Karta zgłoszeniowa

KONCEPCJA PRACY PRZEDSZKOLA

Nadrzędnym celem naszego przedszkola jest zapewnienie dzieciom bezpiecznych i optymalnych warunków dla prawidłowego rozwoju oraz wspieranie i kształtowanie aktywności wychowanków wobec otaczającego świata.

Jako przedszkole muzyczno-językowe wprowadzamy dzieci w szeroko pojęty świat muzyki oraz rozwijamy zdolności językowe poprzez zwiększoną ilość zajęć rytmiczno-muzycznych oraz języka angielskiego.

Witamy w nowym roku przedszkolnym. Czeka nas kolejny rok wspaniałej przygody. Zapraszamy wszystkie dzieci. Oto kilka rad na dobry początek.

Czytaj

Zostań naszym znajomym na

Dziękujemy za udział w głosowaniu na najlepsze przedszkole.

Wyniki

Propagujemy program „5 porcji dziennie” promując wśród dzieci dobre nawyki żywieniowe.

W naszym przedszkolu o zdrową i bezpieczną atmosferę dba oczyszczacz powietrza.

 

Zapraszamy serdecznie wszystkie maluszki

Naszą witrynę przegląda teraz 39 gości 

Witamy w naszej galerii. Serdecznie zapraszamy do oglądnięcia zdjęć.

Urodziny Juleczki 3.08.2018

Dzisiaj gościliśmy na urodzinach Juleczki. Od samego rana towarzyszył nam dobry nastrój. Z radością złożyliśmy naszej koleżance serdeczne życzenia, mocno ją uściskaliśmy i wręczyliśmy prezent. Potem nadszedł czas wspólnej, szalonej zabawy. Bawiliśmy się wspaniale. Na zakończenie imprezy Julia zaprosiła nas na pyszny tort. Życzymy spełnienia najskrytszych marzeń.

 

Wesołe zabawy 3.08.2018

Dzisiaj całe przedpołudnie spędziliśmy na świeżym powietrzu. Chociaż za oknem upał, nam udało się znaleźć przyjemny cień. Graliśmy w piłkę, malowaliśmy kredą kolorowe obrazki, ćwiczyliśmy rzuty do celu, śpiewaliśmy i bawiliśmy się z chustą animacyjną.  Zabawa była wspaniała.

 

Eksperymenty

Wszystkie przedszkolaki uwielbiają eksperymenty. dlatego nasze przedszkole zamieniło się dzisiaj
w prawdziwe laboratorium.

 

Anikino 26.06.2018

Dzisiaj czekała na nas prawdziwa atrakcja. Wybraliśmy się do krainy zabaw dziecięcych "Anikino" na szaloną zabawę wśród labiryntów, zjeżdżalni i basenów z kulkami. Bawiliśmy się wspaniale. Zobaczcie sami.

 

Urodziny Zuzi 20.06.2018

Dzisiaj gościliśmy na 5 urodzinach Zuzi. Z radością złożyliśmy naszej koleżance serdeczne życzenia, mocno ją uściskaliśmy i wręczyliśmy prezent. Potem Zuzia zaprosiła nas do wspólnej, szalonej zabawy. Bawiliśmy się wspaniale. Na koniec przyjęcia czekał na nas pyszny kolorowy tort. Sto lat!

 

Dzień Mamy i Taty 18.06.2018

Dzisiaj naszych kochanych rodziców z okazji ich święta zaprosiliśmy na nasz zaczarowany statek i zabraliśmy w rejs do odległych krajów. Z wielkim przejęciem wyrecytowaliśmy wszystkie wiersze i zaśpiewaliśmy piosenki o tym jak bardzo kochamy naszych rodziców i jak dziękujemy im za wszystko co dla nas robią. Wszystkim rodzicom życzmy, aby zawsze mogli być dumni ze swoich wspaniałych pociech.  Dzisiaj miała też miejsce jeszcze jedna uroczystość. Z wielką dumą, ale też z łezką wzruszenia żegnaliśmy naszych kolejnych absolwentów, którzy we wrześniu przekroczą juz szkolne progi. Koledzy i koleżanki z grupy pożegnali przyszłych uczniów, a nasi dumni absolwenci otrzymali nagrody i dyplomy za wspólnie spędzone przedszkolne lata. Nie zabrakło wzruszeń i uścisków. Naszym straszakom serdecznie gratulujemy i życzymy wielu sukcesów. Drogim rodzicom dziękujemy za lata współpracy, zaufanie i wszystkie wspólnie przeżywane chwile.

 

Zawody sportowe 7.06.2018

Korzystając z pięknej słonecznej pogody, coraz więcej czasu spędzamy na powietrzu. Dzisiaj ciocie zorganizowały nam zawody sportowe. Oczywiście najważniejsza była dobra, wspólna zabawa. Wszystko udało się wspaniale. Wykazaliśmy sie wolą walki i sportowym zacięciem. Z zaangażowaniem wykonywaliśmy wszystkie ćwiczenia. To był bardzo udany, sportowy dzień.

 

Gimnastyka na powietrzu 25.05.2018

Dzisiaj postanowiliśmy skorzystać z pięknej pogody i przedpołudnie spędziliśmy na powietrzu. Czas upłynął nam na gimnastykowaniu się i wspólnej zabawie. to był bardzo przyjemny dzień.

 

Poznajemy Stany Zjednoczone 25.05.2018

Kolejnym krajem na naszej mapie "Podróży dookoła świata" były Stany Zjednoczone. Poznaliśmy wiele ciekawostek związanych z tym krajem. Obejrzeliśmy zdjęcia w książkach i albumach, oraz pamiątki jakie przyniosły ze sobą przedszkolaki. Maja i Adaś, którzy niedawno odwiedzili USA podzielili się z nami swoimi wrażeniami i pokazali nam wiele ciekawych pamiątek. A na podwieczorek zajadaliśmy  amerykański popcorn. To była naprawdę świetna zabawa.

 

Basen 24.05.2018

Dzisiaj odbyły się ostatnie w tym roku przedszkolnym zajęcia z nauki pływania. Nasze wspaniałe dzielne przedszkolaki zrobiły niesamowite postępy i naprawdę świetnie pływają.  Dziękujemy wszystkim instruktorom i mamy nadzieję, że spotkamy sie tuż po wakacjach, aby dalej doskonalić nasze umiejętności. Zobaczcie jak dobrze bawimy się na basenie.