Aktualności

 Karta zgłoszeniowa

KONCEPCJA PRACY PRZEDSZKOLA

Nadrzędnym celem naszego przedszkola jest zapewnienie dzieciom bezpiecznych i optymalnych warunków dla prawidłowego rozwoju oraz wspieranie i kształtowanie aktywności wychowanków wobec otaczającego świata.

Jako przedszkole muzyczno-językowe wprowadzamy dzieci w szeroko pojęty świat muzyki oraz rozwijamy zdolności językowe poprzez zwiększoną ilość zajęć rytmiczno-muzycznych oraz języka angielskiego.

Zostań naszym znajomym na

Zapraszamy na stronę przedszkola Jedyneczka

W naszym przedszkolu o zdrową i bezpieczną atmosferę dba oczyszczacz powietrza.

Naszą witrynę przegląda teraz 3 gości 

Korbielów - dzień trzeci

Dzisiaj ponownie obudziło nas słoneczko. Tuż po pożywnym śniadaniu postanowiliśmy wykorzystać ostatnie chwile naszej wycieczki na zabawę w podchody. Podzieliliśmy się na dwie grupy. pierwsze drużyna miała za zadanie ukryć skarb, a druga musiał go odnaleźć rozwiązując po drodze zagadki. Zabawa się udała. Słodki skarb został odnaleziony i ze smakiem zjedzony przez obie drużyny. po powrocie ze spaceru przyszedł czas na pakowanie naszych rzeczy. Po ostatnim obiadku podziękowaliśmy paniom kucharkom za pyszne jedzenie, pożegnaliśmy się i pełni pozytywnych wspomnień ruszyliśmy w drogę powrotną do kochanych rodziców. Czekamy na kolejną wycieczkę.

 

Korbielów - dzień drugi

Kolejny dzień naszej przygody rozpoczął się od wizyty w bibliotece publicznej w Krzyżowej. Sympatyczna pani bibliotekarka opowiedziała nam o swojej pracy i zaprosiła nas do działu literatury dziecięcej. Korzystając z pięknej słonecznej pogody spacerowaliśmy po malowniczej okolicy  , a po smacznym obiedzie szukaliśmy Pani Jesieni. Spotkaliśmy ją podczas spaceru nad rzeką. Towarzyszyła jej urocza mała pomocnica. W swoim koszyku miała jesienne niespodzianki dla każdego przedszkolaka. Bardzo nas ucieszyło to spotkanie. Po powrocie czekała kolejna atrakcja ognisko z pieczoną kiełbasą, którą za smakiem zajadaliśmy. Wieczorową porą ciocie zorganizowały nam piżamowe party. Wszyscy bawiliśmy się wspaniałe. Najlepsi tancerze otrzymali tytuł króla i królowej balu. Wszyscy uczestnicy zostali  nagrodzeni za wspólną zabawę. Po kolacji poszliśmy na basen, gdzie po krótkiej rozgrzewce doskonaliliśmy nasze pływackie umiejętności. To był intensywny dzień pełen wrażeń.

 

Korbielów - dzień pierwszy

Dzisiaj dzielne przedszkolaki rozpoczęły kolejną wielką przygodę. Wyruszyliśmy na wycieczkę do malowniczego Korbielowa. Na miejscu przywitała nas piękna pogoda, wiec po pysznym obiadku wyruszyliśmy na spacer by poznać okolice. Trafiliśmy na bardzo fajny plac zabaw, na którym wesoło spędziliśmy czas. Po powrocie mieliśmy jeszcze silę,żeby pograć w piłkę na boisku pod naszym ośrodkiem. Po kolacji czas oczekiwania na basen umilała nam wspólna zabawa i tańce. Wieczorem nadszedł czas na wspólne pływanie. Zabawa była wspaniała. W dobrych humorach zasnęliśmy i czekamy na jutrzejszy dzień.