Aktualności

 Karta zgłoszeniowa

KONCEPCJA PRACY PRZEDSZKOLA

Nadrzędnym celem naszego przedszkola jest zapewnienie dzieciom bezpiecznych i optymalnych warunków dla prawidłowego rozwoju oraz wspieranie i kształtowanie aktywności wychowanków wobec otaczającego świata.

Jako przedszkole muzyczno-językowe wprowadzamy dzieci w szeroko pojęty świat muzyki oraz rozwijamy zdolności językowe poprzez zwiększoną ilość zajęć rytmiczno-muzycznych oraz języka angielskiego.

Zostań naszym znajomym na

 

Zapraszamy serdecznie wszystkie maluszki

Zapraszamy na stronę przedszkola Jedyneczka

W naszym przedszkolu o zdrową i bezpieczną atmosferę dba oczyszczacz powietrza.

Naszą witrynę przegląda teraz 2 gości 

Korbielów - dzień szósty

Ostatni dzień naszego pobytu w Korbielowie rozpoczęła tradycyjna bitwa na poduszki. Po śniadaniu mieliśmy jeszcze czas na odwiedzenie solnej groty, a potem nadszedł czas na pamiątki i prezenty, które wręczyły nam ciocie. Po pysznym obiedzie wyruszyliśmy w podróż powrotną do naszych rodziców.  Tym samym nasza przygoda na zielonym przedszkolu w Korbielowie dobiegła właśnie końca. Gdy to czytacie  i oglądacie zdjęcia to jesteśmy już z wami w domu i opowiadamy o tym jak fajnie spędziliśmy czas.

 

Korbielów - dzień piąty

Dzisiejszy dzień przywitał nas dzisiaj lepszą pogodą więc zaraz po siadaniu wybraliśmy się na jesienny spacer, połączony z gimnastyką na świeżym powietrzu. Po powrocie jak co dzień spędziliśmy trochę czasu w solnej komnacie inhalując się. Dzisiaj odbyła się też wyczekiwana przez wszystkie przedszkolaki dyskoteka. Wystroiliśmy się i wesoło bawiliśmy się i tańczyliśmy do naszych ulubionych melodii. Zabawa była wspaniała. Kolejną przygotowaną dla nas atrakcją było ognisko z pieczeniem pysznej kiełbaski, którą z apetytem zjedliśmy. Wieczorem ostatni raz poszliśmy na basen. Pływanie to dla nas prawdziwa radość. Dzisiaj zielona noc, a jutro wracamy do domów, aby wszystko wam opowiedzieć kochani rodzice. Mamy nadzieję, że zanim wyjedziemy czeka na nas jutro jeszcze moc atrakcji, tak jak codziennie.

 

Korbielów - dzień czwarty

Kolejny dzień naszej przygody na zielonym przedszkolu upłynął nam znowu bardzo emocjonująco. Po pożywnym śniadaniu  wszyscy wspólnie wesoło bawiliśmy na świetlicy. Gdy przestał padać deszcz wybraliśmy się na spacer po okolicy. Po południu ciocie zorganizowały na konkurs piosenki patriotycznej w której chętnie wzięliśmy udział.  Wieczorem oczywiście basen, na który czekamy każdego dnia. Pozdrawiamy kochanych rodziców.

 

Korbielów - dzień trzeci

Dzisiaj pogoda nie zachęcała do wychodzenia na zewnątrz. Ale my sprytne przedszkolaki, pod opieką naszych wspaniałych cioć nigdy się nie nudzimy. Od samego rana mieliśmy czas wypełniony zabawą, malowaniem, wyklejaniem, kolorowaniem, zabawą z chustą animacyjną – jednym słowem same atrakcje. Napisaliśmy pocztówki do naszych kochanych rodziców. Nasze pokoje otrzymały nazwy, a my wykonaliśmy piękne plakaty. Na zakończenie dnia czekał na nas basen.

 

Korbielów - dzień drugi

Dzisiaj Korbielów przywitał nas piękną pogodą, więc po pożywnym śniadaniu czekały na nas zabawy na świeżym powietrzu. Prawie cały dzień spędziliśmy na spacerze i zabawach na polu. Największa atrakcja czekała nas jednak po kolacji. Nareszcie poszliśmy na basen, pływanie i zabawa w wodzie sprawiły nam bardzo wiele radości. Po tym miłym wieczorze nikt z nas nie miał żadnych problemów z udaniem się do krainy snów. Do jutra.

 

Korbielów - dzień pierwszy

Dzisiaj po południu wsiedliśmy do autobusu, który zawiózł nas do Korbielowa, abyśmy mogli przeżyć tu kolejną wielką przygodę. Wszyscy byliśmy bardzo podekscytowani. Gdy po podróży dotarliśmy na miejsce czekała na nas pyszna kolacja. Wszyscy jesteśmy bardzo dzielni i zadowoleni. Teraz już smacznie śpimy i czekamy co przyniesie nowy dzień i jakie atrakcje na nas czekają. Pozdrawiamy kochanych rodziców.