Szanowni Państwo

Ważne informacje na temat otwarcia przedszkola przed
28 czerwca 2020 dostępne są po zalogowaniu.

Prosimy o pilne zapoznanie się
z nimi.

Oferta cateringowa

Materiały dla dzieci do pracy
w domu
 Komunikat Dyrektora

Drodzy rodzice

Pragniemy poinformować, że realizacja zadań przedszkola
w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania placówki
(25.03.2020 do odwołania) odbywa się
z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

Poprzez naszą stronę internetową będziemy informować Państwa
o dostępnych materiałach edukacyjnych i możliwych formach ich realizacji przez dziecko
w domu.

Informujemy, że treści te służą realizacji Podstawy Programowej Wychowania Przedszkolnego oraz rocznego obowiązkowego przygotowania przedszkolnego.

Prosimy o systematyczne odwiedzanie naszej strony oraz
o korzystanie z dostępnych materiałów.

Informujemy o możliwości konsultacji z nauczycielami poprzez pocztę elektroniczną (prywatnenr1@poczta.onet.pl).


Pozdrawiamy serdecznie
Dyrekcja
Przedszkola Prywatnego nr 1

Karta zgłoszeniowa

KONCEPCJA PRACY PRZEDSZKOLA

Nadrzędnym celem naszego przedszkola jest zapewnienie dzieciom bezpiecznych i optymalnych warunków dla prawidłowego rozwoju oraz wspieranie i kształtowanie aktywności wychowanków wobec otaczającego świata.

Jako przedszkole muzyczno-językowe wprowadzamy dzieci w szeroko pojęty świat muzyki oraz rozwijamy zdolności językowe poprzez zwiększoną ilość zajęć rytmiczno-muzycznych oraz języka angielskiego.

Zostań naszym znajomym na

Propagujemy program „5 porcji dziennie” promując wśród dzieci dobre nawyki żywieniowe.

W naszym przedszkolu o zdrową i bezpieczną atmosferę dba oczyszczacz powietrza.

 

Zapraszamy serdecznie wszystkie maluszki

Naszą witrynę przegląda teraz 5 gości 

Rabka - dzień trzeci

Ostatniego dnia wycieczki obudziło nas piękne słoneczko. Tuz po pysznym, pożywnym śniadaniu nadszedł długo wyczekiwany moment - wręczanie nagród dla dzielnych przedszkolaków. Każdy mógł wybrać sobie to co najbardziej mu się podobało. Na pożegnalny spacer po Rabce wybraliśmy się do tężni, a w drodze powrotnej szaleliśmy na placu zabaw. Na zakończenie naszego pobytu podziękowaliśmy za pyszne jedzenie i wspaniałą atmosferę. Teraz jesteśmy już w domach z rodzicami i sami opowiadamy o naszych przygodach. Wycieczka była naprawdę udana. Wszystkim przedszkolakom gratulujemy odwagi i czekamy na kolejne wspólne przygody.

 

Rabka - dzień drugi

Drugiego dnia naszej przygody od samego rana czekały na nas niespodzianki. Po pysznym śniadaniu wybraliśmy się na przedstawienie do teatru lalek „Rabcio”. Spektakl bardzo nam się podobał, a przy okazji przypomnieliśmy sobie, że warto dbać o zęby. Odwiedziliśmy tez pobliskie muzeum im. Władysława Orkana. Potem ciocia Grażynka zaprosiła nas na pyszne lody. W drodze powrotnej bawiliśmy się wesoło na placu zabaw. Po obiedzie spotkała nas naprawdę wielka niespodzianka – wizyta w Rabkolandzie. Szaleństwo w wesołym miasteczku sprawiło nam wiele radości. Po aktywnym dniu zmęczeni ale szczęśliwi wróciliśmy na pyszną kolacje. Niestety burza z gradem pokrzyżowała nasze plany i nie udało nam się zorganizować ogniska, ale i tak zajadaliśmy się pyszną pieczoną kiełbaską. Dodatkowa atrakcją dzisiejszego dnia były podwójne urodziny. Swoje 7 urodziny świętowali Adam i Borys. Złożyliśmy im serdeczne życzenia i zaśpiewaliśmy głośne sto lat. Życzymy naszym jubilatom wszystkiego najlepszego.

 

Rabka - dzień pierwszy

Dzisiaj z samego rana liczna grupa dzielnych przedszkolaków wyruszyła na wycieczkę do Rabki, by przeżyć tam kolejne niesamowite przygody. Pierwszą atrakcją która na nas czekała była wizyta w skansenie taboru kolejowego w Chabówce. Mogliśmy tam podziwiać okazałe parowozy i używane dawniej wagony. Po dotarciu do naszego ośrodka zjedliśmy pyszny obiad i po krótkim relaksie wybraliśmy się na spacer, aby pochodzić wokół tężni solankowej. Potem wesoło bawiliśmy się na świeżym powietrzu. Wszystko to sprawiło ze z wielkim apetytem zjedliśmy kolacje. Po niej czekała na nas kolejna atrakcja – piżamowa dyskoteka, na której wspaniale się bawiliśmy. Pełni wrażeń i trochę zmęczeni poszliśmy grzecznie spać i czekamy na przygody, które przyniesie kolejny dzień.