Szanowni Państwo

Ważne informacje na temat otwarcia przedszkola przed
28 czerwca 2020 dostępne są po zalogowaniu.

Prosimy o pilne zapoznanie się
z nimi.

Oferta cateringowa

Materiały dla dzieci do pracy
w domu
 Komunikat Dyrektora

Drodzy rodzice

Pragniemy poinformować, że realizacja zadań przedszkola
w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania placówki
(25.03.2020 do odwołania) odbywa się
z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

Poprzez naszą stronę internetową będziemy informować Państwa
o dostępnych materiałach edukacyjnych i możliwych formach ich realizacji przez dziecko
w domu.

Informujemy, że treści te służą realizacji Podstawy Programowej Wychowania Przedszkolnego oraz rocznego obowiązkowego przygotowania przedszkolnego.

Prosimy o systematyczne odwiedzanie naszej strony oraz
o korzystanie z dostępnych materiałów.

Informujemy o możliwości konsultacji z nauczycielami poprzez pocztę elektroniczną (prywatnenr1@poczta.onet.pl).


Pozdrawiamy serdecznie
Dyrekcja
Przedszkola Prywatnego nr 1

Karta zgłoszeniowa

KONCEPCJA PRACY PRZEDSZKOLA

Nadrzędnym celem naszego przedszkola jest zapewnienie dzieciom bezpiecznych i optymalnych warunków dla prawidłowego rozwoju oraz wspieranie i kształtowanie aktywności wychowanków wobec otaczającego świata.

Jako przedszkole muzyczno-językowe wprowadzamy dzieci w szeroko pojęty świat muzyki oraz rozwijamy zdolności językowe poprzez zwiększoną ilość zajęć rytmiczno-muzycznych oraz języka angielskiego.

Zostań naszym znajomym na

Propagujemy program „5 porcji dziennie” promując wśród dzieci dobre nawyki żywieniowe.

W naszym przedszkolu o zdrową i bezpieczną atmosferę dba oczyszczacz powietrza.

 

Zapraszamy serdecznie wszystkie maluszki

Naszą witrynę przegląda teraz 8 gości i 2 użytkownik 

Rabka 2016 - dzień szósty (14.10.2016)

Ostatni dzień naszej przygody rozpoczęła szalona bitwa na poduszki. Było bardzo dużo śmiechu i dobrej zabawy. Po pysznym śniadaniu ciocie wręczyła nam pamiątki  dyplomy. Potem korzystając z pięknej pogody poszliśmy na ostatni spacer, by pożegnać się z Rabką. Po obiedzie pożegnaliśmy się, podziękowaliśmy gospodarzom za mile spędzony czas i pyszne jedzenie i ruszyliśmy w drogę powrotna do naszych kochanych rodziców.

 

Rabka 2016 - dzień piąty (13.10.2016)

Dzisiaj po śniadaniu wybraliśmy się  teatru lalek Rabcio na przedstawienie pt. „Tygrysek Pietrek”. Ta wesoła historia bardzo nam się podobała. Potem korzystając z poprawy pogody spacerowaliśmy wokół tężni i odwiedziliśmy muzeum Orkana. Po południu czekała na nas kolejna atrakcja – ognisko, na którym samodzielnie smażyliśmy kiełbaski. Zajadaliśmy się nimi ze smakiem. Po aktywnym dniu położyliśmy się spać. To już ostatnia - „zielona” noc w Rabce . Czas na Zielonym Przedszkolu płynie szybko i już jutro wracamy do naszych rodziców, żeby opowiedzieć im jak świetnie się bawiliśmy przez ostatnie dni.

 

Rabka 2016 - dzień czwarty (12.10.2016)

Dzisiaj pogoda nie zachęcała do spacerów, więc po śniadaniu ciocie zorganizowały nam podchody. Bardzo podobało nam się poszukiwanie zagadek ukrytych w naszym ośrodku. Potem rozpoczęliśmy przygotowania do dyskoteki. Wystroiliśmy się, a ciocie pomalowały nam buzie. Potem nadszedł czas na szaloną zabawę, taniec z balonami i inne atrakcje. Bawiliśmy się wspaniale, wybraliśmy króla i królową balu. Potem każdy mógł wybrać dla siebie nagrodę. Po kolacji nasza świetlica zamieniła się w sale kinowa. Podczas seansu mogliśmy spróbować pysznego popcornu, ryżu dmuchanego i chipsów z jabłek.

 

Rabka 2016 - dzień trzeci (11.10.2016)

Główną atrakcją dzisiejszego dnia była wizyta u garncarza. Mieliśmy okazję nie tylko obserwować go przy pracy, ale też samodzielnie spróbować swoich sił w lepieniu z gliny. To było bardzo ciekawe zajęcie. Podczas naszego wypoczynku na Zielonym Przedszkolu nie zapominamy o zdrowym żywieniu i zajadamy ze smakiem owoce. Świętowaliśmy dzisiaj hucznie imieniny Oleńki. Wspólna zabawa sprawiła nam wiele radości.

 

Rabka 2016 - dzień drugi (10.10.2016)

Po smacznie przespanej nocy i pysznym pożywnym śniadaniu wybraliśmy się na spacer, aby poznać lepiej najbliższą okolicę. Odwiedziliśmy park, ścieżkę zdrowia i poszliśmy kupić kartki pocztowe, które potem własnoręcznie ozdobiliśmy i wysłaliśmy do kochanych rodziców. Po obiedzie czekała na nas kolejna atrakcja. Wybraliśmy się do galerii sztuki ludowej, gdzie każdy z nas wykonał małe dzieło sztuki - oryginalną zakładkę. Wracając do ośrodka szliśmy szlakiem fontann i spacerowaliśmy wokół tężni. To był dzień pełen wrażeń. Czekamy na kolejne.

 

Rabka 2016 - dzień pierwszy (9.10.2016)

Dzisiaj nasze dzielne przedszkolaki wyruszyły na Zielone przedszkole do Rabki. Szczęśliwie dotarliśmy na miejsce, rozlokowaliśmy się w pokojach i zjedliśmy pierwsza pyszną kolację. Teraz smacznie śpimy i czekamy na atrakcje, które przyniesie nam jutrzejszy dzień. Pozdrawiamy kochanych rodziców.