Karta zgłoszeniowa

KONCEPCJA PRACY PRZEDSZKOLA

Nadrzędnym celem naszego przedszkola jest zapewnienie dzieciom bezpiecznych i optymalnych warunków dla prawidłowego rozwoju oraz wspieranie i kształtowanie aktywności wychowanków wobec otaczającego świata.

Jako przedszkole muzyczno-językowe wprowadzamy dzieci w szeroko pojęty świat muzyki oraz rozwijamy zdolności językowe poprzez zwiększoną ilość zajęć rytmiczno-muzycznych oraz języka angielskiego.

Witamy w nowym roku przedszkolnym. Czeka nas kolejny rok wspaniałej przygody. Zapraszamy wszystkie dzieci. Oto kilka rad na dobry początek.

Czytaj

Zostań naszym znajomym na

Dziękujemy za udział w głosowaniu na najlepsze przedszkole.

Wyniki

Propagujemy program „5 porcji dziennie” promując wśród dzieci dobre nawyki żywieniowe.

W naszym przedszkolu o zdrową i bezpieczną atmosferę dba oczyszczacz powietrza.

 

Zapraszamy serdecznie wszystkie maluszki

Naszą witrynę przegląda teraz 40 gości 

Witamy w naszej galerii. Serdecznie zapraszamy do oglądnięcia zdjęć.

Urodziny Mieszka 29.06.2018

Dzisiaj gościliśmy na 5 urodzinach Mieszka. Od samego rana towarzyszył nam dobry nastrój. Z radością złożyliśmy koledze serdeczne życzenia i wręczyliśmy prezent. Potem Mieszko zaprosił nas do wspólnej, szalonej zabawy. Bawiliśmy się wspaniale.

 

Urodziny Julki 28.06.2018

Dzisiaj gościliśmy na urodzinach Julki. Od samego rana towarzyszył nam dobry nastrój. Z radością złożyliśmy naszej koleżance serdeczne życzenia, mocno ją uściskaliśmy i wręczyliśmy prezent. Potem Julia zaprosiła nas do wspólnej, szalonej zabawy. Bawiliśmy się wspaniale. Na zakończenie imprezy Juleczka zaprosiła nas na pyszny tort. Sto lat, spełnienia najskrytszych marzeń.

 

Urodziny Natalki 27.06.2018

Dzisiaj na swoją urodzinową imprezę zaprosiła nas Natalka. Od samego rana towarzyszył nam dobry nastrój. Z radością złożyliśmy naszej koleżance serdeczne życzenia, mocno ją uściskaliśmy i wręczyliśmy prezent. Potem Natusia zaprosiła nas do wspólnej, szalonej zabawy. Bawiliśmy się wspaniale. Sto lat.

 

Urodziny Igora i Filipa 26.06.2018

Dzisiaj gościliśmy na  podwójnych urodzinach. Swoje święto mieli Igor i Filip. Nasze grupowe bliźniaki obchodziły 7 urodziny. Od samego rana towarzyszył nam dobry nastrój. Z radością złożyliśmy im serdeczne życzenia, mocno uściskaliśmy i wręczyliśmy prezenty. Potem nadszedł czas wspólnej, szalonej zabawy. Bawiliśmy się wspaniale. Na zakończenie imprezy chłopcy zaprosiła nas na pyszny tort. Życzymy spełnienia najskrytszych marzeń.

 

Pokaz tańca 22.06.2018

Zaprosiliśmy naszych rodziców, żeby zobaczyli, czego nauczyliśmy się w tym roku na kursie tańca. Staraliśmy się wypaść jak najlepiej i chyba widowni się podobało, bo dostaliśmy wielkie brawa!

 

Mecz 19.06.2018

Dziś nasza reprezentacja gra pierwszy mecz w Mistrzostwach Świata. My też postanowiliśmy rozegrać własny mecz - Polska vs reszta świata. Przygotowaliśmy na tę okazję specjalne stroje i po krótkiej rozgrzewce rozpoczęliśmy grę. Ostatecznie w naszym meczu wygrała Polska i wszyscy świetnie się bawili.

 

Wycieczka do Dobczyc 7.06.2018

Dzisiaj wyruszyliśmy po kolejną przygodę na wycieczkę do Dobczyc. Od samego rana pogoda była wspaniała. Naszą przygodę rozpoczęliśmy od spaceru po zaporze w Dobczycach. Mieliśmy okazję podziwiać roztaczające się z stamtąd piękne widoki. Potem wybraliśmy się na niezwykłe i emocjonujące z Panią pszczelarką, która nie tylko z wielką pasją opowiadał nam o swoje pracy w pasiece i o produkcji miodu, ale też dała nam możliwość sprawdzenia w praktyce na czym polega praca pszczelarza. Przebrani w specjalne kombinezony oglądaliśmy pszczoły naprawdę z bliska. Wrażenia były niesamowite. A na zakończenie tego spotkania każdy z nas otrzymał słoiczek pysznego miodu akacjowego. Po pysznym obiedzie i wspólnej zabawie na świeżym powietrzu pełni wrażeń wróciliśmy do domu. To był bardzo udany dzień.

 

Dzień Mamy i Taty 6.06.2018

Dzisiaj naszych kochanych rodziców z okazji ich święta zaprosiliśmy na nasz zaczarowany statek i zabraliśmy w rejs do odległych krajów. Z wielkim przejęciem wyrecytowaliśmy wszystkie wiersze i zaśpiewaliśmy piosenki o tym jak bardzo kochamy naszych rodziców i jak dziękujemy im za wszystko co dla nas robią. Wszystkim rodzicom życzmy, aby zawsze mogli być dumni ze swoich wspaniałych pociech.

 

Kącik zabaw twórczych 2.05.2018

W dzisiejszym kąciku zabaw twórczych stworzyliśmy skarbonki ze słoików.

 

Urodziny Wiktora 24.04.2018

Dzisiaj na pyszny urodzinowy tort i szaloną zabawę zaprosił nas Wiktor. Zabawa udała się wspaniale. nie zabrakło uścisków, życzeń i gromkiego sto lat. Życzymy Wiktorowi wszystkiego co najlepsze.