Karta zgłoszeniowa

KONCEPCJA PRACY PRZEDSZKOLA

Nadrzędnym celem naszego przedszkola jest zapewnienie dzieciom bezpiecznych i optymalnych warunków dla prawidłowego rozwoju oraz wspieranie i kształtowanie aktywności wychowanków wobec otaczającego świata.

Jako przedszkole muzyczno-językowe wprowadzamy dzieci w szeroko pojęty świat muzyki oraz rozwijamy zdolności językowe poprzez zwiększoną ilość zajęć rytmiczno-muzycznych oraz języka angielskiego.

Witamy w nowym roku przedszkolnym. Czeka nas kolejny rok wspaniałej przygody. Zapraszamy wszystkie dzieci. Oto kilka rad na dobry początek.

Czytaj

Zostań naszym znajomym na

Dziękujemy za udział w głosowaniu na najlepsze przedszkole.

Wyniki

Propagujemy program „5 porcji dziennie” promując wśród dzieci dobre nawyki żywieniowe.

W naszym przedszkolu o zdrową i bezpieczną atmosferę dba oczyszczacz powietrza.

 

Zapraszamy serdecznie wszystkie maluszki

Naszą witrynę przegląda teraz 16 gości 

Witamy w naszej galerii. Serdecznie zapraszamy do oglądnięcia zdjęć.

Pasowanie na przedszkolaka 12.10.2018

Dzisiaj był bardzo wyjątkowy dzień. Szczególnie dla naszych nowych przedszkolaków, które dopiero niedawno zaczęły swoją przedszkolną przygodę. Wzięli dzisiaj udział w uroczystości, podczas której zostali pasowani na przedszkolaka.  Po krótkim występie artystycznym, dzieci złożyły uroczyste ślubowanie. Po wielkich emocjach czekała na nich pyszna niespodzianka - czekoladowa fontanna. Serdecznie gratulujemy wszystkim "nowym" Przedszkolakom.

 

Basen 4.10.2018

Po wakacyjnej przewie powróciliśmy na basen. Dzieci, które pływały w ubiegłym roku będą doskonalić swoje umiejętności, a liczna grupa nowych pływaków  już podczas pierwszych zajęć wykazała się odwagą i zapałem do nauki pływania. Życzymy wszystkim uczestnikom tych zajęć przede wszystkim dobrej zabawy pod okiem instruktorów.

 

Dzień chłopaka 28.09.2018

Dzisiaj w naszym przedszkolu swój dzień mieli wszyscy chłopcy. W prezencie  dostali moc zabawy i uściski od koleżanek.

 

Powitanie jesieni 26.09.2018

W kalendarzu już jesień. Dzisiaj wybraliśmy się na wycieczkę do Niepołomic aby spotkać się z kolorową Panią Jesienią. Po przyjeździe na polanę Sitowiec przywitało nas piękne słońce i uśmiechnięty Pan Leśniczy, który zdradził nam kilka leśnych sekretów. Dużo radości sprawiły nam też wspólne zabawy na świeżym powietrzu. Samodzielnie przygotowaliśmy ziemniaki z masełkiem, które po upieczeniu na ognisku ze smakiem zajadaliśmy. Udało nam się też odnaleźć i rozwiązać wszystkie zadania i zagadki pozostawione dla nas przez Panią jesień. Ucieszyliśmy się bardzo ze spotkania z nią. To był bardzo udany dzień, mamy nadzieję, że jesień będzie pełna takich dni.

 

Dzień przedszkolaka 20.09.2018

Dzisiaj świętowaliśmy dzień przedszkolaka. Były wspólne zabawy, tańce, słodkości, zawody sportowe i wyjście na plac zabaw. A przede wszystkim było wiele uśmiechów.

 

Szukamy jesieni 19.09.2018

Chociaż za oknem jeszcze wprawdzie letnia pogoda nasze przedszkolaki wybrały się dzisiaj na poszukiwanie oznak zbliżającej się jesieni. Udało nam się znaleźć kilka skarbów do jesiennego kącika.

 

Urodziny Kamila

Dzisiaj na swoje urodzinki zaprosił nas Kamilek. Z przyjemnością złożyliśmy naszemu koledze serdeczne życzenia i wręczyliśmy prezent. Potem Kamil zaprosił nas do wspólnej, szalonej zabawy. Bawiliśmy się wspaniale. Życzmy wszystkiego najlepszego.

 

Lekcja muzealna na Wawelu 21.09.2018

Dzisiaj wybraliśmy się na zamek królewski na Wawelu żeby wziąć udział  lekcji muzealnej. Tematem spotkania były legendy wawelskie. Z zapartym tchem słuchaliśmy historii o Stańczyku, wawelskich głowach i smoku wawelskim. Przy tej okazji mogliśmy też zwiedzić komnaty reprezentacyjne tego niezwykłego zamku. Oczywiście nie mogliśmy odmówić sobie spotkania ze smokiem i wizyty w jego jaskini.

 

Kartki do powstańców 9.09.2018

W tym roku świętujemy 100 lecie odzyskania niepodległości Polski. Z tej okazji rozmawiamy z przedszkolakami o naszej ojczyźnie oraz o ważnych wydarzeniach  naszej historii. Dzisiaj starszaki napisały i wysłały kartki pocztowe do powstańców warszawskich. Mamy nadzieję, że kiedy dotrą do adresatów sprawią narodowym bohaterom wiele radości.

 

Robotyka 6.09.2018

Dzisiaj nasze starszaki miały okazję spróbować swoich sił w konstruowaniu i programowaniu robotów. Mieli przy tym wiele radości. Z niecierpliwością będą czekać na rozpoczęcie kolejnych zajęć z robotyki.