Karta zgłoszeniowa

KONCEPCJA PRACY PRZEDSZKOLA

Nadrzędnym celem naszego przedszkola jest zapewnienie dzieciom bezpiecznych i optymalnych warunków dla prawidłowego rozwoju oraz wspieranie i kształtowanie aktywności wychowanków wobec otaczającego świata.

Jako przedszkole muzyczno-językowe wprowadzamy dzieci w szeroko pojęty świat muzyki oraz rozwijamy zdolności językowe poprzez zwiększoną ilość zajęć rytmiczno-muzycznych oraz języka angielskiego.

Witamy w nowym roku przedszkolnym. Czeka nas kolejny rok wspaniałej przygody. Zapraszamy wszystkie dzieci. Oto kilka rad na dobry początek.

Czytaj

Zostań naszym znajomym na

Dziękujemy za udział w głosowaniu na najlepsze przedszkole.

Wyniki

Propagujemy program „5 porcji dziennie” promując wśród dzieci dobre nawyki żywieniowe.

W naszym przedszkolu o zdrową i bezpieczną atmosferę dba oczyszczacz powietrza.

 

Zapraszamy serdecznie wszystkie maluszki

Naszą witrynę przegląda teraz 31 gości 

Witamy w naszej galerii. Serdecznie zapraszamy do oglądnięcia zdjęć.

Urodziny Orsona 10.11.2017

Dzisiaj swoje urodziny świętował Orson. Były życzenia, uściski, prezenty i głośne sto lat. Nie zabrakło też tradycyjnie wspólnej, wesołej zabawy. Ucieszyliśmy się bardzo, że mogliśmy wziąć udział w urodzinowym przyjęciu naszego kolegi, po którym zaprosił nas na pyszny tort. Życzymy spełnienia marzeń.

 

Dzień chiński

Pierwsze w tym roku szkolnym zajęcia z cyklu "Podróże dookoła świata" to dzień chiński. Poznaliśmy wiele ciekawostek na temat tego kraju, obejrzeliśmy zdjęcia przedstawiające charakterystyczne dla niego miejsca i zwyczaje. Ćwiczyliśmy jedzenie pałeczkami i malowanie chińskich znaków. Mieliśmy okazję obejrzeć tradycyjny strój chiński zaprezentowany przez naszego kolegę Pawełka. Stworzyliśmy głowę chińskiego smoka, którą wykorzystaliśmy w zabawie. To był bardzo ciekawy dzień.

 

Mały artysta 31.10.2017

Dzisiaj ciocia Paulina przeniosła nas do świata sztuki. opowiedziała nam o postaci wybitnego artysty Pablo Picasso. Dowiedzieliśmy się kim był i jakie dzieła stworzył. Rozmawialiśmy tez o tym czym jest portret. Zainspirowani tą rozmową, postanowiliśmy zrobić sobie wesołe portrety.

 

Majsterkowanie 29.10.2017

Dzisiaj nasze przedszkole znowu zamieniło się w warsztat. Młodzi majsterkowicze z wielkim zapałem przestąpili do pracy. Młotki i gwoździe poszły w ruch, a efektem tej pracy była zabawka manipulacyjna.

 

Konkurs plastyczny "Z biegiem Wisły" 23.10.2017

Na zaproszenie szkoły podstawowej nr 92 6-latki z naszego przedszkola wzięły udział w konkursie plastycznym " Z biegiem Wisły" mającym na celu prezentację największej polskiej rzeki. Wszystkie prace konkursowe były wspaniałe. dzisiaj odbyło się rozstrzygnięcie konkursu i z przyjemnością informujemy, że nasze przedszkolaki obok dyplomów za udział otrzymały też wyróżnienia, a nasza koleżanka Lenka zajęła ze swoją prace II miejsce. Gratulujemy wszystkim laureatom.

 

Zabawy piaskiem

Jedną z naszych ulubionych zabawa manipulacyjnych jest zabawa piaskiem kinetycznym. nie tylko ćwiczymy nasze dłonie i palce przygotowując je do nauki pisania i usprawniając zdolności manualne, ale też tworzymy wspaniałe piaskowe budowle.

 

Hiszpański

Na zajęciach z hiszpańskiego uczymy się teraz o częściach ciała, poznajemy ich nazwy i staramy się poprawnie wymawiać. Taka nauka to dla nas wspaniała zabawa.

 

Wycieczka do ZOO 17.10.2017

Za oknami polska złota jesień. Piękna pogoda i promienie słońca zachęciły nas do wyprawy do krakowskiego ogrodu zoologicznego. bardzo dużo radości sprawiło nam obserwowanie zamieszkujących go zwierząt. Największe wrażenie zrobiły na nas słonie, żyrafy i wesołe pingwiny. To był dzień pełen atrakcji.

 

Pasowanie na przedszkolaka 11.10.2017

Dzisiaj bardo ważny dzień dla dzieci, które dopiero zaczęły swoją przedszkolną przygodę. Zostały pasowane na przedszkolaka. To była bardzo radosna uroczystość. Dzieciaki dumnie prezentowały dyplomy i pozowały do pamiątkowych zdjęć.

 

Basen 5.10.2017

Dzisiaj odbyły się pierwsze w nowym przedszkolnym roku zajęcia z nauki pływania na basenie. z szerokim uśmiechem przywitaliśmy naszych instruktorów i z wielkim zapałem przystąpiliśmy do ćwiczeń. Okazało się, że przedszkolaki, które w poprzednich latach pływały z nami doskonale sobie radzą. Dzieci, które były dzisiaj pierwszy raz wykazały się wielką odwagą i chętnie uczestniczyły w zajęciach. Zobaczcie sami.