Karta zgłoszeniowa

KONCEPCJA PRACY PRZEDSZKOLA

Nadrzędnym celem naszego przedszkola jest zapewnienie dzieciom bezpiecznych i optymalnych warunków dla prawidłowego rozwoju oraz wspieranie i kształtowanie aktywności wychowanków wobec otaczającego świata.

Jako przedszkole muzyczno-językowe wprowadzamy dzieci w szeroko pojęty świat muzyki oraz rozwijamy zdolności językowe poprzez zwiększoną ilość zajęć rytmiczno-muzycznych oraz języka angielskiego.

Witamy w nowym roku przedszkolnym. Czeka nas kolejny rok wspaniałej przygody. Zapraszamy wszystkie dzieci. Oto kilka rad na dobry początek.

Czytaj

Zostań naszym znajomym na

Dziękujemy za udział w głosowaniu na najlepsze przedszkole.

Wyniki

Propagujemy program „5 porcji dziennie” promując wśród dzieci dobre nawyki żywieniowe.

W naszym przedszkolu o zdrową i bezpieczną atmosferę dba oczyszczacz powietrza.

 

Zapraszamy serdecznie wszystkie maluszki

Naszą witrynę przegląda teraz 14 gości 

Witamy w naszej galerii. Serdecznie zapraszamy do oglądnięcia zdjęć.

Zakończenie zajęć sportowych 4.06.2019

Dzisiaj trener, który przez tren rok przychodził do nas na zajęcia sportowe, odwiedził nas, aby pogratulować małym sportowcom  i wręczyć im dyplomy za wspólne podejmowanie sportowych wyzwań.

 

Dzień Mamy i Taty 3.06.2019

Dzisiaj świętowaliśmy dzień Mamy  i Taty. Z wielkim przejęciem zaprezentowaliśmy przygotowywane przez ostatnie tygodnie przedstawienie. Tym razem zaprosiliśmy rodziców do wspólnej podróży po Polsce. Mimo małej tremy wszystko udało się wspaniale. Dziękujemy rodzicom za przybycie i za wszystko co dla nas robią każdego dnia.  Kochamy Was.

 

Dzień dziecka 31.05.2019

Już jutro w kalendarzu dzień najważniejszych ludzie na świecie - dzień dziecka. Z tej okazji w przedszkolu urządziliśmy dyskotekę. Przyszliśmy do przedszkola w kolorowych przebraniach i w rytm naszych ulubionych przebojów tańczyliśmy , braliśmy udział w zabawach i konkursach.  Nie zabrakło tez upominków dla wszystkich dzieciaków. To był naprawdę szalony dzień dziecka.

 

Urodziny Patryka 29.05.2019

Dzisiaj gościliśmy na urodzinach Patryka. Tradycyjnie nie zabrakło uścisków, prezentów, serdecznych życzeń oraz gromkiego sto lat. Po wspólnych tańcach czekał na nas pyszny tort. Życzymy spełnienia marzeń.

 

Urodziny Oli 28.05.2019

Dzisiaj swoje urodziny świętowała Ola. Złożyliśmy jej serdeczne życzenia i zaśpiewaliśmy głośne sto lat, a po wspólnej, szalonej zabawie zajadaliśmy się pysznym tortem. Życzymy spełnia marzeń.

 

Urodziny Klaudii 24.05.2019

Dzisiaj gościliśmy na urodzinach Klaudii. Przyjęcie udało się wspaniale. Złożyliśmy naszej koleżance serdeczne życzenia, wręczyliśmy prezent i mocno ją  uściskaliśmy.  Wiele radości sprawiła nam wspólna zabawa i tańce, a na koniec zajadaliśmy się pysznym tortem. Życzymy Klaudii spełnienia marzeń.

 

Przedstawienie "Król Maciuś" 17.05.2019

Dzisiaj kolejny raz nasze przedszkole zamieniło się w teatr za sprawą wizyty aktorów z O! Teatru. Przedstawienie o mądrym królu Maciusiu, bardzo nam się podobało. Świetnie się bawiliśmy śledząc jego przygody i mogąc wziąć udział w tym przedstawieniu.

 

Ostatni basen 16.05.2019

Dzisiaj zakończyliśmy tegoroczne zajęcia nauki pływania. Podziękowaliśmy trenerom za wszystkie wspólne zajęcia i za to, że sprawili, że naprawdę  świetnie radzimy sobie w wodzie. Serdecznie gratulujemy wszystkim przedszkolakom, które dzielnie uczestniczyły w tych zajęciach.

 

Wiosenna łąka 9.05.2019

W tym tygodniu naszym tematem przewodnim jest wiosenna łąka. Dzisiaj ciocia Kasia przyniosła nam piękne polne rośliny, którym mogliśmy się przyjrzeć naprawdę z bliska. Oglądaliśmy je, wąchaliśmy, porównywaliśmy kolory. To było bardzo ciekawe doświadczenie.

 

Pokaz mody ekologicznej 30.04.2019

Podsumowaniem zajęć na temat ekologii było zaproszenie dzieci i rodziców do udziału w konkursie na najciekawszy strój wykonany z materiałów nadających się do recyklingu. Kreatywność uczestników konkursu okazała się ogromna i w pokazie mody ekologicznej dzieciaki zaprezentowały naprawdę fantastyczne stroje. Serdecznie dziękujemy za wspólną zabawę i gratulujemy pomysłowości.