Karta zgłoszeniowa

KONCEPCJA PRACY PRZEDSZKOLA

Nadrzędnym celem naszego przedszkola jest zapewnienie dzieciom bezpiecznych i optymalnych warunków dla prawidłowego rozwoju oraz wspieranie i kształtowanie aktywności wychowanków wobec otaczającego świata.

Jako przedszkole muzyczno-językowe wprowadzamy dzieci w szeroko pojęty świat muzyki oraz rozwijamy zdolności językowe poprzez zwiększoną ilość zajęć rytmiczno-muzycznych oraz języka angielskiego.

Witamy w nowym roku przedszkolnym. Czeka nas kolejny rok wspaniałej przygody. Zapraszamy wszystkie dzieci. Oto kilka rad na dobry początek.

Czytaj

Zostań naszym znajomym na

Dziękujemy za udział w głosowaniu na najlepsze przedszkole.

Wyniki

Propagujemy program „5 porcji dziennie” promując wśród dzieci dobre nawyki żywieniowe.

W naszym przedszkolu o zdrową i bezpieczną atmosferę dba oczyszczacz powietrza.

 

Zapraszamy serdecznie wszystkie maluszki

Naszą witrynę przegląda teraz 34 gości 

Witamy w naszej galerii. Serdecznie zapraszamy do oglądnięcia zdjęć.

Anikino 26.06.2018

Dzisiaj czekała na nas prawdziwa atrakcja. Wybraliśmy się do krainy zabaw dziecięcych "Anikino" na szaloną zabawę wśród labiryntów, zjeżdżalni i basenów z kulkami. Bawiliśmy się wspaniale. Zobaczcie sami.

 

Urodziny Andrzeja 19.06.2018

Dzisiaj na swoje urodzinki zaprosił nas Andrzejek. Z przyjemnością złożyliśmy  naszemu koledze serdeczne życzenia i wręczyliśmy prezent. Potem Andrzej zaprosił nas do wspólnej, szalonej zabawy. Bawiliśmy się wspaniale. Życzmy Andrzejkowi wszystkiego najlepszego.

 

Spotkanie z policją wodną 18.06.2018

Zbliżają sie wakacje, więc dzisiaj odwiedzili nas policjanci z komisariatu wodnego, aby przypomnieć nam o najważniejszych zasadach obowiązujących podczas wypoczynku nad wodą. Bardzo dziękujemy za to spotkanie.

 

Urodziny Borysa 18.06.2018

Dzisiaj gościliśmy na urodzinach Borysa. Od samego rana towarzyszył nam dobry nastrój. Z radością złożyliśmy koledze serdeczne życzenia i wręczyliśmy prezent. Potem Borys zaprosił nas do wspólnej, szalonej zabawy. Bawiliśmy się wspaniale, a na koniec zajadaliśmy się tortem. Sto lat Borysku.

 

Majsterkowanie 15.06.2018

Dzisiaj odbyły się ostatnie w tym roku zajęcia z majsterkowania. Nasze przedszkolaki bardzo dobrze sobie radzą z posługiwaniem się narzędziami i tworzą wspaniałe rzeczy. Do zobaczenia po wakacjach.

 

Dzień Mamy i Taty 11.06.2018

Dzisiaj naszych kochanych rodziców z okazji ich święta zaprosiliśmy na nasz zaczarowany statek i zabraliśmy w rejs do odległych krajów. Z wielkim przejęciem wyrecytowaliśmy wszystkie wiersze i zaśpiewaliśmy piosenki o tym jak bardzo kochamy naszych rodziców i jak dziękujemy im za wszystko co dla nas robią. Wszystkim rodzicom życzmy, aby zawsze mogli być dumni ze swoich wspaniałych pociech.  Dzisiaj miała też miejsce jeszcze jedna uroczystość. Z wielką dumą, ale też z łezką wzruszenia żegnaliśmy naszych kolejnych absolwentów, którzy we wrześniu przekroczą juz szkolne progi. Koledzy i koleżanki z grupy pożegnali przyszłych uczniów, a nasi dumni absolwenci otrzymali nagrody i dyplomy za wspólnie spędzone przedszkolne lata. Nie zabrakło wzruszeń i uścisków. Naszym straszakom serdecznie gratulujemy i życzymy wielu sukcesów. Drogim rodzicom dziękujemy za lata współpracy, zaufanie i wszystkie wspólnie przeżywane chwile.

 

Urodziny Alicji 28.05.2018

Dzisiaj gościliśmy na urodzinach Alicji. Z radością złożyliśmy naszej koleżance serdeczne życzenia, mocno ją uściskaliśmy i wręczyliśmy prezent. Potem Ala zaprosiła nas do wspólnej, szalonej zabawy. Sto lat Alicjo, spełnienia najskrytszych marzeń.

 

Basen 24.05.2018

Dzisiaj odbyły się ostatnie w tym roku przedszkolnym zajęcia z nauki pływania. Nasze wspaniałe dzielne przedszkolaki zrobiły niesamowite postępy i naprawdę świetnie pływają.  Dziękujemy wszystkim instruktorom i mamy nadzieję, że spotkamy sie tuż po wakacjach, aby dalej doskonalić nasze umiejętności. Zobaczcie jak dobrze bawimy się na basenie.

 

Urodziny Borysa 27.04.2018

Dzisiaj urodziny obchodził nasz kolega Borys. Z tej okazji cała grupa przygotowała dla niego wiele miłych niespodzianek. Były uściski, życzenia, głośne sto lat i oczywiście prezenty. Nie zabrakło też wspaniałej, wspólnej zabawy. Życzymy jubilatowi spełnienia marzeń.

 

Majsterkowanie 27.04.2018

Tym razem na zajęciach z majsterkowania stworzyliśmy aparaty fotograficzne. Wykonane nimi zdjęcia z pewnością będą wyjątkowe.