzisiaj byliśmy zaproszeni na przyjecie urodzinowe naszej koleżanki Majeczki. Zabawa udała się wspaniale. Nie zabrakło życzeń, uścisków, prezentów i gromkiego sto lat. Życzymy spełnienia marzeń.

 

Urodziny Juliana 7.01.2019

Dzisiaj swoje urodziny świętował Julian. Złożyliśmy mu serdeczne życzenia i zaśpiewaliśmy głośne sto lat, a po wspólnej, szalonej zabawie zajadaliśmy się pysznym tortem. Życzymy spełnia marzeń.

 

Urodziny Oli 4.01.2019

Dzisiaj na swoje urodzinowe przyjęcie zaprosiła nas Oleńka. Były życzenia, uściski, prezenty i głośne sto lat. nie zabrakło też szalonej tanecznej zabawy i oczywiście słodkiego tortu. Wszystkiego najlepszego.