Karta zgłoszeniowa

KONCEPCJA PRACY PRZEDSZKOLA

Nadrzędnym celem naszego przedszkola jest zapewnienie dzieciom bezpiecznych i optymalnych warunków dla prawidłowego rozwoju oraz wspieranie i kształtowanie aktywności wychowanków wobec otaczającego świata.

Jako przedszkole muzyczno-językowe wprowadzamy dzieci w szeroko pojęty świat muzyki oraz rozwijamy zdolności językowe poprzez zwiększoną ilość zajęć rytmiczno-muzycznych oraz języka angielskiego.

Witamy w nowym roku przedszkolnym. Czeka nas kolejny rok wspaniałej przygody. Zapraszamy wszystkie dzieci. Oto kilka rad na dobry początek.

Czytaj

Zostań naszym znajomym na

Propagujemy program „5 porcji dziennie” promując wśród dzieci dobre nawyki żywieniowe.

W naszym przedszkolu o zdrową i bezpieczną atmosferę dba oczyszczacz powietrza.

 

Zapraszamy serdecznie wszystkie maluszki

Naszą witrynę przegląda teraz 12 gości 

Witamy w naszej galerii. Serdecznie zapraszamy do oglądnięcia zdjęć.

Straż miejska 3.10.2019

Dzisiejszego dnia nasze przedszkole odwiedził funkcjonariusz straży miejskiej. Na wstępie przypomnieliśmy sobie o zasadach bezpiecznego poruszania się jako pieszy oraz podstawowe zasady ruchu drogowego. Nie mogliśmy się doczekać, kiedy będziemy mogli zamienić się w kierowców i uczestników ruchu drogowego. To była wspaniała, ale i pouczająca zabawa.

 

Witaminki 3.10.2019

Warzywno - owocowy tydzień obfitował nie tylko w witaminy i rozmowy o zdrowym odżywianiu, ale i świetną zabawę.   Przypomnieliśmy sobie, że oprócz odpowiedniego jedzenia dla zdrowia potrzebujemy również ruchu na powietrzu. Poznawaliśmy różne owoce i warzywa za pomocą smaku, węchu i dotyku. Przygotowaliśmy  też samodzielnie sałatkę owocową i jarzynową. Krojenie wcale nie było takie proste, jak się nam początkowo wydawało. Kiedy już skończyliśmy, połączyliśmy wszystkie składniki, wymieszaliśmy i ze smakiem zjedliśmy samodzielnie przygotowany podwieczorek. To była prawdziwa frajda.

 

Dzień chłopaka 30.09.2019

Nowy tydzień zaczęliśmy od świętowania "dnia chłopaka". Wszyscy chłopcy dostali od koleżanek wykonane przez nie odświętne muszki. Najfajniejsze były wspólne tańce i zabawy do muzyki.

 

Powitanie jesieni 23.09.2019

Rozpoczęła się kalendarzowa jesień, więc dzisiaj podczas spaceru szukaliśmy jej pierwszych oznak.

 

Dzień przedszkolaka 20.09.2019

20 września przypada ogólnopolski "dzień przedszkolaka". Z tej okazji Ciocia zorganizowała nam wiele konkursów w których mogliśmy sprawdzić naszą sprawność fizyczną, a także zdobyte umiejętności. Jedni z nas zdobyli medale rozwiązując zadania matematyczne, drudzy świetnie poradzili sobie z wyzwaniami gimnastycznymi i sprawnościowymi, a jeszcze inni podczas rozwiązywania zagadek językowych. To był bardzo fajny dzień :)

 

Dzień kropki 17.09.2019

Dzisiaj w przedszkolu świętowaliśmy "dzień kropki". Ciocia zaczęła od opowiedzenia nam co było inspiracją do zapoczątkowania tego dnia i wysłuchaliśmy opowiadania o małej Vashti. Następnie każdy z nas zamienił się w małego artystę. Tworzyliśmy kropki według własnego pomysłu. Malowaliśmy farbami, wyklejaliśmy, jak tylko poniosła nas fantazja.

 

Nasz dzień w przedszkolu

W naszym przedszkolu każdy dzień jest pełen niespodzianek. Wspólne zajęcia i zabawy sprawiają nam wiele radości. Zobaczcie jak bawimy się i uczymy.

 

Zajęcia pokazowe - kodowanie i programowanie

Dzisiaj mieliśmy okazję wziąć udział w pokazowych zajęciach z kodowania i programowania. Zadania, które wykonywaliśmy doskonalą umiejętność logicznego myślenia praz zdolności matematyczne. Zajęcia były bardzo ciekawe i sprawiły nam dużo radości.

 

Urodziny Kuby

Dzisiaj gościliśmy na urodzinach Kubusia. Przyjęcie udało się wspaniale. Złożyliśmy naszemu koledze serdeczne życzenia, wręczyliśmy prezent i mocno go  uściskaliśmy. Wiele radości sprawiła nam wspólna zabawa i tańce, a na koniec zajadaliśmy się pysznym tortem. Życzymy spełnienia marzeń.

 

Teatrzyk 11.09.2019

Dzisiaj odwiedził nasze przedszkole teatr lalek z przestawieniem "wesołe przedszkole". Zabawna historia przypomniała nam o tym, co robić, aby być zdrowym oraz najważniejsze zasady bezpieczeństwa.