Karta zgłoszeniowa

KONCEPCJA PRACY PRZEDSZKOLA

Nadrzędnym celem naszego przedszkola jest zapewnienie dzieciom bezpiecznych i optymalnych warunków dla prawidłowego rozwoju oraz wspieranie i kształtowanie aktywności wychowanków wobec otaczającego świata.

Jako przedszkole muzyczno-językowe wprowadzamy dzieci w szeroko pojęty świat muzyki oraz rozwijamy zdolności językowe poprzez zwiększoną ilość zajęć rytmiczno-muzycznych oraz języka angielskiego.

Witamy w nowym roku przedszkolnym. Czeka nas kolejny rok wspaniałej przygody. Zapraszamy wszystkie dzieci. Oto kilka rad na dobry początek.

Czytaj

Zostań naszym znajomym na

Dziękujemy za udział w głosowaniu na najlepsze przedszkole.

Wyniki

Propagujemy program „5 porcji dziennie” promując wśród dzieci dobre nawyki żywieniowe.

W naszym przedszkolu o zdrową i bezpieczną atmosferę dba oczyszczacz powietrza.

 

Zapraszamy serdecznie wszystkie maluszki

Naszą witrynę przegląda teraz 46 gości 

Witamy w naszej galerii. Serdecznie zapraszamy do oglądnięcia zdjęć.

Gimnastyka na powietrzu 25.05.2018

Dzisiaj postanowiliśmy skorzystać z pięknej pogody i przedpołudnie spędziliśmy na powietrzu. Czas upłynął nam na gimnastykowaniu się i wspólnej zabawie. to był bardzo przyjemny dzień.

 

Poznajemy Stany Zjednoczone 25.05.2018

Kolejnym krajem na naszej mapie "Podróży dookoła świata" były Stany Zjednoczone. Poznaliśmy wiele ciekawostek związanych z tym krajem. Obejrzeliśmy zdjęcia w książkach i albumach, oraz pamiątki jakie przyniosły ze sobą przedszkolaki. Maja i Adaś, którzy niedawno odwiedzili USA podzielili się z nami swoimi wrażeniami i pokazali nam wiele ciekawych pamiątek. A na podwieczorek zajadaliśmy  amerykański popcorn. To była naprawdę świetna zabawa.

 

Basen 24.05.2018

Dzisiaj odbyły się ostatnie w tym roku przedszkolnym zajęcia z nauki pływania. Nasze wspaniałe dzielne przedszkolaki zrobiły niesamowite postępy i naprawdę świetnie pływają.  Dziękujemy wszystkim instruktorom i mamy nadzieję, że spotkamy sie tuż po wakacjach, aby dalej doskonalić nasze umiejętności. Zobaczcie jak dobrze bawimy się na basenie.

 

Majsterkowanie 18.05.2018

Nasze dzielne przedszkolaki świetnie posługują sie narzędziami i są bardzo kreatywne. Mogliśmy się o tym przekonać podczas zajęć z majsterkowania.

 

Przegląd piosenki wiosennej 30.04.2018

W naszym przedszkolu gościliśmy dzisiaj koleżanki i kolegów z naszego oddziału na Felińskiego. W ostatnim dniu kwietnia zorganizowaliśmy sobie festiwal wiosennej piosenki pod hasłem " maszeruje wiosna". Okazało się, ze nasze przedszkolaki znają bardzo wiele wiosennych piosenek, które z ochotą prezentowały przed publicznością. Gratulujemy wszystkim uczestnikom, którzy zostali nagrodzeni nie tylko słodkim poczęstunkiem, ale także własnoręcznie wykonanymi wiosennymi medalami.

 

Festiwal tańca 25.04.2018

Dzisiaj nasze przedszkolaki wzięły udział w zorganizowanym przez Przedszkole Prywatne nr 18 Festiwalu Tańca Ludowego. Nasze reprezentacje zaprezentowały się tańcząc Poloneza i Krakowiaka. Występy udały się wspaniale. Wszyscy tancerze pomimo tremy dali z siebie wszystko.  Tancerzom gratulujemy, a organizatorom dziękujemy za zaproszenie.

 

Spacer po Krakowie 13.04.2018

Dzisiaj najstarsze przedszkolaki wybrały się na spacer po Krakowie w towarzystwie przewodnika, którym była mama jednej z naszych koleżanek z przedszkola, która na co dzień zajmuje się oprowadzaniem wycieczek po Krakowie. Pani przewodnik opowiedziała nam wiele bardzo ciekawych historii związanych z najsłynniejszymi zabytkami naszego pięknego miasta. Największą niespodzianką było dla nas miejsce, z którego wysłuchaliśmy hejnału mariackiego, a hejnalista pomachał nam z okna w wieży kościoła. Z zapartym tchem słuchaliśmy legend i historii o Krakowie. Pani przewodnik była zaskoczona jak dużo wiemy o naszym mieście. Na zakończenie naszego spaceru zajadaliśmy sie pysznymi obwarzankami. to był bardzo udany spacer.

 

Konkurs "Muzyczny Kraków" 13.04.2018

W tym tygodniu tematem naszych zajęć było nasze piękne miasto. przypomnieliśmy sobie wiele informacji związanych z Krakowem. Na zakończenie tygodnia wzięliśmy udział w konkursie piosenki o Krakowie pod hasłem "Muzyczny Kraków". Wszystkie przedszkolaki ubrane w tradycyjne ludowe stroje zaprezentowały się wspaniale. Znamy wiele pięknych krakowskich piosenek, które też wspólnie śpiewaliśmy. Sprawiło nam to wiele radości.

 

Plac zabaw 12.04.2018

Wiosna w rozkwicie, słońce pięknie świeci więc przedszkolaki coraz częściej spędzają czas na powietrzu. Zobaczcie jak świetnie bawiliśmy się na placu zabaw.

 

Teatrzyk 3.04.2018

Dzisiaj nasze przedszkole odwiedzili aktorzy teatru Pinokio z przedstawieniem "Zaczarowany las". Historia z ekologicznym morałem bardzo nam się podobała. Kolejny raz mieliśmy okazję przypomnieć sobie dlaczego warto dbać o przyrodę. Dziękujemy.