Aktualności

 Karta zgłoszeniowa

KONCEPCJA PRACY PRZEDSZKOLA

Nadrzędnym celem naszego przedszkola jest zapewnienie dzieciom bezpiecznych i optymalnych warunków dla prawidłowego rozwoju oraz wspieranie i kształtowanie aktywności wychowanków wobec otaczającego świata.

Jako przedszkole muzyczno-językowe wprowadzamy dzieci w szeroko pojęty świat muzyki oraz rozwijamy zdolności językowe poprzez zwiększoną ilość zajęć rytmiczno-muzycznych oraz języka angielskiego.

Zostań naszym znajomym na

Zapraszamy na stronę przedszkola Jedyneczka

W naszym przedszkolu o zdrową i bezpieczną atmosferę dba oczyszczacz powietrza.

Naszą witrynę przegląda teraz 2 gości 

Rabka - dzień trzeci 26.09.2019

Kolejny dzień naszej wycieczki rozpoczęła szalona bitwa na poduszki. Po pożywnym śniadaniu wybraliśmy się na spacer do parku zdrojowego, żeby skorzystać z pięknej pogody i pospacerować wokół tężni solankowej. Słońce tak pięknie świeciło, że nabraliśmy ochoty na pyszne lody.  Potem nadszedł czas na nagrody dla wszystkich dzielnych uczestników wyprawy.

Drodzy rodzice, jeżeli wasze pociechy wróciły zadowolone, to prosimy o podzielenie się opinią o naszym przedszkolu na naszej stronie internetowej. Dziękujemy.

 

Rabka - dzień drugi 25.09.2019

Największa atrakcją dzisiejszego dnia była wizyta w wesołym miasteczku "Rabkoland".  Bawiliśmy się wspaniale.  Po powrocie czekał na nas pyszny obiad, a po nim wybraliśmy się na poszukiwanie Pani Jesieni i jej darów. Na szczęście udało nam się ją odnaleźć i zaprosiliśmy ją na ognisko, na którym upiekliśmy pyszne kiełbaski.

 

Rabka - dzień pierwszy 24.09.2019

Rozpoczął się kolejny przedszkolny rok, więc pora wyruszyć na pierwszą wyprawę. Nasze dzielne przedszkolaki wyjechały dzisiaj na wycieczkę do Rabki Zdroju.  Od samego przyjazdu czekały na nas atrakcje i niespodzianki. Po pysznym obiedzie wybraliśmy się na spacer do parku zdrojowego i do tężni solankowej oraz na plac zabaw. Po południu odwiedziliśmy teatr lalek Rabcio, gdzie obejrzeliśmy pełne humoru przedstawienie "Pchła szachrajka". Natomiast wieczorem ciocie zorganizowały dla nas piżamową dyskotekę, na której wspaniale się bawiliśmy. Po dniu pełnym emocji teraz smacznie śpimy i czekamy na kolejne przygody.