Karta zgłoszeniowa

KONCEPCJA PRACY PRZEDSZKOLA

Nadrzędnym celem naszego przedszkola jest zapewnienie dzieciom bezpiecznych i optymalnych warunków dla prawidłowego rozwoju oraz wspieranie i kształtowanie aktywności wychowanków wobec otaczającego świata.

Jako przedszkole muzyczno-językowe wprowadzamy dzieci w szeroko pojęty świat muzyki oraz rozwijamy zdolności językowe poprzez zwiększoną ilość zajęć rytmiczno-muzycznych oraz języka angielskiego.

Witamy w nowym roku przedszkolnym. Czeka nas kolejny rok wspaniałej przygody. Zapraszamy wszystkie dzieci. Oto kilka rad na dobry początek.

Czytaj

Zostań naszym znajomym na

Dziękujemy za udział w głosowaniu na najlepsze przedszkole.

Wyniki

Propagujemy program „5 porcji dziennie” promując wśród dzieci dobre nawyki żywieniowe.

W naszym przedszkolu o zdrową i bezpieczną atmosferę dba oczyszczacz powietrza.

 

Zapraszamy serdecznie wszystkie maluszki

Naszą witrynę przegląda teraz 9 gości 

Witamy w naszej galerii. Serdecznie zapraszamy do oglądnięcia zdjęć.

Tata Kuby czyta przedszkolakom

Do naszej akcji Rodzina czyta dzieciom dołączają kolejne osoby. Tym razem czytał dla nas tata Kubusia. Bardzo dziękujemy za poświęcony czas i wspaniałe spotkanie z wierszem.

 

Majsterkowanie 29.10.2017

Dzisiaj nasze przedszkole znowu zamieniło się w warsztat. Młodzi majsterkowicze z wielkim zapałem przestąpili do pracy. Młotki i gwoździe poszły w ruch, a efektem tej pracy była zabawka manipulacyjna.

 

Dzień chiński 20.10.2017

Pierwsze w tym roku szkolnym zajęcia z cyklu "Podróże dookoła świata" to dzień chiński. Poznaliśmy wiele ciekawostek na temat tego kraju, obejrzeliśmy zdjęcia przedstawiające charakterystyczne dla niego miejsca i zwyczaje. Ćwiczyliśmy jedzenie pałeczkami i malowanie chińskich znaków. Mieliśmy okazję obejrzeć tradycyjny strój chiński zaprezentowany przez naszego kolegę Pawełka. Stworzyliśmy głowę chińskiego smoka, którą wykorzystaliśmy w zabawie a na koniec graliśmy w grę planszową Chińczyk. To był bardzo ciekawy dzień.

 

Babcia Oli czyta przedszkolakom 20.10.2017

Do naszej akcji Rodzina czyta dzieciom dołączają kolejne osoby i są to nie tylko rodzice. Tym razem czytała dla nas babcia Oli. Bardzo dziękujemy za poświęcony czas i wspaniałe spotkanie z wierszem.

 

Urodziny Alicji

Dzisiaj swoje urodziny świętowała Alusia. Były życzenia, uściski, prezenty i głośne sto lat. Nie zabrakło też tradycyjnie wspólnej, wesołej zabawy. Ucieszyliśmy się bardzo, że mogliśmy wziąć udział w urodzinowym przyjęciu naszej koleżanki, po którym Alicja zaprosiła nas na pyszny tort.

 

Urodziny Zuzi i Maćka 18.10.2017

Dzisiaj swoje 6 urodziny świętowały nasze wesołe bliźniaki Maciuś i Zuzia. Były życzenia, uściski, prezenty i głośne sto lat. Nie zabrakło też tradycyjnie wspólnej, wesołej zabawy. Ucieszyliśmy się bardzo, że mogliśmy wziąć udział w ich urodzinowym przyjęciu. Zabawa udała się wspaniale, a śmiechom i wygłupom nie było  końca. Na zakończenie szalonej zabawy zajadaliśmy się słodkimi tortami. Życzymy Maćkowi i Zuzi wszystkiego najlepszego.

 

Wycieczka do ZOO 17.10.2017

Za oknami polska złota jesień. Piękna pogoda i promienie słońca zachęciły nas do wyprawy do krakowskiego ogrodu zoologicznego. bardzo dużo radości sprawiło nam obserwowanie zamieszkujących go zwierząt. Największe wrażenie zrobiły na nas słonie, żyrafy i wesołe pingwiny. To był dzień pełen atrakcji.

 

Wizyta w sklepie 13.10.2017

Ten tydzień upłynął nam na nauce o sklepach i robieniu zakupów. Na koniec tygodnia wybraliśmy się do pobliskiego sklepu na małe zakupy. Sami wybraliśmy  potrzebne produkty. Zapłaciliśmy za zakupy i pomogliśmy spakować zakupy do siatki. Sprawiło nam to wiele radości.

 

Robimy sałatkę owocową 11.10.2017

W tym tygodniu uczymy się o tym, że owoce i warzywa mają dużo witamin i są bardzo zdrowe. Postanowiliśmy z tej okazji przygotować własnoręcznie sałatkę owocową, którą potem ze smakiem zjedliśmy na podwieczorek. Była naprawdę pyszna!

 

Pasowanie na przedszkolaka 13.10.2017

Dzisiaj bardo ważny dzień dla dzieci, które dopiero zaczęły swoją przedszkolną przygodę. Zostały pasowane na przedszkolaka. To była bardzo radosna uroczystość. Dzieciaki dumnie prezentowały dyplomy i pozowały do pamiątkowych zdjęć.