Aktualności

 Karta zgłoszeniowa

KONCEPCJA PRACY PRZEDSZKOLA

Nadrzędnym celem naszego przedszkola jest zapewnienie dzieciom bezpiecznych i optymalnych warunków dla prawidłowego rozwoju oraz wspieranie i kształtowanie aktywności wychowanków wobec otaczającego świata.

Jako przedszkole muzyczno-językowe wprowadzamy dzieci w szeroko pojęty świat muzyki oraz rozwijamy zdolności językowe poprzez zwiększoną ilość zajęć rytmiczno-muzycznych oraz języka angielskiego.

Zostań naszym znajomym na

Zapraszamy na stronę przedszkola Jedyneczka

W naszym przedszkolu o zdrową i bezpieczną atmosferę dba oczyszczacz powietrza.

Naszą witrynę przegląda teraz 3 gości 

Rabka - dzień trzeci 10.04.2019

Ostatni dzień  naszego pobytu w Rabce rozpoczęliśmy pysznym śniadaniem, po którym wybraliśmy się do teatru lalek Rabcio na przedstawienie pt. "Króla boli ząb". Zabawna i pouczająca historia bardzo nam się podobała. Duże wrażenie zrobiły na nas lalki wykorzystane w przedstawieniu. Tuż przed wyjazdem do Krakowa czekała na nas jeszcze  jedna atrakcja, wręczenie nagród i pamiątek . Szczególne brawa należą się dzieciom, które po raz pierwszy wyjechały z nami na poszukiwanie przygód. Mamy nadzieję, że dzieciaki wróciły do domu zadowolone i ze szczegółami opowiedzą swoim rodzicom jak fajnie spędziły czas.  Drodzy rodzice, jeżeli widzicie zadowolenie waszych dzieci i chcecie nam o tym opowiedzieć, to prosimy o zamieszczenie opinii na naszej stronie internetowej. Miłe słowa na pewno zachęcą nas do organizowania dla dzieci kolejnych atrakcji.

 

Rabka - dzień drugi 10.04.2019

Po smacznie przespanej nocy czekał nas dzień pełen niespodzianek. Tuż po smacznym śniadaniu wybraliśmy się na zajęcia z ceramiki. Z wielkim zapałem lepiliśmy kubeczki, wazony i filiżanki. Za kilka dni, gdy zostaną wypalone w specjalnym piecu odbierzemy sobie nasze małe arcydzieła w przedszkolu. Po pracy twórczej mogliśmy wyszaleć się na placu zabaw. Po południu wybraliśmy się ponownie na spacer wokół tężni solankowej. Po powrocie czekało już na nas rozpalone ognisko, na którym usmażyliśmy sobie pyszne kiełbaski. Dzień zakończyliśmy wspólną zabawą na świetlicy. Pozdrawiamy serdecznie kochanych rodziców.

 

Rabka - dzień pierwszy 9.04.2019

W poniedziałkowy poranek liczna grupa odważnych przedszkolaków wyruszyła na wycieczkę do Rabki. Po przyjeździe rozpoczęliśmy od wesołej zabawy na świeżym powietrzu. Zjedliśmy pyszny obiad i wyruszyliśmy na spacer leśną ścieżką edukacyjną. Dzielnie maszerowaliśmy i chociaż nogi trochę bolały to mieliśmy jeszcze siłę na szaleństwa na placu zabaw i spacer wokół tężni solankowej. Po kolacji czekała na nas kolejna niespodzianka-piżamowa dyskoteka. Bawiliśmy się wspaniale. Teraz zmęczeni ale szczęśliwi smacznie śpimy i czekamy na kolejne przygody. Możemy się pochwalić, że przeszliśmy dzisiaj 9,5 km.