Aktualności

 Karta zgłoszeniowa

KONCEPCJA PRACY PRZEDSZKOLA

Nadrzędnym celem naszego przedszkola jest zapewnienie dzieciom bezpiecznych i optymalnych warunków dla prawidłowego rozwoju oraz wspieranie i kształtowanie aktywności wychowanków wobec otaczającego świata.

Jako przedszkole muzyczno-językowe wprowadzamy dzieci w szeroko pojęty świat muzyki oraz rozwijamy zdolności językowe poprzez zwiększoną ilość zajęć rytmiczno-muzycznych oraz języka angielskiego.

Zostań naszym znajomym na

Zapraszamy na stronę przedszkola Jedyneczka

W naszym przedszkolu o zdrową i bezpieczną atmosferę dba oczyszczacz powietrza.

Naszą witrynę przegląda teraz 2 gości 

Rabka 09.2021

Rabka 28-30.09.2021

 

Dzień I

Dzisiaj grupa dzielnych przedszkolaków wyruszyła na wycieczkę do Rabki Zdrój. Nasza przygoda rozpoczęła się od wizyty w skansenie Taboru kolejowego w Chabówce. Bardzo nam się podobało, że mogliśmy wsiąść do zabytkowych wagonów i wczuć się w rolę maszynisty. Po przyjeździe do Rabki rozgościliśmy się w pokojach. Po pysznym obiedzie wybraliśmy się na pierwszy spacer. Odwiedziliśmy tężnie solankową, a potem czekała nas wielka niespodzianka-szaleństwo na dmuchańcach i na placu zabaw. Po kolacji wspólnie bawiliśmy się na świetlicy. To był bardzo udany pierwszy dzień. Czekamy na kolejne przygody.

Rabka I - zdjęcia

 

Dzień II

Dzisiaj korzystaliśmy w pełni z pięknej jesiennej pogody. Od samego rana towarzyszyło nam słońce, więc wybraliśmy się na spacer, podczas którego podziwialiśmy piękne fontanny. Nie zabrakło też wizyty w tężni i zabawy na przyrządach do ćwiczeń. Odwiedziliśmy też dmuchańce i szaleliśmy na placu zabaw. Późnym południem było ognisko, na którym piekliśmy kiełbaski, chlebek no i oczywiście pyszne słodkie pianki. Mieliśmy też wyjątkowego gościa, Pani Teresa, która na co dzień mieszka w Rabce przyszła specjalnie dla nas poczytać bardzo zabawne bajki. Na zakończenie dnia urządziliśmy piżamową dyskotekę, na której szaleliśmy w rytm ulubionych przebojów. Teraz zmęczeni, ale szczęśliwi smacznie śpimy i czekamy na kolejny dzień pełen wrażeń.

Rabka II - zdjęcia

 

Dzień III

Dzisiaj kolejny raz udowodniliśmy, że nawet w czasie deszczu przedszkolaki nigdy się nie nudzą i nic nie zepsuje im humoru. Zwłaszcza, że dzisiaj wyjątkowy dzień dla naszych młodych mężczyzn. Z okazji Dnia Chłopaka przygotowaliśmy dla nich pamiątkowe dyplomy i prezenty oraz zaprosiliśmy do wspólnej zabawy. Potem nadszedł czas na nagrody i dyplomy dla wszystkich dzielnych uczestników wycieczki. To był bardzo udany wyjazd. Czekamy na następne.

Rabka III - zdjęcia