Witamy w przedszkolu na ul. Okulickiego.

Nasze Przedszkole cieszy  się zaufaniem rodziców już od Do oddziału Przedszkola  przy ulicy Okulickiego pierwsze przedszkolaki przybyły w 2008 roku. Przygotowaliśmy dla naszych podopiecznych trzy przestronne, kolorowe, funkcjonalnie urządzone i bogato wyposażone sale. Zgromadzone w nich sprzęty, zabawki i pomoce dydaktyczne dostosowane są do potrzeb dzieci przez co gwarantują bezpieczną oraz ciekawą zabawę i naukę.

Staramy się, aby dzieci czuły się u nas tak dobrze jak w domu. Zabawa i nauka odbywają się w niewielkich grupach, co pozwala na zapewnienie indywidualnego podejścia do każdego z naszych podopiecznych. Nauczycielki nazywane przez dzieci "ciociami" znają potrzeby i zainteresowania każdego dziecka. Są to kreatywne, odpowiedzialne osoby posiadające kwalifikacje do pracy z dziećmi. Ustawicznie doskonalą swój warsztat pracy, uczestnicząc w warsztatach, kursach, studiach wyższych i studiach podyplomowych. Nasze nauczycielki są zawsze uśmiechnięte i wkładają całe serce aby dzieci czuły się u nas dobrze.

Jesteśmy w stałym kontakcie z rodzicami, otwarci na ich potrzeby i oczekiwania, co daje możliwość spójnych działań wychowawczych domu i przedszkola. Wydajemy również gazetkę informacyjną dla rodziców "Przedszkolaczek", w której informujemy o naszych planach, czekających nas zadaniach i rozrywkach, a także zamieszczamy relacje z wydarzeń z życia przedszkola.

Nasze przedszkole czynne jest w godzinach od 630-1700. Istnieje możliwość pozostawienia dziecka do godziny 1800 (za dodatkową opłatą).

Jeżeli jesteś zainteresowany zapisaniem dziecka do naszego przedszkola zapraszamy do zakładki kontakt.