Karta zgłoszeniowa

KONCEPCJA PRACY PRZEDSZKOLA

Nadrzędnym celem naszego przedszkola jest zapewnienie dzieciom bezpiecznych i optymalnych warunków dla prawidłowego rozwoju oraz wspieranie i kształtowanie aktywności wychowanków wobec otaczającego świata.

Jako przedszkole muzyczno-językowe wprowadzamy dzieci w szeroko pojęty świat muzyki oraz rozwijamy zdolności językowe poprzez zwiększoną ilość zajęć rytmiczno-muzycznych oraz języka angielskiego.

Witamy w nowym roku przedszkolnym. Czeka nas kolejny rok wspaniałej przygody. Zapraszamy wszystkie dzieci. Oto kilka rad na dobry początek.

Czytaj

Zostań naszym znajomym na

Propagujemy program „5 porcji dziennie” promując wśród dzieci dobre nawyki żywieniowe.

W naszym przedszkolu o zdrową i bezpieczną atmosferę dba oczyszczacz powietrza.

 

Zapraszamy serdecznie wszystkie maluszki

Naszą witrynę przegląda teraz 4 gości 

Rabka - dzień trzeci

Ostatniego dnia wycieczki obudziło nas piękne słoneczko. Tuz po pysznym, pożywnym śniadaniu nadszedł długo wyczekiwany moment - wręczanie nagród dla dzielnych przedszkolaków. Każdy mógł wybrać sobie to co najbardziej mu się podobało. Na pożegnalny spacer po Rabce wybraliśmy się do tężni, a w drodze powrotnej szaleliśmy na placu zabaw. Na zakończenie naszego pobytu podziękowaliśmy za pyszne jedzenie i wspaniałą atmosferę. Teraz jesteśmy już w domach z rodzicami i sami opowiadamy o naszych przygodach. Wycieczka była naprawdę udana. Wszystkim przedszkolakom gratulujemy odwagi i czekamy na kolejne wspólne przygody.

 

Rabka - dzień drugi

Drugiego dnia naszej przygody od samego rana czekały na nas niespodzianki. Po pysznym śniadaniu wybraliśmy się na przedstawienie do teatru lalek „Rabcio”. Spektakl bardzo nam się podobał, a przy okazji przypomnieliśmy sobie, że warto dbać o zęby. Odwiedziliśmy tez pobliskie muzeum im. Władysława Orkana. Potem ciocia Grażynka zaprosiła nas na pyszne lody. W drodze powrotnej bawiliśmy się wesoło na placu zabaw. Po obiedzie spotkała nas naprawdę wielka niespodzianka – wizyta w Rabkolandzie. Szaleństwo w wesołym miasteczku sprawiło nam wiele radości. Po aktywnym dniu zmęczeni ale szczęśliwi wróciliśmy na pyszną kolacje. Niestety burza z gradem pokrzyżowała nasze plany i nie udało nam się zorganizować ogniska, ale i tak zajadaliśmy się pyszną pieczoną kiełbaską. Dodatkowa atrakcją dzisiejszego dnia były podwójne urodziny. Swoje 7 urodziny świętowali Adam i Borys. Złożyliśmy im serdeczne życzenia i zaśpiewaliśmy głośne sto lat. Życzymy naszym jubilatom wszystkiego najlepszego.

 

Rabka - dzień pierwszy

Dzisiaj z samego rana liczna grupa dzielnych przedszkolaków wyruszyła na wycieczkę do Rabki, by przeżyć tam kolejne niesamowite przygody. Pierwszą atrakcją która na nas czekała była wizyta w skansenie taboru kolejowego w Chabówce. Mogliśmy tam podziwiać okazałe parowozy i używane dawniej wagony. Po dotarciu do naszego ośrodka zjedliśmy pyszny obiad i po krótkim relaksie wybraliśmy się na spacer, aby pochodzić wokół tężni solankowej. Potem wesoło bawiliśmy się na świeżym powietrzu. Wszystko to sprawiło ze z wielkim apetytem zjedliśmy kolacje. Po niej czekała na nas kolejna atrakcja – piżamowa dyskoteka, na której wspaniale się bawiliśmy. Pełni wrażeń i trochę zmęczeni poszliśmy grzecznie spać i czekamy na przygody, które przyniesie kolejny dzień.