Karta zgłoszeniowa

KONCEPCJA PRACY PRZEDSZKOLA

Nadrzędnym celem naszego przedszkola jest zapewnienie dzieciom bezpiecznych i optymalnych warunków dla prawidłowego rozwoju oraz wspieranie i kształtowanie aktywności wychowanków wobec otaczającego świata.

Jako przedszkole muzyczno-językowe wprowadzamy dzieci w szeroko pojęty świat muzyki oraz rozwijamy zdolności językowe poprzez zwiększoną ilość zajęć rytmiczno-muzycznych oraz języka angielskiego.

Witamy w nowym roku przedszkolnym. Czeka nas kolejny rok wspaniałej przygody. Zapraszamy wszystkie dzieci. Oto kilka rad na dobry początek.

Czytaj

Zostań naszym znajomym na

Propagujemy program „5 porcji dziennie” promując wśród dzieci dobre nawyki żywieniowe.

W naszym przedszkolu o zdrową i bezpieczną atmosferę dba oczyszczacz powietrza.

 

Zapraszamy serdecznie wszystkie maluszki

Naszą witrynę przegląda teraz 21 gości 

Witamy w naszej galerii. Serdecznie zapraszamy do oglądnięcia zdjęć.

Andrzejki 29.11.2019

Dzisiaj nasze przedszkolna sala zamieniła się w prawdziwą komnatę czarów. Z okazji andrzejek ciocie zorganizowały nam zabawę w czarodziejskim stylu.  Były tańce i wspólna zabawa, ale przede wszystkim andrzejkowe wróżby. Bardzo nam się spodobała zabawa w przewidywanie przyszłości.

 

Urodziny Adasia 25.11.2019

Dzisiaj gościliśmy na urodzinach Adasia. Przyjęcie udało się wspaniale. Złożyliśmy naszemu koledze serdeczne życzenia, wręczyliśmy prezent i mocno go uściskaliśmy. Wiele radości sprawiła nam wspólna zabawa i tańce, a na koniec zajadaliśmy się pysznym tortem. Życzymy spełnienia marzeń.

 

Dzień pluszowego misia 25.11.2019

Dziś było święto naszych kochanych misiów. Każdy z nas mógł pokazać swojemu pluszakowi jak wygląda dzień w przedszkolu. Misie towarzyszyły nam podczas zajęć i zabaw.  To był bardzo wesoły dzień.

 

Prelekcja na temat zanieczyszczenia powietrza

Dzisiaj odwiedziła nas mam naszej koleżanki Alicji, która ze swoją koleżanką z pracy przeprowadziła dla nas zajęcia na temat zanieczyszczenia powietrza oraz sposobów na rozwiązywanie tego problemu. Zajęcia były bardzo ciekawe i wiele się nauczyliśmy.  Dziękujemy przedstawicielkom firmy "Ecolab" za to spotkanie.

 

Wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych 12.11.2019

Z okazji rocznicy odzyskania niepodległości Polski  zaprosiliśmy naszych bliskich na wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych. Bardzo się cieszymy, że tak wielu rodziców i dziadków przyłączyło się do naszej inicjatywy i wspólnie z przedszkolakami  świętowało wolność i niepodległość ojczyzny.

 

Akademia przedszkolaka w szkole 101 6.11.2019

W tym roku, rozpoczęliśmy kolejny cykl zajęć "Akademia Przedszkolaka", które odbywają się w Szkole Podstawowej nr 101. Mieliśmy okazję, zobaczyć, jak wygląda szkoła od "środka", a także lekcje w najmłodszych klasach. Pierwsze zajęcia upłynęły nam na zabawie z kodowaniem oraz wysłuchaniu ciekawych historii o podróżowaniu i Nowej Hucie. Nie zabrakło śpiewów i tańców. Dzięki takim wyjściom możemy oswoić się z nowym środowiskiem, jakim jest szkoła i łatwiej będzie nam się w niej odnaleźć, kiedy wyruszymy do pierwszej klasy.

 

Pasowanie na przedszkolaka 23.10.2019

Od dzisiaj nasze dzielne maluchy są już pełnoprawnymi przedszkolakami. To właśnie dzisiaj odbyła się uroczystość pasowania na przedszkolaka.  dzieciaki złożyły uroczystą przysięgę i otrzymały pamiątkowe dyplomy i upominki. Życzymy wszystkim wspaniałych chwil spędzonych na zabawie i nauce.

 

Konkurs plastyczny 23.10.2019

Nasze przedszkolaki wzięły udział w konkursie plastycznym "Jesienne obrazy" zorganizowanym przez szkolę podstawową nr 92. Dzisiaj odebraliśmy nagrody za wykonane prace. Bardzo dziękujemy za zaproszenie do konkursu.

 

Basen 10.10.2019

Rozpoczęliśmy  kolejny rok nauki pływania . Przedszkolaki z wielkim entuzjazmem przyszły na pierwsze zajęcia. Wszyscy świetnie sobie poradzili. Życzymy powodzenia w zdobywaniu pływackich umiejętności.

 

Wioska indiańska 9.10.2019

Dzisiaj wybraliśmy się na wycieczkę do wioski indiańskiej. Mieliśmy okazję dowiedzieć się jak żyli i czym zajmowali sie Indianie. Wzięliśmy też udział w bardzo ciekawych zabawach ruchowych. Bardzo podobały nam się warsztaty muzyczne, podczas których mieliśmy okazję poznać indiańskie instrumenty oraz uczyliśmy sie indiańskiej piosenki.