Ważne informacje na temat funkcjonowania przedszkola w reżimie sanitarnym
dostępne są po zalogowaniu.

Prosimy o pilne zapoznanie się
z nimi.

Materiały do edukacji zdalnej

Zapraszamy przedszkolaki w miesiącu lipcu i sierpniu do naszych placówek.

Mamy jeszcze kilka wolnych miejsc.

Wszystkie ważne informacje dotyczące organizacji pracy przedszkola oraz edukacji zdalnej znajdziecie Państwo po zalogowaniu się.

Prosimy o bieżące sprawdzanie pojawiających się tam wiadomości.

Wszystkie bieżące informacje dotyczące przedszkolnych wydarzeń znajdziecie Państwo na tablicy ogłoszeń w kąciku dla rodziców. Zapraszamy do korzystania.