Aktualności

 Karta zgłoszeniowa

KONCEPCJA PRACY PRZEDSZKOLA

Nadrzędnym celem naszego przedszkola jest zapewnienie dzieciom bezpiecznych i optymalnych warunków dla prawidłowego rozwoju oraz wspieranie i kształtowanie aktywności wychowanków wobec otaczającego świata.

Jako przedszkole muzyczno-językowe wprowadzamy dzieci w szeroko pojęty świat muzyki oraz rozwijamy zdolności językowe poprzez zwiększoną ilość zajęć rytmiczno-muzycznych oraz języka angielskiego.

Zostań naszym znajomym na

 

Zapraszamy serdecznie wszystkie maluszki

Zapraszamy na stronę przedszkola Jedyneczka

W naszym przedszkolu o zdrową i bezpieczną atmosferę dba oczyszczacz powietrza.

Naszą witrynę przegląda teraz 7 gości 

Serdecznie witamy w dziale aktualności, w którym na bieżąco będziemy zamieszczać informacje dotyczące życia przedszkola.

Szanowni Państwo,


w związku z publikacją najnowszego Rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 informujemy, że do przedszkola w okresie od 29.03.2021 do  09.04.2021 będą przyjmowane dzieci, których rodzice spełniają warunki określone w rozporządzeniu.

Prosimy o informację do dnia 28.03.2021 do godziny 15:00, jeżeli spełniają Państwo kryteria zawarte w rozporządzeniu i wnioskują o zapewnienie opieki w tych dniach dla swoich dzieci.


Dla pozostałych dzieci zajęcia będą realizowane z użyciem technik i metod kształcenia na odległość.

Dziękujemy

 

Drodzy rodzice

Wszystkie ważne informacje dotyczące organizacji pracy przedszkola oraz edukacji zdalnej znajdziecie Państwo po zalogowaniu się.

Prosimy o bieżące sprawdzanie pojawiających się tam wiadomości.

Dziękujemy

 

Drodzy rodzice

Wszystkie bieżące informacje dotyczące przedszkolnych wydarzeń znajdziecie Państwo na tablicy ogłoszeń w kąciku dla rodziców. Zapraszamy do korzystania.

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Urodziny

Przypominamy o możliwości organizowania w przedszkolu przyjęć urodzinowych. W dniu urodzin rodzice dostarczają do przedszkola tort, a ciocie wraz z dziećmi przygotowują upominki. Po słodkim  poczęstunku wszyscy wspólnie tańczymy i bawimy się.