Karta zgłoszeniowa

KONCEPCJA PRACY PRZEDSZKOLA

Nadrzędnym celem naszego przedszkola jest zapewnienie dzieciom bezpiecznych i optymalnych warunków dla prawidłowego rozwoju oraz wspieranie i kształtowanie aktywności wychowanków wobec otaczającego świata.

Jako przedszkole muzyczno-językowe wprowadzamy dzieci w szeroko pojęty świat muzyki oraz rozwijamy zdolności językowe poprzez zwiększoną ilość zajęć rytmiczno-muzycznych oraz języka angielskiego.

Witamy w nowym roku przedszkolnym. Czeka nas kolejny rok wspaniałej przygody. Zapraszamy wszystkie dzieci. Oto kilka rad na dobry początek.

Czytaj

Zostań naszym znajomym na

Dziękujemy za udział w głosowaniu na najlepsze przedszkole.

Wyniki

Propagujemy program „5 porcji dziennie” promując wśród dzieci dobre nawyki żywieniowe.

W naszym przedszkolu o zdrową i bezpieczną atmosferę dba oczyszczacz powietrza.

 

Zapraszamy serdecznie wszystkie maluszki

Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości 

Witamy w naszej galerii. Serdecznie zapraszamy do oglądnięcia zdjęć.

Anikino 26.06.2018

Dzisiaj czekała na nas prawdziwa atrakcja. Wybraliśmy się do krainy zabaw dziecięcych "Anikino" na szaloną zabawę wśród labiryntów, zjeżdżalni i basenów z kulkami. Bawiliśmy się wspaniale. Zobaczcie sami.

 

Urodziny Andrzeja 19.06.2018

Dzisiaj na swoje urodzinki zaprosił nas Andrzejek. Z przyjemnością złożyliśmy  naszemu koledze serdeczne życzenia i wręczyliśmy prezent. Potem Andrzej zaprosił nas do wspólnej, szalonej zabawy. Bawiliśmy się wspaniale. Życzmy Andrzejkowi wszystkiego najlepszego.

 

Spotkanie z policją wodną 18.06.2018

Zbliżają sie wakacje, więc dzisiaj odwiedzili nas policjanci z komisariatu wodnego, aby przypomnieć nam o najważniejszych zasadach obowiązujących podczas wypoczynku nad wodą. Bardzo dziękujemy za to spotkanie.

 

Urodziny Borysa 18.06.2018

Dzisiaj gościliśmy na urodzinach Borysa. Od samego rana towarzyszył nam dobry nastrój. Z radością złożyliśmy koledze serdeczne życzenia i wręczyliśmy prezent. Potem Borys zaprosił nas do wspólnej, szalonej zabawy. Bawiliśmy się wspaniale, a na koniec zajadaliśmy się tortem. Sto lat Borysku.

 

Majsterkowanie 15.06.2018

Dzisiaj odbyły się ostatnie w tym roku zajęcia z majsterkowania. Nasze przedszkolaki bardzo dobrze sobie radzą z posługiwaniem się narzędziami i tworzą wspaniałe rzeczy. Do zobaczenia po wakacjach.

 

Dzień Mamy i Taty 11.06.2018

Dzisiaj naszych kochanych rodziców z okazji ich święta zaprosiliśmy na nasz zaczarowany statek i zabraliśmy w rejs do odległych krajów. Z wielkim przejęciem wyrecytowaliśmy wszystkie wiersze i zaśpiewaliśmy piosenki o tym jak bardzo kochamy naszych rodziców i jak dziękujemy im za wszystko co dla nas robią. Wszystkim rodzicom życzmy, aby zawsze mogli być dumni ze swoich wspaniałych pociech.  Dzisiaj miała też miejsce jeszcze jedna uroczystość. Z wielką dumą, ale też z łezką wzruszenia żegnaliśmy naszych kolejnych absolwentów, którzy we wrześniu przekroczą juz szkolne progi. Koledzy i koleżanki z grupy pożegnali przyszłych uczniów, a nasi dumni absolwenci otrzymali nagrody i dyplomy za wspólnie spędzone przedszkolne lata. Nie zabrakło wzruszeń i uścisków. Naszym straszakom serdecznie gratulujemy i życzymy wielu sukcesów. Drogim rodzicom dziękujemy za lata współpracy, zaufanie i wszystkie wspólnie przeżywane chwile.

 

Urodziny Alicji 28.05.2018

Dzisiaj gościliśmy na urodzinach Alicji. Z radością złożyliśmy naszej koleżance serdeczne życzenia, mocno ją uściskaliśmy i wręczyliśmy prezent. Potem Ala zaprosiła nas do wspólnej, szalonej zabawy. Sto lat Alicjo, spełnienia najskrytszych marzeń.

 

Basen 24.05.2018

Dzisiaj odbyły się ostatnie w tym roku przedszkolnym zajęcia z nauki pływania. Nasze wspaniałe dzielne przedszkolaki zrobiły niesamowite postępy i naprawdę świetnie pływają.  Dziękujemy wszystkim instruktorom i mamy nadzieję, że spotkamy sie tuż po wakacjach, aby dalej doskonalić nasze umiejętności. Zobaczcie jak dobrze bawimy się na basenie.

 

Urodziny Borysa 27.04.2018

Dzisiaj urodziny obchodził nasz kolega Borys. Z tej okazji cała grupa przygotowała dla niego wiele miłych niespodzianek. Były uściski, życzenia, głośne sto lat i oczywiście prezenty. Nie zabrakło też wspaniałej, wspólnej zabawy. Życzymy jubilatowi spełnienia marzeń.

 

Majsterkowanie 27.04.2018

Tym razem na zajęciach z majsterkowania stworzyliśmy aparaty fotograficzne. Wykonane nimi zdjęcia z pewnością będą wyjątkowe.

 

Imieniny Gabrysi 23.04.2018

Dzisiaj świętowaliśmy razem z Gabrysią jej imieniny. Zabawa udała się wspaniale. Były uściski, życzenia i tańce. Sto lat Gabrysiu.

 

Nasze zabawy

Zobaczcie ja wesoło płynie czas w naszym przedszkolu.

 

Spacer po Krakowie 13.04.2018

Dzisiaj najstarsze przedszkolaki wybrały się na spacer po Krakowie w towarzystwie przewodnika, którym była mama jednej z naszych koleżanek z przedszkola, która na co dzień zajmuje się oprowadzaniem wycieczek po Krakowie. Pani przewodnik opowiedziała nam wiele bardzo ciekawych historii związanych z najsłynniejszymi zabytkami naszego pięknego miasta. Największą niespodzianką było dla nas miejsce, z którego wysłuchaliśmy hejnału mariackiego, a hejnalista pomachał nam z okna w wieży kościoła. Z zapartym tchem słuchaliśmy legend i historii o Krakowie. Pani przewodnik była zaskoczona jak dużo wiemy o naszym mieście. Na zakończenie naszego spaceru zajadaliśmy sie pysznymi obwarzankami. to był bardzo udany spacer.

 

Zajęcia otwarte dla rodziców 18.04.2018

Dzisiaj na nasze zajęcia przyszli wyjątkowi goście - nasi rodzice, których zaprosiliśmy, aby mogli zobaczyć jak bawimy się i uczymy w naszym przedszkolu. Byliśmy z siebie bardzo dumni bo udało nam się rozwiązać wszystkie zadania, które ciocia dla nas przygotowała. Dziękujemy bardzo za przybycie i wspólnie spędzony czas.

 

Konkurs piosenki "Muzyczny Kraków" 13.04.2018

W tym tygodniu tematem naszych zajęć było nasze piękne miasto. przypomnieliśmy sobie wiele informacji związanych z Krakowem. Na zakończenie tygodnia wzięliśmy udział w konkursie piosenki o Krakowie pod hasłem "Muzyczny Kraków". Wszystkie przedszkolaki ubrane w tradycyjne ludowe stroje zaprezentowały się wspaniale. Znamy wiele pięknych krakowskich piosenek, które też wspólnie śpiewaliśmy. Sprawiło nam to wiele radości.

 

Urodziny Armina

Dzisiaj na pyszny urodzinowy tort i szaloną zabawę zaprosił nas Armin. Zabawa udał się wspaniale. nie zabrakło uścisków, życzeń i gromkiego sto lat. Życzymy Arminowi wszystkiego co najlepsze.

 

Urodziny Nikodema 6.04.2018

Dzisiaj swoje urodziny obchodził Nikodem. Zabawa była wspaniała. Złożyliśmy naszemu koledze serdeczne życzenia, wręczyliśmy prezent i mocno go uściskaliśmy. Wspólna, szalona zabawa udała się wspaniale. Potem zajadaliśmy się pysznym tortem. Życzymy jubilatowi spełnienia marzeń.

 

Teatrzyk 3.04.2018

Dzisiaj nasze przedszkole odwiedzili aktorzy teatru Pinokio z przedstawieniem "Zaczarowany las". Historia z ekologicznym morałem bardzo nam się podobała. Kolejny raz mieliśmy okazję przypomnieć sobie dlaczego warto dbać o przyrodę. Dziękujemy

 

Śniadanie Wielkanocne 28.03.2018

Za kilka dni Święta Wielkanocne. Dzisiaj w naszym przedszkolu wspólnie zasiedliśmy do uroczystego śniadania. Podzieliliśmy się jajkiem życząc sobie wesołych świąt. Potem z apetytem zajadaliśmy sie świątecznymi przysmakami.  Życzymy wszystkim przedszkolakom i ich rodzinom spokojnych i radosnych Świąt.

 

Majsterkowanie 23.03.2018

Na kolejnych zajęciach z majsterkowania nasi dzielni konstruktorzy wykonali swoje pierwsze telefony. Praca szła im bardzo sprawnie i bez problemu posługiwali sie narzędziami.  Ciekawe co będziemy robić następnym razem.

 

Powitanie wiosny 21.03.2018

Dzisiaj  w kalendarzu pierwszy dzień wiosny i choć za oknem śnieg my postanowiliśmy pożegnać dzisiaj zimę i poszukać oznak wiosny. Tak głośno śpiewaliśmy wiosenne piosenki że mamy nadzieję na szybkie nadejście ciepłych i kolorowych dni.

 

Urodziny Marcela 20.03.2018

Dzisiaj swoje urodziny świętował Marcel. Przez cały dzień towarzyszył nam dobry nastrój. Z uśmiechem na ustach złożyliśmy naszemu koledze serdeczne życzenia, wręczyliśmy prezent i mocno go uściskaliśmy. Wspólna, szalona zabawa udała się wspaniale. Potem zaśpiewaliśmy Marcelowi sto lat i zajadaliśmy się pysznym tortem. Życzymy spełnienia marzeń.

 

Urodziny Ani 16.03.2018

Złożyliśmy naszej koleżance serdeczne życzenia, wręczyliśmy prezent i mocno ją uściskaliśmy. Zabawa udała się wspaniale. Potem zaśpiewaliśmy Ani sto lat i zajadaliśmy się pysznym tortem. Życzymy spełnienia marzeń.

 

Mali artyści 13.03.2018

Dzisiaj na zajęciach z cyklu "mali artyści" poznawaliśmy życie i twórczość słynnego architekta - Antoniego Gaudi. Dowiedzieliśmy się czym jest architektura i dlaczego projekty stworzone przez tego artystę są tak wyjątkowe. Potem sami projektowaliśmy nasze "pudełkowe" miasto.

 

Dzień kobiet 8.03.2018

Dzisiaj  w kalendarzu  święto wszystkich kobiet, tych małych i dużych. Z tej okazji chłopcy przygotowali dla koleżanek wiele niespodzianek. To był bardzo wesoły dzień. Życzymy wszystkim małym kobietkom wszystkiego najlepszego.

 

Urodziny Frania 7.03.2018

Dzisiaj swoje urodziny świętował Franuś. Przez cały dzień towarzyszył nam dobry nastrój. Z uśmiechem na ustach złożyliśmy naszemu koledze serdeczne życzenia, wręczyliśmy prezent i mocno go uściskaliśmy. Wspólna, szalona zabawa udała się wspaniale. Potem zaśpiewaliśmy Frankowi sto lat i zajadaliśmy się pysznym tortem. Życzymy spełnienia marzeń.

 

Matematyka

Przez cały tydzień podczas zabaw i zajęć doskonaliliśmy soje matematyczne umiejętności. Przeliczaliśmy, dodawaliśmy, odejmowaliśmy, szukaliśmy geometrycznych figur i układaliśmy z nich piękne obrazki. Zrobiliśmy też wspólnie piękne liczydło. Po tym tygodniu każdy z nas zasługuje na miano matematycznego mistrza.

 

Urodziny Oli 2.03.2018

Dzisiaj wspólnie z Oleńką świętowaliśmy jej  4 urodzinki. Zabawa udała się wyśmienicie. Było głośne sto lat, życzenia, uściski i wspólna wesoła zabawa. Na koniec przyjęcia zajadaliśmy się słodziutkim tortem. Sto lat.

 

Urodziny Ani 28.02.2018

Dzisiaj swoje urodziny świętowała Ania. Przez cały dzień towarzyszył nam dobry nastrój. Z uśmiechem na ustach złożyliśmy naszej koleżance serdeczne życzenia, wręczyliśmy prezent i mocno ją uściskaliśmy. Wspólna, szalona zabawa udała się wspaniale. Potem zaśpiewaliśmy Ani sto lat i zajadaliśmy się pysznym tortem. Życzymy spełnienia marzeń.

 

Walentynki 14.02.2018

Dzisiaj walentynki, dzień okazywania sobie miłych uczuć. Przez cały dzień towarzyszyły nam serduszka i wspólne zabawy. Zrobiliśmy walentynkowe serca dla naszych najbliższych i pozowaliśmy do pamiątkowych fotografii.

 

Szkoła

Dzisiaj kolejny raz wybraliśmy do zaprzyjaźnionej szkoły 101 na zajęcia dla przedszkolaków. jak zawsze atmosfera była wspaniała, a zajęcia bardzo interesujące. Dziękujemy.

 

Bal karnawałowy 7.02.2018

Dzisiaj nasze przedszkole zamieniło się  sale balową. W tym roku urządziliśmy sobie prawdziwy brazylijski karnawał. Tańczyliśmy w  rytm największych przebojów i ćwiczyliśmy kroki brazylijskiej samby. Prezentowaliśmy swoje balowe przebrania, braliśmy udział  tanecznych konkursach i wybraliśmy króla i królową balu. Zabawa udała się wspaniale.

 

Dzień babci i dziadka 30.01.2018

Dzisiaj do naszego przedszkola na zaproszenie wnucząt licznie przybyli ukochani Dziadkowie i Babcie. Wszystkie przedszkolaki z wielkim przejęciem oczekiwały na rozpoczęcie występów. Wzruszenie na twarzach Dziadków i Babć oraz gromkie oklaski były dla nas najlepszą nagrodą za kilka tygodni przygotowań i prób. Po występie wręczyliśmy Babciom i Dziadziusiom własnoręcznie przygotowane prezenty, mocno ich uściskaliśmy i zaprosiliśmy na słodki poczęstunek. Mamy nadzieję, że nasze przedstawienie dało im wiele radości. Babciom i Dziadkom z całego serca życzymy zdrowia, spełnienia marzeń i pociechy z wnucząt.

 

Urodziny Rozalki

Dzisiaj wspólnie z Rozalką świętowaliśmy jej urodzinki. Zabawa udała się wyśmienicie. Było głośne sto lat, życzenia, uściski i wspólna wesoła zabawa. Na koniec przyjęcia zajadaliśmy się słodziutkim tortem. Sto lat Rozalko.

 

Teatrzyk 10.01.2018

Dzisiaj odwiedzili nas aktorzy teatru lalek z przedstawieniem "Kruszynka". Pełna humoru historia bardzo nam się spodobała. Mieliśmy tez okazję z bliska przyjrzeć sie teatralnym lalkom.

 

Poznajemy Niemcy

Kolejnym krajem, jaki poznaliśmy w naszym cyklu "Podróże dookoła świata" były sąsiadujące z nami Niemcy. Podczas zajęć poznaliśmy różne ciekawostki o tym kraju, ale przede wszystkim świetnie się bawiliśmy. Budowaliśmy z klocków Bramę Brandenburską, uczestniczyliśmy w przedstawieniu o Czerwonym Kapturku, utrwalaliśmy marki niemieckich samochodów i czytaliśmy baśnie braci Grimm. Ciekawe jaki kraj poznamy następnym razem!