Karta zgłoszeniowa

KONCEPCJA PRACY PRZEDSZKOLA

Nadrzędnym celem naszego przedszkola jest zapewnienie dzieciom bezpiecznych i optymalnych warunków dla prawidłowego rozwoju oraz wspieranie i kształtowanie aktywności wychowanków wobec otaczającego świata.

Jako przedszkole muzyczno-językowe wprowadzamy dzieci w szeroko pojęty świat muzyki oraz rozwijamy zdolności językowe poprzez zwiększoną ilość zajęć rytmiczno-muzycznych oraz języka angielskiego.

Witamy w nowym roku przedszkolnym. Czeka nas kolejny rok wspaniałej przygody. Zapraszamy wszystkie dzieci. Oto kilka rad na dobry początek.

Czytaj

Zostań naszym znajomym na

Dziękujemy za udział w głosowaniu na najlepsze przedszkole.

Wyniki

Propagujemy program „5 porcji dziennie” promując wśród dzieci dobre nawyki żywieniowe.

W naszym przedszkolu o zdrową i bezpieczną atmosferę dba oczyszczacz powietrza.

 

Zapraszamy serdecznie wszystkie maluszki

Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości 

Witamy w naszej galerii. Serdecznie zapraszamy do oglądnięcia zdjęć.

Basen 4.10.2018

Po wakacyjnej przewie powróciliśmy na basen. Dzieci, które pływały w ubiegłym roku będą doskonalić swoje umiejętności, a liczna grupa nowych pływaków  już podczas pierwszych zajęć wykazała się odwagą i zapałem do nauki pływania. Życzymy wszystkim uczestnikom tych zajęć przede wszystkim dobrej zabawy pod okiem instruktorów.

 

Balet 5.10.2018

Dzisiaj do naszego przedszkola przyszła Pani, która zaprosiła dziewczynki na zajęcia z baletu. Pokazała nam kilka prostych figur baletowych i zachęcała małe baletnice do nauki tego tańca.

 

Dzień chłopaka 1.10.2018

Dzisiaj w naszym przedszkolu swój dzień mieli wszyscy chłopcy. W prezencie dostali od koleżanek moc zabawy i uściski.

 

Szachy 1.10.2018

Dzisiaj nasze przedszkolaki uczestniczyły w pierwszych zajęciach szachowych. Poznaliśmy rozkład szachownicy i podstawowe figury. Z niecierpliwością czekamy na kolejną partię.

 

Zajęcia teatralne 25.09.2018

W tym roku nasze starszaki będą uczestniczyć  zajęciach teatralnych  ośrodku kultury im. C. K. Norwida. Podczas tych zajęć nie tylko poznawać będą z bliska tajniki teatru, ale też będą mieli okazję wcielać się w różne role. Na pierwszych zajęciach poznali teatralne lalki. Niecierpliwie czekamy na kolejne zajęcia.

 

Kolorowa jesień - nasze prace

Już niedługo powitamy jesień. Ta kolorowa pora roku inspiruje nas do tworzenia ciekawych prac plastycznych.

 

Powitanie jesieni 26.09.2018

W kalendarzu już jesień. Dzisiaj wybraliśmy się na wycieczkę do Niepołomic aby spotkać się z kolorową Panią Jesienią. Po przyjeździe na polanę Sitowiec przywitało nas piękne słońce i uśmiechnięty Pan Leśniczy, który zdradził nam kilka leśnych sekretów. Dużo radości sprawiły nam też wspólne zabawy na świeżym powietrzu. Samodzielnie przygotowaliśmy ziemniaki z masełkiem, które po upieczeniu na ognisku ze smakiem zajadaliśmy. Udało nam się też odnaleźć i rozwiązać wszystkie zadania i zagadki pozostawione dla nas przez Panią jesień. Ucieszyliśmy się bardzo ze spotkania z nią. To był bardzo udany dzień, mamy nadzieję, że jesień będzie pełna takich dni.

 

Dzień przedszkolaka 20.09.2018

Dzisiaj w kalendarzu święto wszystkich przedszkolaków. Z tej okazji czekało dzisiaj na nas wiele atrakcji, wspólna zabawa, słodkości, bajki i wiele innych. Każdy z nas stworzył też dla siebie kolorowy medal super przedszkolaka.

 

Lekcja muzealna na Wawelu 21.09.2018

Dzisiaj wybraliśmy się na zamek królewski na Wawelu żeby wziąć udział  lekcji muzealnej. Tematem spotkania były legendy wawelskie. Z zapartym tchem słuchaliśmy historii o Stańczyku, wawelskich głowach i smoku wawelskim. Przy tej okazji mogliśmy też zwiedzić komnaty reprezentacyjne tego niezwykłego zamku. Oczywiście nie mogliśmy odmówić sobie spotkania ze smokiem i wizyty w jego jaskini.

 

Urodziny Mai i Kuby 4.09.2018

Dzisiaj swoje czwarte urodzinki świętowali Maja i Kuba, nasze urocze bliźniaki. Zabawa urodzinowa udała się wspaniale. Po życzeniach, uściskach i prezentach wszyscy wspaniale razem się bawiliśmy. Na koniec zajadaliśmy się pysznym tortem. Sto lat i spełnienia marzeń dla naszych jubilatów.