Aktualności

 Karta zgłoszeniowa

KONCEPCJA PRACY PRZEDSZKOLA

Nadrzędnym celem naszego przedszkola jest zapewnienie dzieciom bezpiecznych i optymalnych warunków dla prawidłowego rozwoju oraz wspieranie i kształtowanie aktywności wychowanków wobec otaczającego świata.

Jako przedszkole muzyczno-językowe wprowadzamy dzieci w szeroko pojęty świat muzyki oraz rozwijamy zdolności językowe poprzez zwiększoną ilość zajęć rytmiczno-muzycznych oraz języka angielskiego.

Zostań naszym znajomym na

Zapraszamy na stronę przedszkola Jedyneczka

W naszym przedszkolu o zdrową i bezpieczną atmosferę dba oczyszczacz powietrza.

Naszą witrynę przegląda teraz 3 gości 

Rabka - dzień trzeci

W ostatnim dniu naszej wesołej wycieczki zaraz po pożywnym śniadaniu wybraliśmy sie do galerii sztuki, gdzie przemieniliśmy się w prawdziwych artystów malując na szkle małe arcydzieła. Sprawiło nam to wiele radości. Po artystycznych doznaniach przyszedł czas na obiad i kolejną niespodziankę. Każdy dzielny przedszkolak sam wybrał sobie nagrodę. Wszyscy zadowoleni i uśmiechnięci zabrali swoje plecaki i ruszyliśmy w drogę powrotną. Jednak po drodze czekała na nas jeszcze jedna atrakcja. Zawitaliśmy do skansenu taboru kolejowego w Chabówce. Teraz już jesteśmy w domach z rodzicami  i już czekamy na kolejną wyprawę.

Drodzy rodzice, dzieci spędziły na wycieczce wesołe chwile. Wszyscy byli bardzo dzielni i radośni. Mamy nadzieję, że dzieci podzieliły się już swoimi przeżyciami, a my również prosimy o podzielenie się opinią na temat naszego przedszkola na naszej stronie internetowej. Dziękujemy.

 

Rabka - dzień drugi

Po smacznie przespanej nocy i przepysznym śniadanku dzielne przedszkolaki wyruszyły na spacer do tężni solankowej. W nagrodę za dzielne spacerowanie ciocia zaprosiła dzieciaki na słodkie gofry. Potem nadszedł czas na szaleństwa na placu zabaw. Po obiadku wspólnie bawiliśmy się na świeżym powietrzu i czekaliśmy na ognisko, na którym piekliśmy pyszne kiełbaski. Wieczorem czekała na nas jeszcze jedna atrakcja - piżamowa dyskoteka. Bawiliśmy się wspaniale tańcząc w rytm największych hitów. Po całym dniu atrakcji z zaśnięciem nie było żadnych trudności. Dobranoc.

 

Rabka - dzień pierwszy

Dzisiaj nasze dzielne przedszkolaki wyruszyły na poszukiwanie przygód do Rabki Zdrój. Przywitała nas piękna słoneczna pogoda, wiec tuż po przyjeździe wesoło bawiliśmy się na świeżym powietrzu. Potem ze smakiem zajadaliśmy pyszny obiad (z dokładką). Po obiedzie czekała na nas wielka niespodzianka - wizyta w teatrze lalek Rabcio. Oglądnęliśmy pełne humoru przedstawienie o przygodach sympatycznego misia Tymoteusza. Po przedstawieniu korzystając ze słonecznej pogody wybraliśmy się na długi spacer do kolorowo podświetlonej  fontanny. Troszkę zmęczeni ale bardzo zadowoleni wróciliśmy na pyszna kolacje. Teraz smacznie śpimy i czekamy na kolejne przygody.