Karta zgłoszeniowa

KONCEPCJA PRACY PRZEDSZKOLA

Nadrzędnym celem naszego przedszkola jest zapewnienie dzieciom bezpiecznych i optymalnych warunków dla prawidłowego rozwoju oraz wspieranie i kształtowanie aktywności wychowanków wobec otaczającego świata.

Jako przedszkole muzyczno-językowe wprowadzamy dzieci w szeroko pojęty świat muzyki oraz rozwijamy zdolności językowe poprzez zwiększoną ilość zajęć rytmiczno-muzycznych oraz języka angielskiego.

Witamy w nowym roku przedszkolnym. Czeka nas kolejny rok wspaniałej przygody. Zapraszamy wszystkie dzieci. Oto kilka rad na dobry początek.

Czytaj

Zostań naszym znajomym na

Dziękujemy za udział w głosowaniu na najlepsze przedszkole.

Wyniki

Propagujemy program „5 porcji dziennie” promując wśród dzieci dobre nawyki żywieniowe.

W naszym przedszkolu o zdrową i bezpieczną atmosferę dba oczyszczacz powietrza.

 

Zapraszamy serdecznie wszystkie maluszki

Naszą witrynę przegląda teraz 13 gości 

Witamy w naszej galerii. Serdecznie zapraszamy do oglądnięcia zdjęć.

Urodziny Mieszka 29.06.2018

Dzisiaj gościliśmy na 5 urodzinach Mieszka. Od samego rana towarzyszył nam dobry nastrój. Z radością złożyliśmy koledze serdeczne życzenia i wręczyliśmy prezent. Potem Mieszko zaprosił nas do wspólnej, szalonej zabawy. Bawiliśmy się wspaniale.

 

Urodziny Julki 28.06.2018

Dzisiaj gościliśmy na urodzinach Julki. Od samego rana towarzyszył nam dobry nastrój. Z radością złożyliśmy naszej koleżance serdeczne życzenia, mocno ją uściskaliśmy i wręczyliśmy prezent. Potem Julia zaprosiła nas do wspólnej, szalonej zabawy. Bawiliśmy się wspaniale. Na zakończenie imprezy Juleczka zaprosiła nas na pyszny tort. Sto lat, spełnienia najskrytszych marzeń.

 

Urodziny Natalki 27.06.2018

Dzisiaj na swoją urodzinową imprezę zaprosiła nas Natalka. Od samego rana towarzyszył nam dobry nastrój. Z radością złożyliśmy naszej koleżance serdeczne życzenia, mocno ją uściskaliśmy i wręczyliśmy prezent. Potem Natusia zaprosiła nas do wspólnej, szalonej zabawy. Bawiliśmy się wspaniale. Sto lat.

 

Urodziny Igora i Filipa 26.06.2018

Dzisiaj gościliśmy na  podwójnych urodzinach. Swoje święto mieli Igor i Filip. Nasze grupowe bliźniaki obchodziły 7 urodziny. Od samego rana towarzyszył nam dobry nastrój. Z radością złożyliśmy im serdeczne życzenia, mocno uściskaliśmy i wręczyliśmy prezenty. Potem nadszedł czas wspólnej, szalonej zabawy. Bawiliśmy się wspaniale. Na zakończenie imprezy chłopcy zaprosiła nas na pyszny tort. Życzymy spełnienia najskrytszych marzeń.

 

Pokaz tańca 22.06.2018

Zaprosiliśmy naszych rodziców, żeby zobaczyli, czego nauczyliśmy się w tym roku na kursie tańca. Staraliśmy się wypaść jak najlepiej i chyba widowni się podobało, bo dostaliśmy wielkie brawa!

 

Mecz 19.06.2018

Dziś nasza reprezentacja gra pierwszy mecz w Mistrzostwach Świata. My też postanowiliśmy rozegrać własny mecz - Polska vs reszta świata. Przygotowaliśmy na tę okazję specjalne stroje i po krótkiej rozgrzewce rozpoczęliśmy grę. Ostatecznie w naszym meczu wygrała Polska i wszyscy świetnie się bawili.

 

Wycieczka do Dobczyc 7.06.2018

Dzisiaj wyruszyliśmy po kolejną przygodę na wycieczkę do Dobczyc. Od samego rana pogoda była wspaniała. Naszą przygodę rozpoczęliśmy od spaceru po zaporze w Dobczycach. Mieliśmy okazję podziwiać roztaczające się z stamtąd piękne widoki. Potem wybraliśmy się na niezwykłe i emocjonujące z Panią pszczelarką, która nie tylko z wielką pasją opowiadał nam o swoje pracy w pasiece i o produkcji miodu, ale też dała nam możliwość sprawdzenia w praktyce na czym polega praca pszczelarza. Przebrani w specjalne kombinezony oglądaliśmy pszczoły naprawdę z bliska. Wrażenia były niesamowite. A na zakończenie tego spotkania każdy z nas otrzymał słoiczek pysznego miodu akacjowego. Po pysznym obiedzie i wspólnej zabawie na świeżym powietrzu pełni wrażeń wróciliśmy do domu. To był bardzo udany dzień.

 

Dzień Mamy i Taty 6.06.2018

Dzisiaj naszych kochanych rodziców z okazji ich święta zaprosiliśmy na nasz zaczarowany statek i zabraliśmy w rejs do odległych krajów. Z wielkim przejęciem wyrecytowaliśmy wszystkie wiersze i zaśpiewaliśmy piosenki o tym jak bardzo kochamy naszych rodziców i jak dziękujemy im za wszystko co dla nas robią. Wszystkim rodzicom życzmy, aby zawsze mogli być dumni ze swoich wspaniałych pociech.

 

Kącik zabaw twórczych 2.05.2018

W dzisiejszym kąciku zabaw twórczych stworzyliśmy skarbonki ze słoików.

 

Urodziny Wiktora 24.04.2018

Dzisiaj na pyszny urodzinowy tort i szaloną zabawę zaprosił nas Wiktor. Zabawa udała się wspaniale. nie zabrakło uścisków, życzeń i gromkiego sto lat. Życzymy Wiktorowi wszystkiego co najlepsze.

 

Dzień książki 24.04.2018

Dzień Książki to świetna okazja do tego, aby nasza sala zamieniła się w czytelnię. Każdy przyniósł z domu swoje ulubione książki, które później wspólnie oglądaliśmy i czytaliśmy. Dowiedzieliśmy się też jak powstają książki. To był bardzo miły dzień.

 

Spacer po Krakowie 13.04.2018

Dzisiaj najstarsze przedszkolaki wybrały się na spacer po Krakowie w towarzystwie przewodnika, którym była mama jednej z naszych koleżanek z przedszkola, która na co dzień zajmuje się oprowadzaniem wycieczek po Krakowie. Pani przewodnik opowiedziała nam wiele bardzo ciekawych historii związanych z najsłynniejszymi zabytkami naszego pięknego miasta. Największą niespodzianką było dla nas miejsce, z którego wysłuchaliśmy hejnału mariackiego, a hejnalista pomachał nam z okna w wieży kościoła. Z zapartym tchem słuchaliśmy legend i historii o Krakowie. Pani przewodnik była zaskoczona jak dużo wiemy o naszym mieście. Na zakończenie naszego spaceru zajadaliśmy sie pysznymi obwarzankami. to był bardzo udany spacer.

 

Konkurs "Muzyczny Kraków" 13.04.2018

W tym tygodniu tematem naszych zajęć było nasze piękne miasto. przypomnieliśmy sobie wiele informacji związanych z Krakowem. Na zakończenie tygodnia wzięliśmy udział w konkursie piosenki o Krakowie pod hasłem "Muzyczny Kraków". Wszystkie przedszkolaki ubrane w tradycyjne ludowe stroje zaprezentowały się wspaniale. Znamy wiele pięknych krakowskich piosenek, które też wspólnie śpiewaliśmy. Sprawiło nam to wiele radości.

 

Nasze zajęcia 18.04.2018

Dzisiaj na nasze zajęcia zaprosiliśmy rodziców, aby mogli zobaczyć jak bawimy się i uczymy w naszym przedszkolu. Byliśmy z siebie bardzo dumni bo udało nam się rozwiązać wszystkie zadania, które ciocia dla nas przygotowała.

 

Poznajemy strój krakowski 12.04.2018

Ten tydzień upłynął nam na nauce o Krakowie. Spróbowaliśmy zatem skompletować damski i męski strój krakowski. Dopasowanie nazw do odpowiednich elementów nie było łatwe, ale jak widać poradziliśmy sobie z tym doskonale.

 

Poznajemy USA 10.04.2018

Kolejnym krajem na naszej mapie "Podróży dookoła świata" były Stany Zjednoczone. Poznaliśmy wiele ciekawostek związanych z tym krajem. Obejrzeliśmy zdjęcia w książkach i albumach, przyjmowaliśmy pozycję taką jak Statua Wolności. Oglądaliśmy fragment bajki Walta Disney`a zajadając amerykański popcorn. A na koniec wykonaliśmy pióropusze i bawiliśmy się w Indian budując wioskę indiańską. To była naprawdę świetna zabawa.

 

Teatrzyk 3.04.2018

Dzisiaj nasze przedszkole odwiedzili aktorzy teatru Pinokio z przedstawieniem "Zaczarowany las". Historia z ekologicznym morałem bardzo nam się podobała. Kolejny raz mieliśmy okazję przypomnieć sobie dlaczego warto dbać o przyrodę. Dziękujemy.

 

Świąteczne śniadanie 28.03.2018

Za kilka dni Święta Wielkanocne. Dzisiaj w naszym przedszkolu wspólnie zasiedliśmy do uroczystego śniadania. Podzieliliśmy się jajkiem życząc sobie wesołych świąt. Potem z apetytem zajadaliśmy się świątecznymi przysmakami. Życzymy wszystkim przedszkolakom i ich rodzinom spokojnych i radosnych Świąt.

 

Malujemy pisanki 27.03.2018

My też przygotowujemy się do nadchodzących Świąt Wielkanocnych. Staramy się ze wszystkich sił pięknie pomalować pisanki. W końcu będą prezentem dla naszych kochanych rodziców. Wreczymy je razem z serdecznymi życzeniami.

 

Powitanie wiosny 21.03.2018

Dzisiaj  w kalendarzu pierwszy dzień wiosny i choć za oknem śnieg my postanowiliśmy pożegnać dzisiaj Marzannę, którą sami wykonaliśmy i poszukać oznak wiosny. Tak głośno śpiewaliśmy wiosenne piosenki że mamy nadzieję na szybkie nadejście ciepłych i kolorowych dni.

 

Urodziny Pawełka 19.03.2018

Dzisiaj swoje urodziny świętował Pawełek. Przez cały dzień towarzyszył nam dobry nastrój. Z uśmiechem na ustach złożyliśmy naszemu koledze serdeczne życzenia, wręczyliśmy prezent i mocno go uściskaliśmy. Wspólna, szalona zabawa udała się wspaniale. Potem zaśpiewaliśmy mu sto lat i zajadaliśmy się pysznym tortem. Życzymy spełnienia marzeń.

 

Poznajemy Grecję 16.03.2018

W tym tygodniu poznaliśmy kolejny kraj - Grecję. Nauczyliśmy się wielu ciekawych rzeczy o jego kulturze, zabytkach i życiu codziennym Ģreków. Obejrzeliśmy pamiątki z tego kraju przyniesione przez naszych kolegów. Bawiliśmy się w aktorów jak w greckim teatrze. Czytaliśmy mity greckie. A na podwieczorek przygotowaliśmy sałatkę grecką. Bardzo lubimy te nasze wyprawy w odległe kraje.

 

Dzień kobiet 8.03.2018

Dziś swoje święto obchodzą wszystkie kobiety, również nasze przedszkolne koleżanki. Z tej okazji chłopcy zrobili dla nich piękne kwiatuszki a ciocie przygotowały jeszcze jedną niespodziankę. W zawodach sprawnościowych można było zdobyć dodatkowe upominki. To był bardzo miły dzień.

 

Kącik majsterkowicza 28.02.2018

Tym razem  na zajęciach z cyklu kącik małego majsterkowicza wykonaliśmy szklane kule. Przyniesione z domu słoiki napełniliśmy wodą i nasypaliśmy brokatu. Potem umieściliśmy w nich nasze ulubione figurki. Efekt jest niesamowity.

 

Bal karnawałowy 9.02.2018

Dzisiaj nasze przedszkole zamieniło się  sale balową.  w tym roku urządziliśmy sobie prawdziwy brazylijski karnawał. Tańczyliśmy w  rytm największych przebojów i ćwiczyliśmy kroki brazylijskiej samby. Prezentowaliśmy swoje balowe przebrania, braliśmy udział  tanecznych konkursach i wybraliśmy króla i królową balu. Zabawa udała się wspaniale.

 

Kącik zabaw twórczych

Dzisiaj w  kąciku zabaw twórczych robiliśmy wesołe ozdoby, które można wykorzystać do zrobienia śmiesznych zdjęć.

 

Dzień babci i dziadka 17.01.2018

Dzisiaj do naszego przedszkola na zaproszenie wnucząt licznie przybyli ukochani Dziadkowie i Babcie. Wszystkie przedszkolaki z wielkim przejęciem oczekiwały na rozpoczęcie występów. Wzruszenie na twarzach Dziadków i Babć oraz gromkie oklaski były dla nas najlepszą nagrodą za kilka tygodni przygotowań i prób. Po występie wręczyliśmy Babciom i Dziadziusiom własnoręcznie przygotowane prezenty, mocno ich uściskaliśmy i zaprosiliśmy na słodki poczęstunek. Mamy nadzieję, że nasze przedstawienie dało im wiele radości. Babciom i Dziadkom z całego serca życzymy zdrowia, spełnienia marzeń i pociechy z wnucząt.

 

Przegląd kolęd i pastorałek 16.01.2018

Dzisiaj przedszkolaki spotkały  się w naszym oddziale na ul. Felińskiego  by wziąć udział w IX edycji przeglądu kolęd i pastorałek pod hasłem "Kolędnicy, wędrownicy". Przedstawiciele wszystkich zaproszonych przedszkoli zaprezentowali piękne kolędy i pastorałki. Wszyscy wykonawcy okazali się wspaniali.  Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom za przybycie, gratulujemy serdecznie i do zobaczenia za rok.

 

Szopka 10.01.2018

Dzisiaj wybraliśmy się do naszego parafialnego kościoła by z bliska przyjrzeć się Bożonarodzeniowej szopce. Bardzo nam się ona spodobała i z zaciekawieniem przyglądaliśmy się wszystkim znajdującym się w niej postaciom. Była to tez okazja do wspólnego kolędowania.