Zapraszamy na stronę przedszkola Jedyneczka

Szanowni Państwo,

w związku z publikacją najnowszego Rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 informujemy, że do przedszkola w okresie od 29.03.2021 do  09.04.2021 będą przyjmowane dzieci, których rodzice spełniają warunki określone w rozporządzeniu.

Prosimy o informację do dnia 28.03.2021 do godziny 15:00, jeżeli spełniają Państwo kryteria zawarte w rozporządzeniu i wnioskują o zapewnienie opieki w tych dniach dla swoich dzieci.

Dla pozostałych dzieci zajęcia będą realizowane z użyciem technik i metod kształcenia na odległość.

Wszystkie ważne informacje dotyczące organizacji pracy przedszkola oraz edukacji zdalnej znajdziecie Państwo po zalogowaniu się.

Prosimy o bieżące sprawdzanie pojawiających się tam wiadomości.

Wszystkie bieżące informacje dotyczące przedszkolnych wydarzeń znajdziecie Państwo na tablicy ogłoszeń w kąciku dla rodziców. Zapraszamy do korzystania.