Karta zgłoszeniowa

KONCEPCJA PRACY PRZEDSZKOLA

Nadrzędnym celem naszego przedszkola jest zapewnienie dzieciom bezpiecznych i optymalnych warunków dla prawidłowego rozwoju oraz wspieranie i kształtowanie aktywności wychowanków wobec otaczającego świata.

Jako przedszkole muzyczno-językowe wprowadzamy dzieci w szeroko pojęty świat muzyki oraz rozwijamy zdolności językowe poprzez zwiększoną ilość zajęć rytmiczno-muzycznych oraz języka angielskiego.

Witamy w nowym roku przedszkolnym. Czeka nas kolejny rok wspaniałej przygody. Zapraszamy wszystkie dzieci. Oto kilka rad na dobry początek.

Czytaj

Zostań naszym znajomym na

Dziękujemy za udział w głosowaniu na najlepsze przedszkole.

Wyniki

Propagujemy program „5 porcji dziennie” promując wśród dzieci dobre nawyki żywieniowe.

W naszym przedszkolu o zdrową i bezpieczną atmosferę dba oczyszczacz powietrza.

 

Zapraszamy serdecznie wszystkie maluszki

Naszą witrynę przegląda teraz 14 gości 

Witamy w naszej galerii. Serdecznie zapraszamy do oglądnięcia zdjęć.

Przedstawienie w szkole muzycznej 5.04.2019

Dzisiaj na zaproszenie uczniów ze szkoły muzycznej wybraliśmy sie na przygotowane przez nich przedstawienie "Kopciuszek".  Muzyczno - taneczne przedstawienie bardzo nam się podobało. Gratulujemy młodym aktorom.

 

Zajęcia otwarte 27.03.2019

Dzisiaj do naszego przedszkola zaprosiliśmy naszych rodziców, aby mogli zobaczyć jak na co dzień uczymy się i bawimy. Bardzo dziękujemy rodzicom, babciom i dziadkom, którzy znaleźli czas, aby nas odwiedzić.

 

Kartki na szczytny cel

Nasze przedszkolaki mają bardzo dobre serca i chętnie włączają się w niesienie pomocy innym. Dzisiaj przyłączyliśmy się do akcji charytatywnej dla młodej poetki, która zmaga się z ciężką chorobą. Wykonane przez dzieci kartki zostaną wystawione na aukcję, z której dochód zostanie przekazany na leczenie tej utalentowanej dziewczyny.

 

Dzień otwartych koszar 22.03.2019

Dzisiaj na zaproszenie żołnierzy z 16 batalionu powietrznodesantowego wybraliśmy się do jednostki wojskowej na dzień otwartych koszar. Czekało tam na nas bardzo wiele atrakcji. Na samym początku wzięliśmy udział w uroczystym rozpoczęciu uroczystości, oglądaliśmy defiladę oraz emocjonujący pokaz wyszkolenia wojskowego. Później mieliśmy okazje zobaczyć z bliska wojskowy sprzęt i przekonać się jak żołnierze przygotowują się do skoków ze spadochronem. Oglądaliśmy też z bliska wóz strażacki i policyjny. Mieliśmy okazję oddać kilka strzałów do celu, a na zakończenie naszej wizyty pokonaliśmy tor przeszkód. To był bardzo emocjonujący dzień.

 

Powitanie wiosny 21.03.2019

W kalendarzu nareszcie pierwszy dzień wiosny. Do naszego przedszkola też zawitała dzisiaj ta radosna pora roku. Przedszkolaki w wiosennych, kolorowych przebraniach podczas wspólnej zabawy okazywały radość z jej nadejścia. Wspólne świętowanie udało się wspaniale. Witaj wiosno!

 

Urodziny Poli 11.03.2019

Dzisiaj swoje urodziny świętowała Pola. Z radością wzięliśmy udział w jej przyjęciu. Była wspólna zabawa i tańce oraz serdeczne życzenia, głośne sto lat i pyszny tort. Wszystkiego najlepszego.

 

Urodziny Oli 7.03.2019

Dzisiaj na swoje urodzinowe przyjęcie zaprosiła nas Ola. Były życzenia, uściski, prezenty i głośne sto lat. Nie zabrakło też szalonej tanecznej zabawy i oczywiście słodkiego tortu. Wszystkiego najlepszego.

 

Urodziny Aneczki

Dzisiaj na swoje urodzinowe przyjęcie zaprosiła nas Ania. Były życzenia, uściski, prezenty i głośne sto lat. Nie zabrakło też szalonej tanecznej zabawy i oczywiście słodkiego tortu. Wszystkiego najlepszego.

 

Poznajemy zawody

W tym tygodniu rozmawialiśmy o zawodach. Zadaniem przedszkolaków było opowiedzenie o tym, czym zajmują się ich rodzice. Dziękujemy Zuzi która przybliżyła nam pracę swojego taty, Opowiedziała na czym polega i pokazała przedmioty które są mu niezbędne do jej wykonywania. Dziękujemy również Amelce, która opowiedziała nam o pracy, którą wykonuje jej mama.

 

Urodziny Ani

Dzisiaj swoje urodziny świętowała Ania. Złożyliśmy jej serdeczne życzenia i zaśpiewaliśmy głośne sto lat, a po wspólnej, szalonej zabawie zajadaliśmy się pysznym tortem. Życzymy spełnia marzeń.