Karta zgłoszeniowa

KONCEPCJA PRACY PRZEDSZKOLA

Nadrzędnym celem naszego przedszkola jest zapewnienie dzieciom bezpiecznych i optymalnych warunków dla prawidłowego rozwoju oraz wspieranie i kształtowanie aktywności wychowanków wobec otaczającego świata.

Jako przedszkole muzyczno-językowe wprowadzamy dzieci w szeroko pojęty świat muzyki oraz rozwijamy zdolności językowe poprzez zwiększoną ilość zajęć rytmiczno-muzycznych oraz języka angielskiego.

Witamy w nowym roku przedszkolnym. Czeka nas kolejny rok wspaniałej przygody. Zapraszamy wszystkie dzieci. Oto kilka rad na dobry początek.

Czytaj

Zostań naszym znajomym na

Dziękujemy za udział w głosowaniu na najlepsze przedszkole.

Wyniki

Propagujemy program „5 porcji dziennie” promując wśród dzieci dobre nawyki żywieniowe.

W naszym przedszkolu o zdrową i bezpieczną atmosferę dba oczyszczacz powietrza.

 

Zapraszamy serdecznie wszystkie maluszki

Naszą witrynę przegląda teraz 22 gości 

Witamy w naszej galerii. Serdecznie zapraszamy do oglądnięcia zdjęć.

Wieczornica 10.11.2017

Tuż przed Dniem Niepodległości nasze przedszkole wypełniły biało czerwone barwy. Zaprosiliśmy naszych bliskich na uroczystą wieczornicę, podczas której wspólnie śpiewaliśmy pieśni patriotyczne. Przedszkolaki dały z siebie wszystko. Z powagą i zaangażowaniem wyśpiewały wszystkie piękne pieśni. Rodzice i dziadkowie którzy nas odwiedzili również dołączyli się do naszego chóru. Atmosfera była wspaniała. Cieszymy się, że kolejny już raz udało nam się spotkać na tej uroczystości, aby wspólnie pobudzać poczucie wspólnoty i dumy z naszej ojczyzny.

 

Robimy lampiony 31.10.2017

Zbliża się 1 listopada, więc postanowiliśmy również przygotować się do tego Święta. Przynieśliśmy do przedszkola słoiki i zrobiliśmy z nich znicze, które zabierzemy ze sobą na cmentarz.

 

Mali majsterkowicze 29.10.2017

Rozpoczynamy nowy cykl zajęć - Kącik majsterkowicza. Dzieci ze starszej grupy będą tworzyć różne ciekawe przedmioty, które potem zabiorą do domu. Na początek stworzyliśmy labirynt dla piłeczki. Później z pomocą kolegów z młodszej grupy wykonaliśmy podobny tylko większy, którym możemy bawić się w przedszkolu.

 

Mama Hani czyta dzieciom 23.10.2017

Kolejna osoba przyłączyła się do naszej akcji promującej czytelnictwo. Dziś czytała nam mama Hani. Bardzo dziękujemy za poświęcony czas i zaangażowanie.

 

Konkurs plastyczny

Z przyjemnością ogłaszamy, że nasi zerówkowicze wzięli udział w konkursie plastycznym pt. "Z biegiem Wisły" organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 92 a nasz kolega Igor zdobył wyróżnienie za pracę pt. "Miasto nocą". Serdecznie gratulujemy!

 

Wizyta biskupa 18.10.2017

Przy okazji wizytowania parafii na naszym osiedlu, odwiedził nas wyjątkowy gość. Ksiądz biskup Jan Szkodoń razem z księdzem Proboszczem przybyli do naszego przedszkola. Wręczyliśmy księdzu biskupowi na pamiątkę własnoręcznie wykonany rysunek, a on po krótkiej modlitwie rozdał nam obrazki.

 

Wycieczka do ZOO 17.10.2017

Za oknami polska złota jesień. Piękna pogoda i promienie słońca zachęciły nas do wyprawy do krakowskiego ogrodu zoologicznego. bardzo dużo radości sprawiło nam obserwowanie zamieszkujących go zwierząt. Największe wrażenie zrobiły na nas słonie, żyrafy i wesołe pingwiny. To był dzień pełen atrakcji.

 

Kasztanowe zabawy

Mamy piękną złotą polską jesień i mnóstwo skarbów w kąciku jesiennym w naszej sali. Dziś postanowiliśmy wykorzystać kasztany do nauki i zabawy. Układaliśmy z nich różne figury i wykorzystaliśmy do zadań matematycznych. A na koniec stworzyliśmy z nich piękne naszyjniki i jesienne gąsienice. Dziękujemy bardzo tym, którzy zebrali dla nas tyle kasztanów!

 

Mama Wojtusia czyta dzieciom 16.10.2017

Dziś wiersze czytała nam mama naszego kolegi Wojtusia. Wojtuś razem z mamą zrobili nam jeszcze dodatkową niespodziankę, bo poczęstowali nas cukierkami. Bardzo dziękujemy za poświęcony czas!

 

Robimy zakupy 13.10.2017

Ten tydzień upłynął nam na nauce o sklepach i robieniu zakupów. Na koniec tygodnia wybraliśmy się do naszego osiedlowego sklepu na małe zakupy. Sami wybraliśmy owoce na drugie śniadanie, mleko oraz coś słodkiego. Pomogliśmy spakować zakupy do siatki, a w przedszkolu mogliśmy zjeść żelki, które sobie kupiliśmy.