Materiały dla dzieci do pracy
w domu

Komunikat Dyrektora

Pragniemy poinformować, że realizacja zadań przedszkola
w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania placówki
(25.03-10.04.2020) odbywa się
z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

Poprzez naszą stronę internetową będziemy informować Państwa
o dostępnych materiałach edukacyjnych i możliwych formach ich realizacji przez dziecko
w domu.

Informujemy, że treści te służą realizacji Podstawy Programowej Wychowania Przedszkolnego oraz rocznego obowiązkowego przygotowania przedszkolnego.

Prosimy o systematyczne odwiedzanie naszej strony oraz
o korzystanie z dostępnych materiałów.

Informujemy o możliwości konsultacji z nauczycielami poprzez pocztę elektroniczną (prywatnenr1@poczta.onet.pl).

Pozdrawiamy serdecznie
Przedszkola Prywatnego nr 1

Propagujemy program „5 porcji dziennie” promując wśród dzieci dobre nawyki żywieniowe.

KOMUNIKAT W SPRAWIE FUNKCJONOWANIA PRZEDSZKOLA PRYWATNEGO NR 1

Z powodu rozprzestrzeniania się w Polsce koronawirusa administracja rządowa podjęła decyzję o zawieszeniu zajęć w szkołach, przedszkolach, żłobkach i na uczelniach. W placówkach, tych zarówno publicznych jak i niepublicznych,
w dniach 12-25 marca nie będą prowadzone zajęcia dydaktyczne.

Mając na względzie powyższe informujemy, że dwa pierwsze dni 12
i 13 marca (czwartek i piątek) to okres przejściowy i nasze PRZEDSZKOLE  będzie jeszcze otwarte, przy czym zaleca się, aby nie przyprowadzać dzieci w tych dniach do PRZEDSZKOLA

Począwszy od 16 marca Nasze Przedszkole będzie nieczynne.

Poniżej znajduje się link do aktualnych komunikatów rządowych
w niniejszej sprawie:

Wszystkie bieżące informacje dotyczące przedszkolnych wydarzeń znajdziecie Państwo na tablicy ogłoszeń w kąciku dla rodziców. Zapraszamy do korzystania.