Karta zgłoszeniowa

KONCEPCJA PRACY PRZEDSZKOLA

Nadrzędnym celem naszego przedszkola jest zapewnienie dzieciom bezpiecznych i optymalnych warunków dla prawidłowego rozwoju oraz wspieranie i kształtowanie aktywności wychowanków wobec otaczającego świata.

Jako przedszkole muzyczno-językowe wprowadzamy dzieci w szeroko pojęty świat muzyki oraz rozwijamy zdolności językowe poprzez zwiększoną ilość zajęć rytmiczno-muzycznych oraz języka angielskiego.

Witamy w nowym roku przedszkolnym. Czeka nas kolejny rok wspaniałej przygody. Zapraszamy wszystkie dzieci. Oto kilka rad na dobry początek.

Czytaj

Zostań naszym znajomym na

Propagujemy program „5 porcji dziennie” promując wśród dzieci dobre nawyki żywieniowe.

W naszym przedszkolu o zdrową i bezpieczną atmosferę dba oczyszczacz powietrza.

 

Zapraszamy serdecznie wszystkie maluszki

Naszą witrynę przegląda teraz 13 gości 

Witamy w naszej galerii. Serdecznie zapraszamy do oglądnięcia zdjęć.

Witaminki 4.10.2019

Warzywno - owocowy tydzień obfitował nie tylko w witaminy i rozmowy o zdrowym odżywianiu, ale i świetną zabawę.  Poznawaliśmy różne owoce i warzywa za pomocą smaku, węchu i dotyku. Przygotowaliśmy  też samodzielnie sałatkę owocową. Każdy z nas przyniósł pyszne owoce i po umyciu ich przez ciocie, przystąpiliśmy do pracy. Krojenie wcale nie było takie proste, jak się nam początkowo wydawało. Kiedy już skończyliśmy, połączyliśmy wszystkie składniki, wymieszaliśmy i ze smakiem zjedliśmy samodzielnie przygotowany podwieczorek. To była prawdziwa frajda.

 

Straż miejska 2.10.2019

Dzisiejszego dnia nasze przedszkole odwiedził funkcjonariusz straży miejskiej. Na wstępie przypomnieliśmy sobie o zasadach bezpiecznego poruszania się jako pieszy oraz podstawowe zasady ruchu drogowego. Nie mogliśmy się doczekać, kiedy będziemy mogli zamienić się w kierowców i uczestników ruchu drogowego. To była wspaniała, ale i pouczająca zabawa.

 

Dzień chłopaka 30.09.2019

Nowy tydzień zaczęliśmy od świętowania "dnia chłopaka". Wszyscy chłopcy dostali od koleżanek wykonane przez nie odświętne muszki. Najfajniejsze były wspólne tańce i zabawy do muzyki.

 

Zajęcia pokazowe - tańce 25.09.2019

Dzisiaj wzięliśmy udział w pokazowych zajęciach z tańca. Pani instruktorka nauczyła nas bardzo fajnego energicznego układu. Bardzo nam się podobały te zajęcia. Chętnie nauczymy się nowych tańców.

 

Dzień przedszkolaka 20.09.2019

20 września przypada ogólnopolski "dzień przedszkolaka". Z tej okazji przyszliśmy do przedszkola w przebraniach i wzięliśmy udział w super zabawie tanecznej. Było też malowanie twarzy oraz przedszkolne kino z pysznym popcornem, a na zakończenie każdy dostał kolorowy balonik. To był bardzo radosny dzień.

 

Dzień kropki 17.09.2019

Dzisiaj w przedszkolu świętowaliśmy "dzień kropki". Ciocia zaczęła od opowiedzenia nam co było inspiracją do zapoczątkowania tego święta i poznaliśmy historię o małej Vashti i jej nauczycielce, która pomogła dziewczynce uwierzyć w swoje możliwości. Następnie każdy z nas zamienił się w małego artystę. Tworzyliśmy kropki według własnego pomysłu. Malowaliśmy farbami, wyklejaliśmy, jak tylko poniosła nas fantazja.

 

Bezpieczny przedszkolak 13.09.2019

W tym tygodniu rozmawialiśmy o bezpieczeństwie. Wiemy już jak bezpiecznie poruszać się po drodze, jak  bezpiecznie zachowywać się w różnych sytuacjach. Na zakończenie tygodnia ciocie zorganizowały quiz, żebyśmy mogli sprawdzić nasze wiadomości.

 

Zajęcia pokazowe - rytmika 12.09.2019

Dzisiaj odbyły się pierwsze w tym roku zajęcia z rytmiki. Zabawy przy muzyce zawsze sprawiają nam wiele radości.

 

Zwiedzanie podziemi rynku 12.09.2019

Dzisiaj wybraliśmy się na zwiedzanie podziemi rynku w Krakowie. Pani przewodnik przekazała nam wiele ciekawych informacji na temat  historii naszego miasta oraz życia Krakowian w czasach średniowiecznych. Przy okazji wizyty na rynku mieliśmy okazję podziwiać piękne zabytki naszego miasta oraz skosztować pysznych obwarzanków.

 

Teatrzyk "Wesołe przedszkole" 12.09.2019

Dzisiaj odwiedził nasze przedszkole teatr lalek z przestawieniem "wesołe przedszkole". Zabawna historia przypomniała nam o tym, co robić, aby być zdrowym oraz najważniejsze zasady bezpieczeństwa.