Materiały dla dzieci do pracy
w domu

Komunikat Dyrektora

Pragniemy poinformować, że realizacja zadań przedszkola
w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania placówki
(25.03-10.04.2020) odbywa się
z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

Poprzez naszą stronę internetową będziemy informować Państwa
o dostępnych materiałach edukacyjnych i możliwych formach ich realizacji przez dziecko
w domu.

Informujemy, że treści te służą realizacji Podstawy Programowej Wychowania Przedszkolnego oraz rocznego obowiązkowego przygotowania przedszkolnego.

Prosimy o systematyczne odwiedzanie naszej strony oraz
o korzystanie z dostępnych materiałów.

Informujemy o możliwości konsultacji z nauczycielami poprzez pocztę elektroniczną (prywatnenr1@poczta.onet.pl).

Pozdrawiamy serdecznie
Przedszkola Prywatnego nr 1

Propagujemy program „5 porcji dziennie” promując wśród dzieci dobre nawyki żywieniowe.